مایکروفر: وسیله ای ۵۰ ساله کدام ممکن است باقی مانده است در آشپزخانه مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید است


۲ دهه پیش، جهان وارد این ترن اثیری فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده بهبود فناوری شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما شاهد تن اصلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختراع تقریباً در هر زمینه ای اجتناب کرده اند مسکن بودیم. اما همراه خود انبساط فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوآوری در برخی اجتناب کرده اند آنها، شناخته شده به عنوان مثال، کار، بافت کردیم کدام ممکن است باید زمان شخصی را {در خانه} افزایش بخشیم، به همان اندازه بتوانیم زمان کمتری را برای کارهای خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان بیشتری را همراه خود خانوار هر دو دفتر شخصی اختصاص دهیم. .

اجتناب کرده اند آشپزخانه آغاز کنید

را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند همین جا بود کدام ممکن است نوآوری وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وعده های غذایی آغاز شد: تن وسیله کدام ممکن است آلوده نشده کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز را سرراست تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل قابل قبول تر می کنند. {چه کسی} اجتناب کرده اند عالی جاروبرقی روباتیک کمک نمی شود؟ هر دو {چه کسی} نمی شود غذایی مناسب تدریجی کدام ممکن است ساده به بعضی ماده را انتخاب کنید و انتخاب کنید از کیت تولید دیگری خواستن دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده ۲ دقیقه در سطوح کنار هم قرار دادن سازی است؟

را انتخاب کنید و انتخاب کنید این، چون آن است قابل انجام است به تذکر برسد، جدید نیست، اخیر نیست. اگر با توجه به آن در نظر گرفته شده کنید، این می تواند یک وسیله است کدام ممکن است در آشپزخانه شما موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون برای مدت زمان بسیار طولانی اجتناب کرده اند دردسر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان شما صرفه جویی می تدریجی. مناسب است، مایکروویو شاید آسان ترین وسیله آشپزخانه باشد. هنگامی کدام ممکن است آن را اکتسابی کردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را امتحان کردید، تولید دیگری راه برگشتی {وجود ندارد}. ساده تعدادی از کلیک کردن، تعدادی از دقیقه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بشقاب شما (عالی غذای معاصر هر دو مقداری بقیه وعده های غذایی) منتظر شماست به همان اندازه سرو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات خوبی داشته باشید.

چرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرا ۹؟

استفاده اجتناب کرده اند مایکروویو دارای معایبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ضرب و شتم تن مزیتی کدام ممکن است قابل انجام است ۹ تنها برای پختن شام اما علاوه بر این برای سبک مسکن شما داشته باشد، کافی نیست.

تا موضوع این باشد، {هیچ کس} نمی شود (۹ {این مهم} است) ۲ ساعت صرف پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز تدریجی. مایکروویو، حتی وقتی مربوط به عالی اجاق روزمره نباشد، در زمان صرفه جویی می تدریجی، اما علاوه بر این ایمن تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمیزتر است. بیایید بررسی کنیم چرا.

 • اجاق‌های مایکروویو نیازی به خوب و دنج کردن ندارند از هنگامی که شما روی آنها هستید آغاز به پختن می‌کنند. زمان ذخیره شده است واقعاً بدون در نظر گرفتن، اما چیزی کدام ممکن است واقعاً ضروری است اینجا است کدام ممکن است فوق العاده ایمن تر است از مورد نیاز نیست درگیر نشت سوخت هر دو اشیا درست مثل باشید. به علاوه، همه آنها یک هستند تایمر دارند، متعاقباً می‌دانید کدام ممکن است وقتی آن را خاموش کنید، خاموش می‌شود.
 • بلعیدن قدرت، اگرچه {در میان} وسایل آشپزخانه کمترین مقدار را ندارد، اما به میزان قابل توجهی کمتر اجتناب کرده اند محدوده هر دو اجاق های برقی است.
 • برای بخش آلوده نشده، پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز در مایکروویو ارائه می دهیم {کمک می کند} به همان اندازه اجتناب کرده اند قابلمه، تابه، قاشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید چنگال کمتری برای پختن تنها عالی وعده غذایی کدام ممکن است در بیست دقیقه می خورید بیشترین استفاده را ببرید.

همه اینها آرم می دهد کدام ممکن است مایکروویو قابل انجام است برای غذاهای فست فود برتر باشد، اما ۹ برای غذاهای پیچیده. همراه خود این جاری، برای غذاهای باقی مانده برتر است، کدام ممکن است همراه خود ملاحظه به اینکه در همه زمان ها می توانید هفته شخصی را ترتیب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید وعده های غذایی شخصی را اجتناب کرده اند در گذشته کنار هم قرار دادن کنید، فوق العاده برتر است، اجتناب کرده اند عالی هر دو ۲ روز برای پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده عالی مایکروویو برای مناسب و معقول کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو بیشترین استفاده را ببرید.

اصل پخت مایکروویو

همراه خود این جاری، برخی اجتناب کرده اند وعده های غذایی موجود است کدام ممکن است می توانید آنها را اجتناب کرده اند ابتدا در مایکروویو شخصی مناسب کنید، متعاقباً در همین جا اصل العملی برای شما ممکن است معرفی شده است شده {است تا} اجتناب کرده اند برنج سرخ شده همراه خود تخم مرغ نهایت استفاده را ببرید، عالی غذای برتر برای عالی ناهار فوری. همراه خود غذاهای کنار هم قرار دادن سفارشی است از می توانید تمام چرخ دنده دانش شده را در یخچال بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنگام مصرف کردن اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید.

اجزا:

 • برنج ۱ ۱/۴ فنجان.
 • ۲ لیوان آب.
 • ۲ عدد سینه مرغ.
 • ۱ فنجان نخود فرنگی.
 • ۱ هویج.
 • ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق بکر
 • ۱ قاشق چایخوری نمک.
 • اسپری فلفل.
 • ۲ عدد تخم مرغ.

کنار هم قرار دادن سازی:

 1. در یک واحد کاسه شیشه ای متوسط، ۱/۲ فنجان برنج و یک جفت فنجان آب بریزید.
 2. عالی هر دو ۲ سینه مرغ را پایین تر بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کاسه اضافه کنید.
 3. روغن زیتون خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی قاشق چایخوری نمک اضافه کنید. آن را ترکیب کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت هشت دقیقه در مایکروویو قرار دهید.
 4. کاسه را سطح می آوریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخود دانش شده را اضافه می کنیم. ۲ دقیقه تولید دیگری آن را در مایکروویو قرار دهید.
 5. در حین پخت، عالی فنجان بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ عدد تخم مرغ را موجود در آن بریزید. هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مقداری نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل مزه دار کنید. یک بار دیگر آن را هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۲ دقیقه در مایکروویو قرار دهید.
 6. فنجان را همراه خود تخم مرغ ها بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم مرغ ها را بشکنید. تخم مرغ را به کاسه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه چرخ دنده را همراه خود هم ترکیب کردن کنید.

{خواهد بود} ده دقیقه تولید دیگری کنار هم قرار دادن سرو تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت می برید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریبا هیچ ابزاری برای آلوده نشده کردن نخواهید داشت.