لوگان وب در بازی شب بزرگ NLDS 1 هدایت غول های داجرز را بر عهده دارد


سانفرانسیسکو-لوگان وب در اولین بازی خود پس از فصل با مهارت 10 زمین بازی کرد ، باستر پوزی دو بار هومر را شکست داد و سانفرانسیسکو گاینتز قهرمان جهان لس آنجلس داجرز را با نتیجه 4 بر صفر با 107 برد شکست داد. کاشف سری NL Division خود.

برندگان این دو غول برای قهرمانان امسال NL وسترن به نتیجه بسیار خوبی رسیدند: اجرای درخشان یک جوان راست دست با حمایت شکارچی افتخاری که قبلاً بارها در این صحنه بزرگ در ماه اکتبر خوش درخشیده است.

کریس برایانت و براندون کرافورد نیز پشتیبان پنج شوت ترکیبی وب و یک ریباند بودند.

همه می دانند که رقابت بین رقبای یک قرن ، پنج سری برتر پلی آف را به مرحله دیگری می برد. آنها با دو مورد از بهترین رکوردهای بیسبال به پایان رسیدند ، این تقسیم در روز پایانی به دست آمد و داجرز یک بازی را با 106 برد به پایان رساند و هشت تاج غربی را پیاپی پشت سر گذاشت.

این بدان معناست که لس آنجلس مجبور بود چهارشنبه شب در یک بازی کارت وحشی از کاردینال ها شرکت کند و سپس مستقیماً به منطقه خلیج پرواز کند.

هنگامی که غولها شنبه شب ، 20 بازی پیروزی خولیو اوریاس را برای بازی 2 مقابل تیم راست ستاره کوین گاسمن به صدر اعزام کردند ، داجرز حتی این سری را امتحان می کنند.

لوگان وب
لوگان وب
گتی ایماژ

پس از دو آهنگ از وب موکی بتس ، او در ساعت هشتم با کف زدن هیجان زده دست داد. با چوب راه نمی رفت.

تایلر راجرز هشتم و کامیلو دووال نهم بودند.

وقتی گیب کاپلر ، سرمربی غول ها اولین بازی خود را در مرحله پلی آف انجام داد ، این بازیکن 24 ساله مطمئن بود که وب در بزرگترین شروع زندگی اش درخشان خواهد بود. درست یکشنبه گذشته ، وب در فینال فصل ، Devons را در کنار پدرس از دست داد ، زیرا سان فرانسیسکو از سال 2012 قهرمان لیگ دسته اول باشگاه شد. وب از 5 مه در کلرادو شکست نخورده است.

وب ، که دارای یک اصلاح کننده و یک نوار لغزنده بود ، فرماندهی کلی را بر عهده داشت.

تامی لا استلا یک زوج انفرادی را زد و دفاع درخشانی از خود به نمایش گذاشت و با پنج قدم پیاده روی از قسمت اول بوئلر شروع کرد.

این شرایطی را برای پوسی ایجاد کرد ، که در مراقبت از دختران دوقلو نارس در فصلی که سال گذشته به دلیل ویروس کرونا کوتاه شد ، نشست. او با حوله نارنجی 41،934 نفر را هیجان زده کرد.

کاپلر می گوید پوسی می تواند بعد از پایان فصل هر بازی را انجام دهد و چرا؟ در 34 سالگی ، شکارچی کهنه کار پنج فصل از شش فصل از شش فصل معمولی و 10 بازی از 13 بازی را برای پایان فصل آغاز کرده است. این اولین بازی خانگی او در فصل بعد از مکس شرزر در دیترویت در بازی 4 سری جهانی 2012 بود.

لا استلا پرش تند جاستین ترنر را در رده چهارم متوقف کرد و در همان حرکت توپ را به کرافورد رساند.

این اولین ملاقات پس از فصل بین فرنچایزهایی است که زندگی آنها در نیویورک به تاریخ آنها باز می گردد. در سال های 1951 و 1962 ، تیم ها یکی از بهترین های NL بودند و سه تا از غول ها را بردند.

وب یک شبه جری رایس و استیو یانگ را در سالن 49ers سان فرانسیسکو مات و مبهوت کرد. قبل از اولین صدا بخوانید در خانه ، پادشاه بری باندز در وسط جلسه با کریس مولین در تالار مشاهیر NBA روی صفحه بزرگ نمایش داده شد ، کف زد ، بلند شد و تکان خورد.

برایانت ، که در اواسط فصل با بچه ها خرید و فروش می شد ، از غول ها حمایت کرد. بایلر دستان خود را روی زانوها گذاشت و سرش را پایین انداخت و توپ را از روی میله میدان چپ عبور داد.

کرافورد هشتم شد.

بوئلر تا پایان عمر خود 7-0 در مقابل غولها بود ، قبل از اینکه فصل را در 5 سپتامبر از دست بدهد ، زمانی که 80-78 در سانفرانسیسکو LA 10-9 داجرز دوید.

دیدگاهتان را بنویسید