لورا کوران قبل از انتخابات از نامه های مالیاتی مالیات دهندگان استفاده می کند


همانطور که من می گویم عمل کنید نه مانند من.

پس از امضای قانون در اوایل ماه جاری ، لورا کران ، مدیر اجرایی شهرستان ناسائو ، برای رای گیری مجدد ، نامه ای با بودجه دولت برای مالیات دهندگان ارسال می کند تا نام او و سایتهای رای گیری زودهنگام را تبلیغ کنند. انتخابات

کوران دموکرات در 4 اکتبر لایحه ای را امضا کرد که به 45 روز پس از انتخابات بعدی فرستادن پستی در سراسر استان مبنی بر ارسال رأی خود محدود می شود ، اما هفته گذشته یک یادداشت مسافرتی با علامت V به شکل “رای” ارسال کرد. یک اینچ از طرف او

بروس بلاکمن ، عضو هیئت مدیره Hampsted ، مخالف جمهوری خواه کوران ، گفت: “آخرین پستچی که توسط لورا کرن توسط مالیات دهندگان تأمین می شود ، مردم را راهنمایی می کند تا با هزینه مالیات دهندگان به او رای دهند. این به وضوح سیاسی است و احتمالاً اخلاقی نیست.”

به گفته روزنامه پست ، او درخواست می کند که مبارزات انتخاباتی فوراً به این منطقه بازگردانده شود – هزینه یک حامل پست حدود 80،000 دلار است و صرف نظر از وابستگی حزبی به 350،000 خانه می رسد.

شورای انتخابات منطقه ای دو حزبی همچنین قدرت تعطیلی اداره پست را دارد که حاوی اطلاعات مربوط به مکان های رای گیری زودهنگام قبل از انتخابات 4 نوامبر است.

ریچارد نیکول ، رئیس قوه مقننه شهرستان نسائو گفت: “آخرین پیام رای گیری لورا کرن یک کمپین باز است که توسط مالیات دهندگان پرداخت می شود. این یک سوء استفاده سیاسی و مالیاتی است.”

لورا کوران ، مدیر اجرایی شهرستان ناسائو در 45 نوامبر ، اندکی پس از امضای لایحه ممنوعیت استفاده از نامه های ارسال شده توسط مالیات دهندگان مالیاتی ، خواهد بود.
بروس بلکمن ، عضو شورای Hempsted ، از Curran خواست تا به شهرستان ناسائو پول بدهد.

“اکثر جمهوری خواهان ناسائو از کمپین اجرایی شهرستان می خواهند فوراً هزینه ارسال نامه به مودیان مالیاتی ناسائو را بپردازد.”

جمهوری خواهان در حال حاضر دارای اکثریت 11 کرسی نسبت به دموکرات ها هستند که دارای 8 کرسی در قوه مقننه هستند.

کوران ، 53 ساله ، اولین مدیر زن ناسائو است و برای اولین بار در سال 2018 انتخاب شد.

وی پیش از این در قانونگذاری شهرستان ناسائو و پیش از آن به عنوان خبرنگار نیویورک دیلی نیوز و The Post خدمت می کرد.

نیوزدی در آن زمان گزارش داد که در اولین پیشنهاد ، او قول داد استفاده از نامه های پست مالی مالیات دهندگان در این شهر را لغو کند و آنها را اتلاف “بسیار سنگین” وجوه نامید.

کوران قرار است پس از پیروزی در اولین دوره خود در سال 2018 مجدداً انتخاب شود.
کوران قرار است پس از پیروزی در اولین دوره خود در سال 2018 مجدداً انتخاب شود.
دنیس A. کلارک

بلیکمن گفت ، وی طرحی را تهیه کرد که حداکثر 10 هزار دلار جریمه برای هر مقام منتخبی که این قانون را نقض کرده بود ، شامل می شد ، اما هیچ تغییری ایجاد نکرد.

او گفت: “کوران گفت که نامه های مالیاتی را برای مقاصد سیاسی متوقف می کند ، اما یک مهر پستی با نام او ارسال کرد و مشارکت رای دهندگان را تشویق کرد. اظهارات لورا کوران باور کردنی نیست.”

شلبی ویلتز ، سخنگوی Curran می گوید: “نکته این است که این پستچی استاندارد است و بدون توجه به حزب به همه مناطق رسیده است.”

وی گفت: “این ثروت اکثریت مشروع است زیرا نامزد آنها ، بروس بلکمن ، متهم است که از دلارها و کارکنان مالیاتی مالیات دهندگان سوء استفاده کرده و او را مجبور کرده است که ساعت ها در نیویورک کار کند و حقوق دریافت نکند.” شهر ایالت ، که بلیکمن را فاش کرد ، از کارمندان سابق به عنوان رانندگان شخصی استفاده کرد.

بلیکمن 65 ساله پیش از این در شهر نیویورک ، کنگره و سنای آمریکا بدون موفقیت خدمت کرده است.

لورا کران ، مجری فرمانداری شهرستان ناسائو در 45 نوامبر ، بلافاصله پس از امضای قانون لایحه ممنوعیت استفاده از حامل های پست از طریق مالیات مالیات دهندگان ، بازداشت می شود.
این منبع به روزنامه پست گفت که احتمالاً پستچی بیش از 350،000 خانوار در این استان را تحت پوشش خود قرار داده است.

طبق آخرین اطلاعات مربوط به بودجه کمپین که توسط Newsday منتشر شده است ، Curran 1.3 میلیون دلار در صندوق مبارزات انتخاباتی خود دارد ، در حالی که Blakeman حدود 552،000 دلار دارد.

بر اساس وب سایت شورای انتخابات ایالتی ، این استان دارای بیش از 389،400 دموکرات فعال ، 301،600 جمهوری خواه و 248،000 رای دهنده خالی است.

دیدگاهتان را بنویسید