ماه از بلمونت بالا می رود


بلمونت ، کارولینای شمالی –
به طور متوسط ​​، ماه 226000 مایل از زمین فاصله دارد. اما در پاییز امسال ، انجمن توسعه مرکز شهر بلمونت (DBDA) ماه را بیشتر از همیشه نزدیک می کند ، زیرا ماه بر ماه اصلی بلمونت (NC) می درخشد ، و نور گرم را در شبهای سرد Main و Moonlight در اکتبر و نوامبر به ارمغان می آورد. سه هفته متوالی
شهر تاریخی بلمونت

موزه ماه یک نمایشگاه بین المللی گردشگری توسط هنرمند بریتانیایی لوک جرام است که دارای کپی 23 متری از ماه است که دارای تصویری دقیق از سطح ماه ناسا است. این اثر هنری شگفت انگیز که در مکان های عمومی سراسر جهان سفر می کند ، آخر هفته 22 اکتبر در آمفی تئاتر شهر استو پارک قرار می گیرد.
تا 7 نوامبر. فیل بوگان ، مدیر شهر بلمونت گفت: “امیدوارم این نمایشگاه یک تجربه یادگیری مادام العمر باشد که برای نسل بعدی دانشمندان ، هنرمندان ، شاعران ، نویسندگان و موسیقیدانان از شهرستان گاستون الهام بخش باشد.” به “عصرها و تعطیلات آخر هفته شور و شوق را کشف می کنند زیرا پرتوهای آبی ماه کامل تابش نور خورشید را می دهد.
محیطی مناسب برای نمایشگاه های هنری ، اجراهای تئاتر و کنسرت های مختلف موسیقی. “علاوه بر خود ماه روشن ، این رویداد سه هفته ای شامل رویدادهایی است که از ماه الهام گرفته شده است.

در 21 اکتبر ، از ساعت 7 تا 9 صبح ، یک نمایشگاه هنری “شب افتتاحیه” و یک گشت رایگان در مرکز شهر برگزار می شود ، که شامل آثار هنری اصلی در نور اصلی ماه ، یک گالری هنری در فضای باز و پیش بینی ها با باز می شود این نمایشگاه نمایشی هر شب در طول رویداد دیده می شود و بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از برنامه Belmont GO با دستان خود آثار هنری را دور بزنند.
Boo Fest برای کودکان در 23 اکتبر ، پیاده روی در کافه هالووین در 30 اکتبر ، فریاد بر روی ماه برای دوستان خزدار در 31 اکتبر ، و برنامه “تجربه ماه” توسط میزبان کارکنان موزه Schiele Planetarium. 7. موسیقی زنده همچنین موسیقی متن را به مناسبت ماه ارائه می دهد. از گروه جاز شارلوت گرفته تا گروه Villains Cabaret و Pink Floyd ، آهنگ های مختلف در ژانرهای مختلف ، آسمان مهتاب بلمونت را پر می کند.

شرکت در ارائه Main on Moonlight و Moon رایگان است. قیمت بلیط برای رویدادهای منتخب متفاوت است. اطلاعات بیشتر در مورد Main on Moonlight ، هنرمند لوک جرام و بسیاری از رویدادهای نمایش شهر در www.MoonlightOnMain.com موجود است. موزه ماه توسط لوک جرام و چندین سازمان خلاق به همراه جشنواره نورفولک و نورویچ سفارش داده شده است. اینها عبارتند از: جشنواره بین المللی گرینویچ + داکلند ، جشنواره برایتون ، بدون دیوار ، جشنواره تابستانی قارچ ، ما علاقه مند هستیم ، دریاچه ها ، استان دوملهوف ، Les Tombées de la Nuit ، Rennes و مرکز هنرهای نمایشی کیمل. این هنر همچنین با همکاری UK Space ایجاد شده است
این آژانس ، دانشگاه بریستول و انجمن مراکز علم و کشف.

مرکز توسعه مرکز شهر بلمونت -501 (ج) (3) سازمان غیرانتفاعی. ماموریت DBDA
l توسعه بیشتر محیط اقتصادی ، زیبایی شناختی و فرهنگی مرکز تاریخی بلمونت.دیدگاهتان را بنویسید