فیدر کیست؟ مجله سلامت LifeDite


تغذیه کننده

متخصص تغذیه فردی است که متخصص تغذیه است. یک متخصص تغذیه می تواند به شما در انتخاب غذای مناسب و ایجاد یک برنامه غذایی سالم کمک کند ، همچنین رژیم غذایی مناسب را برای بیماران خود ایجاد کرده و توصیه های غذایی مورد نیاز را به آنها ارائه دهد.
متخصص تغذیه عادات غذایی فرد را مطالعه می کند و غذاهای مورد نیاز برای بیمار را توصیه می کند ، عادات غذایی مناسب را آموزش می دهد و بر اثرات برنامه نظارت می کند و از اثربخشی رژیم و نتیجه آن اطمینان حاصل می کند. فرایند درمان
این متخصص بسته به شرایط و نیاز آنها برای گروه های مختلف از جمله کودکان ، افراد میانسال ، بیمار ، چاق و لاغر برنامه غذایی تهیه می کند. او برای آنها تعیین می کند که چه چیزی بخورند و چه مقدار مصرف کنند.
بیماران توسط متخصص تحت نظارت قرار می گیرند تا رژیم مناسب را با توجه به شرایط خاص انتخاب کرده و روند درمان را تسریع کنند. بیمارانی که به دنبال این متخصصان هستند شامل بیماران مبتلا به دیابت ، بیماری کلیوی ، بیماری های گوارشی و کبدی ، بیماری های قلبی و سرطان ، شیمی درمانی یا پرتودرمانی و سایر بیماری هایی هستند که برای بهبود یا کنترل بیماری قابل درمان هستند. gri به تغذیه نیاز دارد.
بیمارانی که به این متخصصان ارجاع داده می شوند شامل بیماران مبتلا به دیابت ، بیماری کلیوی ، بیماری های گوارشی و کبدی ، بیماریهای قلبی و سرطان ، شیمی درمانی یا پرتودرمانی و سایر بیماریهایی هستند که برای بهبود یا کنترل بیماری قابل درمان هستند. gri به تغذیه نیاز دارد.

چه زمانی باید به متخصص تغذیه مراجعه کنیم؟

سفارش

تمام کارها را انجام دهید و وزنه را تکان ندهید

وقتی احساس می کنید احساس پرخوری می کنید

اضافه وزن

بارداری

همیشه به غذا فکر کنید

کلسترول بالا

Va…

برای همه افرادی که تا 20 مارس به مناسبت روز رژیم درمانی درمانگر درخواست رژیم می کنند ، 20 درصد تخفیف وجود دارد.

مقاله قبلی24 ترفند ساده برای تغذیه سالم (قسمت 2)

او عضو انجمن تغذیه ایران و کانادا و سازمان نظام پزشکی کشور است. ارزیابی رژیم های غذایی و رژیم های درمانی در چاقی ، کاهش وزن ، بارداری ، کودکان و بیماری ها.

دیدگاهتان را بنویسید