قسمت 232: راه هایی برای کمک به کاهش وزن خانواده


اگر شروع به کاهش وزن کرده اید و نگران کمک خانواده خود هستید ، لطفاً به این پادکست گوش دهید.

من در مورد آنچه شما باید انجام دهید تا کمک معنادار و واقعاً مفیدی دریافت کنید که به شما در کاهش وزن کمک می کند صحبت می کنم.

(من بیش از یک دهه است که وزن خود را کاهش داده ام – حتی اگر شوهر و پسرم کاملاً متفاوت از من غذا بخورند. به من اعتماد کنید ، من درک می کنم که شما در چه شرایطی هستید).

ابهامات زیادی در مورد آنچه اطرافیان ما در مورد کاهش وزن باید بگویند و چه چیزهایی نباید بگویند وجود دارد.

ناگفته نماند که داشتن افرادی در زندگی شما که تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام می دهند چقدر دشوار است ، اما شما همچنان احساس بدی دارید ، شک دارید که وزن خود را کاهش دهید.

بنابراین من این پادکست را نوشتم و به طور زنده به مردم آموزش دادم. ما باید بیشتر از هر زمان دیگری نحوه حمایت را بیاموزیم.

من صحبت می کنم…

چگونه با مادر 82 ساله رفتار کنیم ، او همیشه در مورد رژیم غذایی صحبت می کند (شما را مجبور می کند از ریل خارج شوید و در شورش غذا بخورید).

در اینجا سه ​​مورد است که می توانید امروز بگویید و انجام دهید تا مکالمه ای را درباره کاهش وزن با عزیزان خود آغاز کنید (بدون رد کردن همه ، رژیم متفاوتی را شروع می کنید).

چقدر اشتباه است وقتی پزشک به شما می گوید که می توانید در دوران یائسگی نیز کاهش وزن را رها کنید.

و اگر به نظر برسد که “به لحاظ احساسی خطرناک است” به مردم در زندگی خود بگویید که در تلاش برای کاهش وزن هستید ، چه باید بکنید.

برای گوش دادن به بخش 232 اینجا کلیک کنید: راههای دریافت کمک برای کاهش وزن خانواده

قبل از تغییر نحوه غذا خوردن ، قطعاً باید به آن گوش دهید.دیدگاهتان را بنویسید