فردیناند: منچستریونایتد نباید رونالدو را رها کند


فردیناند: منچستریونایتد نباید رونالدو را رها کند

ریو فردیناند به منچستریونایتد هشدار داده است که اگر کریستیانو رونالدو تصمیم به جدایی بگیرد، گلزن برتری نخواهد داشت.


به گزارش النا، ریو فردیناند نگران است در صورت فروش کریستیانو رونالدو، منچستریونایتد با مشکلات گلزنی مواجه شود. منچستریونایتد اصرار دارد که رونالدو که یک سال از قراردادش باقی مانده است، پیش از افتتاحیه لیگ برتر یکشنبه در خانه برایتون، فروشی نیست.


و فردیناند، اسطوره شیاطین سرخ معتقد است که باشگاه سابقش نمی تواند با ۲۴ گل در تمام رقابت ها در بازار نقل و انتقالات، بهترین گلزن فصل گذشته را جایگزین کند.


فردیناند در پاسخ به این سوال که آیا رونالدو می ماند یا خیر، گفت: “بله، او خواهد ماند. منچستریونایتد نمی تواند او را رها کند. مشکل همین است. منچستریونایتد الان کجا ۲۰ گل در بازار نقل و انتقالات خواهد زد؟ فقط دلیل برد منچستریونایتد” دان اکنون کریستیانو رونالدو را رها نکنید زیرا تیم با ۲۰+ گل کمتر می‌رسد، نمی‌توانید اجازه دهید او بدون هیچ کمکی از دروازه بیرون برود. [آنتونی] مارسیال بازگشته است اما هنوز چیزهای زیادی برای اثبات دارد. او سال گذشته به سویا رفت.


وی ادامه داد: امیدوارم برگردد و پرواز کند. ما برای فصل آماده می شویم و به نظر خوب می رسد و حمله بسیار پر جنب و جوش است. اما به فصل فشار بالا برگردیم. این چیزی است که من می خواهم ببینم.”


فردیناند، ۴۳ ساله، به پادکست پنج نفره گفت: “مارکوس رشفورد، همه چیز را فراموش کن. شما یک فصل قبل از آن بازی داشتید و اکنون مصدوم نیستید، لطفا در لیگ برتر بازی کنید. زبان بدن او فصل گذشته روی من تاثیر گذاشته بود. او خوشحال است. به نظر نمی رسد.” “من با او در مورد آن صحبت کردم. حتی اگر شما راضی نیستید، باید بیرون بروید و این کار را انجام دهید. این کاری است که بازیکنان انجام می دهند. گاهی اوقات من از چیزهای خاصی راضی نبودم. صحنه‌ها، اما شما آن‌طور که بازی کردید آن را نمی‌دانستید. مارکوس، به هر دلیلی، اجازه دهید عملکردش بازی کند. او در این فصل خوشحال‌تر خواهد بود. او در پیش فصل بدون مصدومیت بوده است، و با توجه به صحبت‌هایش، او مدیری دارد که می‌خواهد حرف‌هایش را باور کند. اگر این سه مورد در این فصل اتفاق بیفتد، مارکوس رشفورد خوب خواهد شد.”


انتهای پیام/