مارک ریدلی توماس ، عضو شورای شهر LA و مریلین لوئیز فلین رئیس سابق USC در تحقیقات فساد فدرال متهم شده اند.


یکی از اعضای شورای شهر لس آنجلس و رئیس سابق دانشکده مددکاری اجتماعی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی روز چهارشنبه ، پلیس تحت طرحی قرار می گیرد که وعده می دهد در صورت اعطای بورسیه تحصیلی به فرزندش ، قراردادهای پردرآمدی برای این مدرسه منعقد کند. کمک هزینه استادی

مارک ریدلی توماس 66 ساله و مرلین لوئیز فلین 83 ساله اعضای شورا قرار بود در روزهای آینده به اتهام توطئه ، رشوه ، خدمات پست صادقانه و کلاهبرداری از طریق خدمات صادقانه محاکمه شوند. در صورت اثبات همه اتهامات ، ممکن است تا ده ها سال زندان داشته باشند.

تریسی ال ویلکیسون ، سرپرست دادگستری ایالات متحده گفت: “این کیفرخواست مظنونی است که از اعتماد خود سوء استفاده کرده و مرتکب تخلفات عمومی برای نفع اعضای خانواده اش شده است.” “اتهامات فساد در کیفرخواست توسط یک مدیر ارشد دانشگاه که مفاهیم خود در مورد بودجه ، بی عدالتی و بازی جوانمردانه را نقض کرد ، کمک کرد.”

دادستان ها می گویند در مه 2017 ، زمانی که ریدلی توماس عضو هیئت ناظر شهرستان لس آنجلس بود ، به فلین گفت که یکی از بستگان وی می خواهد تحصیلات تکمیلی خود را در USC ادامه دهد. خویشاوند وی در کیفرخواست مشخص نشد ، اما جزئیات با اطلاعات خاصی در مورد پسر ریدلی توماس ، سباستین مطابقت دارد.

رئیس سابق دانشکده مددکاری اجتماعی USC به دنبال قراردادهای پرسود برای کاهش کسری بودجه چند میلیون دلاری بود.
رئیس سابق دانشکده مددکاری اجتماعی USC به دنبال قراردادهای پرسود برای کاهش کسری بودجه چند میلیون دلاری بود.
مدرسه USC Susanna Dvorak-Peck

سباستین ریدلی توماس ، 34 ساله ، از سال 2013-2017 عضو مجمع ایالتی کالیفرنیا بود ، اما در جریان تحقیقات داخلی به اتهام آزار جنسی استعفا داد. طبق تحقیقات سال 2019 ، وی احتمالاً مرتکب یک عمل جنسی ناخواسته علیه یک افسر کنگره شده است.

در بیانیه ای از دفتر ویلکیسون آمده است که مارک ریدلی توماس “ظاهراً می خواسته است به بستگان خود کمک کند تا پس از استعفای ناگهانی وی ، درآمد عمومی را کاهش دهند.”

در کیفرخواست آمده است که یک هفته پس از اینکه ریدلی توماس فلین را در مورد پسرش مطلع کرد ، او از طریق ایمیل به همکارش گفت که “قصد” دارد.[ed] یک قانونگذار سابق که “شرمنده” بود که هر دری را باز کند.

در ژوئن 2017 ، فلین به مارک ریدلی توماس گفت که در مقابل کمک به پسرش برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد مشترک از دانشکده مددکاری اجتماعی USC و مدرسه سیاست عمومی ، از مدیر مدرسه خواسته است تا در امضای قرارداد با لس آنجلس به دانشگاه کمک کند. به بخش خدمات و خدمات آزمایشی کودک و خانواده شهرستان آنجلس-و همچنین اصلاح قرارداد مخابراتی موجود برای تقویت بودجه مدرسه مددکاری اجتماعی ، که با کسری “چند میلیون دلاری” مواجه است.

سباستین ریدلی توماس ، نماینده سابق ایالت کالیفرنیا در سال 2017 به اتهام آزار جنسی از سمت خود کناره گیری کرد.
AP

کیفرخواست ادامه می دهد که در حالی که مارک ریدلی توماس قراردادها را از طریق هیئت نظارت اجرا می کرد ، فلین ترتیب داد که سباستین ریدلی توماس برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مشترک “بدون رعایت یک دنباله کاری استاندارد” تحصیل کند. در این راستا ، سند می گوید ، رئیس نظارت بر ایجاد “یک برنامه آموزشی آنلاین آنلاین کامل که قبلاً برای این برنامه در دسترس نبود” بود.

در پاییز آن سال ، دادستان ها گفتند ، مارک و سباستین ریدلی توماس به مرد جوان کمک کردند تا استادانه ای با حقوق دریافت کند. وقتی فلین فهمید که مارک ریدلی توماس یکی دیگر از مقامات دولتی را متقاعد کرده است تا قرارداد خدمات سلامت از راه دور خود را تغییر دهد ، به پسرش دستور داد که برای قرارداد بهار و تابستان در سال 2018 بورسیه 26000 دلاری دریافت کند و همچنین 50.000 دلار موقعیت تدریس پرداخت می کند. به بودن دانش آموز و معلم نقض سیاست USC است.

سپس ، در آوریل 2018 ، به گفته دادستان ایالات متحده ، فلین موافقت کرد که “100،000 دلار” به یک موسسه غیر انتفاعی ناشناخته که توسط سباستین ریدلی توماس از طریق دانشگاه برای تأمین بودجه کمپین ریدلی-توماس اداره می شود ، پرداخت کند.

در بیانیه ای چهارشنبه شب ، USC گفت که از پرداخت 100000 دلار در تابستان 2018 مطلع شد ، در آن زمان به دادستان های فدرال اطلاع داد و از آن زمان “به طور کامل” با تحقیقات همکاری کرده است.

USC طی چند سال گذشته شاهد چندین رسوایی مهم بوده است ، از جمله اتهاماتی که والدین برای ورود به مدرسه رشوه می دهند.
USC طی چند سال گذشته شاهد چندین رسوایی مهم بوده است ، از جمله اتهاماتی که والدین برای ورود به مدرسه رشوه می دهند.
گتی ایماژ

در این گزارش آمده است: “مرلین فلین از سپتامبر 2018 در دانشگاه کار نمی کند.” “ما به همکاری با دفتر دادستانی ایالات متحده ادامه می دهیم و نظرات را محدود می کنیم زیرا این یک پرونده جنایی است.”

ریدلی توماس متولد لس آنجلس ، یکی از قدرتمندترین و شناخته شده ترین سیاستمداران در جنوب کالیفرنیا است. وی مدرک دکتری خود را دریافت کرد. 1989. USC در زمینه اخلاق اجتماعی و تحلیل سیاست. او برای چهارمین دوره متوالی در شورای شهر خدمت می کند ، جایی که رئیس کمیته بی خانمان ها و فقر است. او همچنین دو دوره در هیئت نظارت ولسوالی و یک دوره در مجلس ایالتی و سنای ایالت فعالیت کرد.

کیفرخواست چهارشنبه ضربه دیگری به USC است ، که در سال های اخیر مجبور به رسیدگی به یک سری رسوایی های مهم شده است. دانشگاه درگیر عملیات Varsity Blues بود که منجر به دستگیری سه مربی و یک مدیر ارشد ورزش شد و او را مجبور کرد روند پذیرش ورزشکاران دانشجو را تمدید کند.

در اوایل سال جاری ، USC پس از سالها کار به عنوان متخصص زنان در کالج ، با بیش از 700 زن متهم به آزار جنسی به 852 میلیون دلار رسید. همراه با یک توافق جداگانه با یک درخواست جداگانه برای ادعای کلاس ، USC موافقت کرد که بیش از 1 میلیارد دلار برای مطالبات علیه دکتر جورج تیندال ، که نزدیک به سی سال در این مدرسه کار کرده بود ، پرداخت کند.

با سیم های پست

دیدگاهتان را بنویسید