قیمت بیت کوین احتمالا همراه خود رفتن اجتناب کرده اند مرز ۴۵۰۰۰ دلار تا حد زیادی انبساط خواهد کرد


نرخ فارکس بیت کوین در کانال ۴۴۰۰۰ دلاری نسبت {به روز} قبلی یک مدت کوتاه حرکت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سقف ۴۴۵۸۸ دلار رسید. قیمت این فارکس دیجیتال نسبت {به روز} قبلی ۲۳۹ دلار مرتفع است. برخی اجتناب کرده اند تحلیلگران کریپتو معتقدند کدام ممکن است نرخ ۴۵۰۰۰ دلار برای بیت کوین فوق العاده ضروری است.

قیمت بیت کوین احتمالا با عبور از مرز 45000 دلار بیشتر رشد خواهد کرد

مناسبت بیت کوین ۲۴ خودت را پیدا کن توانست اجتناب کرده اند شر کانال ۳۰ هزار دلاری خلاص شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کانال ۴۰ هزار دلاری برسد. با این حال این فارکس دیجیتال ترجیح باقی مانده است مهارت دور شدن جاده اساس ۴۵۰۰۰ دلاری را ندارد. در واقع برخی اجتناب کرده اند متخصصان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالان بخش ارزهای دیجیتال، نرخ ۴۵۰۰۰ دلار را اساسی می دانند. جان بولینگر، تاجر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحلیلگر پولی، یکی اجتناب کرده اند آنهاست.

بولینگر معتقد است کدام ممکن است محدوده ۴۵۰۰۰ دلار هدف اصلی بی نظیر بهترین فارکس دیجیتال جهان است. اجباری به اشاره کردن است دیروز همین قیمت رمزارز در صرافی بیت استمپ به بالاترین قیمت روزانه شخصی یعنی ۴۵۰۰۰ دلار رسید با این حال بلافاصله قیمت آن اصلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی ۴۴۲۰۰ دلار متوقف شد.

در کل درگیری روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین به بیت کوین ملاحظه کنید

همراه خود شکسته نشده درگیری بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین، در بیت کوین به طور چشمگیری مرتفع است. از در شرایط بحرانی، چنین ارزهای رمزپایه ای مشابه با طلا، برای سوئیچ خواستن به امتحان شده زیادی ندارند. به معنای واقعی کلمه هستند، معامله گران ترجیح ترین فارکس دیجیتال در پرونده های دولتی دخالت نمی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر مصادره را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانه شکنی طلای فیزیکی را ندارند.

چنین مسائلی باعث افسون تا حد زیادی فارکس دیجیتال برای معامله گران عادی شده است. در سال های جدیدترین، اعلان اجتناب کرده اند بیت کوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزهای دیجیتال مرتفع را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ابعاد کافی مورد آزمایش قرار گرفته است.