لوبیا وجود دارد ، هنوز ساخته نشده است


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]، یک لوبیا براق زیر ساختمان آپارتمانی لوکس منهتن رشد کرد. این یک سال وحشی بود ، و شما به یاد دارید ، به طور کلی ، لوبیا در آن زمان از رشد وحشتناکی لذت می برد ، و این محبوبیت در طول همه گیری افزایش یافت.

از آنجا که سر و صدای شهر نیویورک تنها روشی است که ما می شناسیم ، چند هفته طول کشید تا با سرعت کند تشکیل این لوبیای نقره بی تاب شوم. تا ژانویه 2020 ، من مثل یک شخص معنی دار پایم را لگد می کردم و می گفتم: “این چیست؟ لوبیا اینقدر طول میکشه؟ “

پس از آن همه گیری جهانی زندگی را برای همیشه تغییر داد. لوبیا نقره در این اقتصاد؟ شاید نه.

در این چشم انداز تغییر ناگهانی ، می توان فرض کرد که من لوبیا را فراموش کرده ام. اما من لوبیا را فراموش نکردم – لوبیا به یک نماد درخشان احمقانه از “قدیمی” کاشته شده در حافظه من تبدیل شد و من متعجب بودم که چه زمانی می توانیم آمادگی آن را گزارش دهیم. بدون شک ، هر از گاهی در چاله های تاریک مغزم می افتاد – زمستانی طولانی بود ، و حتی چراغ لوبیایی که مرا به دوران دیگری فرا می خواند هر از گاهی روشن می شد.

با این وجود ، گاهی اوقات به یاد می آورم که زندگی چگونه بود و برچسب جغرافیایی را در اینستاگرام جستجو می کردم. “آن قطعه احمقانه چه شد؟”

لوبیا این هفته.

گلوله

لوبیا این هفته.

جیک دوبکین / گوتامیست

واقع در خیابان لئونارد 56 ، Bean Tribeca ، شبیه یک مجموعه جنتا پلاتینی است و فقط نوید ایجاد هرج و مرج را می دهد. اگر آنیش کاپور لوبیای معروف شیکاگو (دروازه ابری) را ایجاد کرد ، که سالانه میلیون ها گردشگر از آن دیدن می کنند ، چگونه می تواند هیچ ویرانی در این گوشه کوچک منهتن تحتانی رخ ندهد؟ اگر با چنین لوبیایی کار می کنید ، می خواهید آن را در یک فضای باز و وسیع بدون پوشش آن در زیرزمین یک ساختمان مسکونی در نیویورک نصب کنید. هر احمقی این را می داند.

با این حال ، برنامه های لوبیا در حال حرکت است و این هفته به نظر می رسید که بزرگ شده است و اکنون شبیه چهار لیفتراک مینیاتوری است. این لوبیا یک عروسک خانگی بی نهایت شگفت انگیز روسی است.

به یاد بیاورید: در ژانویه 2020 ، ما در مرحله نیمه نهایی بودیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت خدمه به کار) ، 3/4 لوبیا را بدست آوردیم زیرا دو پنل دیگر به تازگی اضافه شده است. من پیش بینی می کنم که ما در زمستان 2021/2022 به لوبیا کامل برسیم.

این یک به روز رسانی است – ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید