لامارکوس آلدریج هنوز با شبکه های خود دست و پنجه نرم می کند


لامارکوس آلدریج: “اگر؟”

اگر ژوئن گذشته فرود می آمد چه اتفاقی می افتاد؟ اگر مجبور نباشد در آوریل سال گذشته به دلیل مشکلات قلبی Nets را ترک کند؟ تماشای سری نیمه نهایی کنفرانس شرق مقابل باکس برای او دردناک بود.

آلدریج در روز پنجشنبه خاطرنشان کرد: “من واقعاً فکر می کردم که می توانم به نحوی کمک کنم ، خواه او در دفاع یا در سطح پایین بازی می کرد ، اگر سعی می کردید ضربه را به حاشیه برسانید.” “دیدن آن سخت بود زیرا آنها بسیار نزدیک بودند و بچه ها به بازیکن دیگری با مصدومیت نیاز داشتند. من واقعاً می توانم کمک کنم. ”

در عوض ، او در خانه به سر می برد ، اما نتی را در هفت بازی سخت پس از مصدومیت کیری ایروینگ و جیمز هاردن ، که انتظار می رفت به فینال NBA برسند ، شکست دهد. در حال حاضر ، پس از انجام آزمایشات پزشکی ، آلدریج 6 فوت-11 با نت ها بازگشت و امیدوار است خاطرات دردناک ژوئن گذشته را پاک کند.

قطعاً انگیزه دارد ، اما این تیم متفاوت است. ” او گفت.

شبکه های
لامارکوس آلدریج
استفان ارمیو

آلدریج حتی در مورد توانایی انفجاری نت ها ، که سه نفره الکتریکی کوین دورانت ، جیمز هاردن و کایری ایروینگ را تشکیل می دهند (اگر او مناسب بازی باشد) صحبت نکرده است. او در مورد رنگ و عمق آنها صحبت کرد ، نقطه ضعف یک سال پیش.

آلدریج وجود دارد ، یک ستاره هفت بار. بلیک گریفین وجود دارد که پس از پیوستن به نتز در مارس سال گذشته پیشرفت کرد. همچنین ستاره های سابق ، پل میلسپ و نیک کلاکستون جوان نیز وجود دارند. شبکه ها اغلب به داخل نمی چرخند.

ادریج گفت: “امسال نباید مشکلی ایجاد شود.”

آلدریج ، 36 ساله ، پس از انجام تنها 5 بازی با نتز قبل از بهبودی پس از حمله قلبی ، در مورد شانس ها هیجان زده است. او اولین بازی خود را پس از بازگشت از پنالتی در بازی روز یکشنبه مقابل لیکرز انجام داد و در 14 دقیقه 6 امتیاز کسب کرد و 4 ریباند اضافه کرد. کمی زنگ زد ، و همچنین قدردانی از آنچه او در حال حاضر داشت وجود داشت.

او می گوید: “وقتی مجبور می شوید بازی را ترک کنید یا آن را رها کنید ، آن لحظات را بیشتر دوست دارید.” با وجود اینکه این فصل درست بود ، من سعی کردم آن را بپذیرم و از آن لذت ببرم. “

دیدگاهتان را بنویسید