“ما این کودک ها را دوست داریم” | به دست آورد بهزیستی


ساعت ده صبح چهارشنبه است.

کودکان {در سراسر} بیمارستان کودکان Spectrum Health هلن دیووس، مدیریت اجتناب کرده اند راه در اطراف شخصی را برمی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تلویزیون های کانال ۱۲ “The Morning Buzz”، این سیستم روزانه ساخت شده توسط گروه اقامت کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار برای ایستگاه استودیو شیشه آبی سرپوشیده بیمارستان، هماهنگ می شوند.

اجتناب کرده اند توصیه‌های جدا تشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن‌سازی برای جراحی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآیند‌های مشکل برانگیز گرفته به همان اندازه ورزشی‌های دیجیتال بینگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلاس ها موسیقی درمانی، این گروه بیمارستان را برای مبتلایان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار‌هایشان دستی‌تر می‌تدریجی.

در هیئت: Word Scramble Wednesday.

مبتلایان جوان را {در سراسر} بیمارستان کنار هم قرار دادن کنید به همان اندازه بهتر از حدس های ممکن است را بگویند.

Scramble: “Huh I Ew Toes.”

دسته: محل قرارگیری های دیدنی

«به کارفرمایان در نظر گرفته شده کنید. مولی گرینگ، متخصص اقامت کودک، اظهار داشت کدام ممکن است همراه با تشک همراه خود کیگان رایان، ۱۳ ساله، کدام ممکن است اخیرا آپاندیس شخصی را برداشته اند، ورزشی می تدریجی.

کیگان در حالی کدام ممکن است تلفن را توسط دست داشت به همان اندازه در پاسخ این است تصمیم بگیرد، اظهار داشت: کاخ سفید.

او در جاری غلت زدن بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه عبارت آخر را مناسب پاسخ داده بود.

ریس واندمارک، متخصص اقامت کودک، می‌گوید: «ممکن است در نظر گرفته شده می‌کنم کیگان تمام طبقه پنجم شخصی را {در این} زمینه کمک می‌تدریجی.

آنها {به سمت} تقلا بعدی رفتند: دیوار عظیم چین، پل گلدن گیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوه راشمور.

این سیستم صبحگاهی تنها بخش کوچکی اجتناب کرده اند چیزی است کدام ممکن است گروه اقامت کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار {هر روز} تحمل می تدریجی.

هایدی رایان، مادر کیگان، می گوید: «در گذشته اجتناب کرده اند اینکه به این بیمارستان بیایم به هیچ وجه با اشاره به اقامت کودک نوپا نشنیده بودم. ما منتظر حرکت جراحی بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها همراه خود لگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از اسباب ورزشی تولید دیگری وارد اتاق شدند. ما عصبی بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی دانستیم چه چیزی را پیش بینی کنیم.

هایدی اظهار داشت کدام ممکن است اعضای گروه اقامت کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار به تمام سوالات آنها پاسخ دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دلیل اینکه در کل حرکت جراحی فرصتی برای بلند شدن وجود نداشت، به کاهش اضطراب آنها کمک کردند. این یکی اجتناب کرده اند پیگیری ها بی نظیر کیگان بود.

ویزیت های در گذشته اجتناب کرده اند حرکت توسط این گروه به کودکان {کمک می کند} به همان اندازه بفهمند چه چیزی باید پیش بینی داشته باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بلند مدت چه اتفاقی خواهد افتاد.

کیگان اظهار داشت: «ممکن است آموختم کدام ممکن است متخصص بیهوشی چه کسانی هستند. “اسناد خواب!”

پارازیت

در همین جاری، در کلینیک تزریق در طبقه ۱۰، آوا ویس، ۱۰ ساله، دریاچه اسپرینگ، خرس معامله با برای لنفوم هوچکین قرار گرفت.

همزمان داشت گیتار می زد.

این سیستم موسیقی درمانی خانوادگی ادوارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یون برین ابزار عکس است کدام ممکن است گروه اقامت کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار در زمینه ابزار شخصی دارند.

کتی راچلو، موسیقی‌درمانگر، کودکان را در سرتاسر بیمارستان کودکان جلب رضایت می‌تدریجی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید طیف گسترده ای از آلات موسیقی را همراه خود شخصی می‌آورد به همان اندازه به تعمیر حواس‌پرتی کمک تدریجی – را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبخند بزند.

آوا اظهار داشت: “وقتی همین جا منتظر می مانیم… موسیقی آن را فوق العاده لذت بخش تر می تدریجی.” “این باعث می‌شود زمان فوری‌تر بگذرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است حالم خوشایند نیست به ممکن است کمک می‌تدریجی. منتشر شده موسیقی باعث می‌شود بافت کنم همین جا نیستم، مثل اینکه در جای عکس هستم.”

آوا سال ها پیش درس گیتار خواند، با این حال بازدید بهزیستی او یافتن زمان برای او را سخت کرده است. خواهر بالاتر او به ادل وسواس دارد، متعاقباً کتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آوا در جاری کار روی برخی اجتناب کرده اند لحن های او هستند.

مادر آوا، جنیفر وایس، اظهار داشت کدام ممکن است اقامت کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار روزی مفید بود کدام ممکن است موهای آوا برای اولین بار آغاز به سطح برخورد کرد.

آنها فوق العاده خوش بینانه بودند آوا کسب اطلاعات در مورد انتخاب‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی کلاه، او اظهار داشت: «آنها به او کمک کردند به همان اندازه دوره ای شود. ما واقعاً اجتناب کرده اند آنها سپاسگزاریم.”

آوا اجتناب کرده اند آبی شدن موهایش در گذشته اجتناب کرده اند اینکه به نظر می رسد شود شخص. پس اجتناب کرده اند اینکه پیدا شد پرندگان اجتناب کرده اند مو در لانه استفاده می کنند، آغاز به پرتاب موهای در اطراف ریخته شده اجتناب کرده اند پنجره {اتاق خواب} شخصی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دوم راضی کننده تر شد.

او اظهار داشت: «ممکن است قادر نیستم منتظر بهار باشم، روزی کدام ممکن است محله ما پر اجتناب کرده اند لانه های پرنده آبی است.

“کودکان ویز”

در ساعت ۱۰:۴۵ صبح، کلینیک دیالیز سرپایی به وسط ورزش تغییر شده است، از کودکان به این سیستم دانشکده بیمارستان دیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیندا آنتونینی، “WIZKIDS” می الگو.

این این سیستم به طور خشمگین اجتناب کرده اند کانال ۱۲ به تمام اتاق های بیمارستان به مدیریت مدرسین سارا اسمیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برایان کریگ منتشر شده تبدیل می شود.

مشکل در امروز: ملت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایتخت ها. موضوع هفته: آمریکای انصافاً.

رقبا ملایم شد کدام ممکن است از حداکثر است.

چون آن است در پاسخ های جاده مستقیم درخواست شده است شده بود، چندین کودک اجتناب کرده اند روی صندلی شخصی ورزشی کردند.

دیدی میلز، معلم بیمارستان کودکان، مناسب مشابه با هر معلمی در مدرسه، اجتناب کرده اند صندلی به آن است صندلی می پرید.

میلز اظهار داشت: “WIZKIDS عالی راه خوب مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند آموزش داده شود {است تا} به کودکان کمک تدریجی افکار شخصی را حاوی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همزمان سرگرم شوند.”

او علاوه بر این وقت گذاشت به همان اندازه همراه خود تعدادی از فرد مبتلا روی تکالیفی کدام ممکن است اجتناب کرده اند دانشکده خانه شخصی معرفی شده است بودند کار تدریجی. این تعهد اوست کدام ممکن است آنها را در هدف مناسب نگه دارد.

او اظهار داشت: “این این سیستم عالی راه خوب مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند آموزش داده شود {است تا} به کودک ها کمک تدریجی کدام ممکن است مشغول را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگرم بمانند.”

ورزشی‌ها بیشتر اوقات در کل درس‌های WIZKIDS استفاده می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبتلایان را الهام بخش می‌کنند به همان اندازه ارتباط برقرار کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی کنند. معمولاً عالی این سیستم کارگری نیز موجود است، همراه خود گروه او موادی را برای مبتلایان فراهم می‌تدریجی به همان اندازه در اتاق‌هایشان کارگری مناسب کنند، در حالی کدام ممکن است آنها در تلویزیون دوختن می‌شوند.

میلز اظهار داشت: «پیرمردها WIZKIDS را دوست دارند، از علاقه سرگرم‌کننده‌ای برای کودک‌ها فراهم می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند زمان حضورشان در بیمارستان، به سختی حالت دوره ای را فراهم می‌تدریجی. ما چیزهایی مشابه با “او خیلی خوش تحویل داد” هر دو “او در همه زمان ها عاشق مونتاژ پنگوئن بود” می شنویم.

“خیلی باحالن”

گروه اقامت کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار اجتناب کرده اند برخی اجتناب کرده اند کوچکترین مبتلایان بیمارستان نیز .

در وسط نوزادان بنیاد گربر، ترزا هارتل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سارا استاینلند متخصصان اقامت کودک همراه خود خانوار‌ها همکاری می‌کنند به همان اندازه به آنها کمک کنند به همان اندازه همراه خود اطراف پزشکی سازگار شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه‌های مدرن‌ای را برای ارجاع به نوزادشان به آنها حاضر دهند.

آنها علاوه بر این برای الهام بخش مشارکت پیرمردها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبان در بازدید سلامت فرزندشان امتحان شده می کنند.

این گروه به خانوار ها {کمک می کند} به همان اندازه در مواقع روی حیله و تزویر به خانوار ها استراحت دهند. آنها علاوه بر این به خواهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرهایی کدام ممکن است قابل انجام است درک کنند چرا برادر هر دو خواهر نوزادشان ادامه دارد برای مقابله با نیامده اند، کمک می کنند.

هارتل اظهار داشت: “اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است خواهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرها {نمی توانند} در جاری حاضر برای جلب رضایت به بیمارستان بیایند، ما چیزهایی را برای مقابله با می فرستیم به همان اندازه به آنها کمک کنیم بافت ارتباط داشته باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدانند کدام ممکن است آنها بخش فوق العاده مهمی اجتناب کرده اند اقامت کودک نوپا جدیدشان هستند.” ما عالی کیسه عروسک کودک نوپا همراه خود شیشه NICU، پوشک دوران باردار بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پستانک مناسب می کنیم به همان اندازه خواهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادر بتوانند ورزشی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه مراقبت اجتناب کرده اند کودک نوپا را در بیمارستان اختراع کنند.

هارتل اظهار داشت کدام ممکن است خواهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرها در همه زمان ها می خواهند انگشت شخصی را به نوزادان جدید بیاورند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید حساس عالی عروسک همراه خود لوله خورده شدن هر دو CPAP به مدیریت انتظارات {کمک می کند}.

گروه برای جوانان خردسال در روزی کدام ممکن است مراقبان نیز به راحتی در دسترس است نیستند، موجود است.

هارتل اظهار داشت کدام ممکن است سبدها زیادی برای حضور مراقبین در NICU موجود است. برخی اجتناب کرده اند پیرمردها باید به در اطراف اجتناب کرده اند خانه بازدید کنند، در حالی کدام ممکن است برخی تولید دیگری باید این سیستم کاری شخصی را همراه خود مراقبت اجتناب کرده اند سایر فرزندان شخصی {در خانه} متعادل کنند.

او اظهار داشت: «ما سعی می‌کنیم به همان اندازه جایی کدام ممکن است می‌توانیم اشیا اجباری را پایان دادن کنیم به همان اندازه مثبت شویم کدام ممکن است کودکان در روزی کدام ممکن است مراقبانشان نمی‌توانند همین جا باشند، حمایت می‌شوند.

هارتل اظهار داشت، وقتی کودک نوپا جدیدی وارد NICU تبدیل می شود، خانوار ها همراه خود عالی عضو جدید اجتناب کرده اند خانوار شخصی پذیرایی می کنند.

او اظهار داشت: «ما واقعاً همراه خود این کودک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار هایشان شناخته شده می شویم. “ما آن را مراقبت خانوار محور می نامیم – همراه خود هدف اصلی بر کل خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازهای آن. خانوار هسته بی نظیر این کودکان است.”

امی دیویس، سرپرست گروه اقامت کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار، اظهار داشت کدام ممکن است متخصصان اقامت کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار فوق العاده تا حد زیادی اجتناب کرده اند ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریح ​​هستند.

آنها روی حیله و تزویر کار می کنند به همان اندازه استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترس را کاهش دهند، آموزش را در گذشته اجتناب کرده اند حرکت حاضر دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کودکان در دوران روی حیله و تزویر در بیمارستان حمایت کنند.

دیویس اظهار داشت: “در بیمارستان، موقعیت بی نظیر ما حاضر آموزش، کنار هم قرار دادن سازی، حواس پرتی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی برای مقابله اجتناب کرده اند طریق فرآیند ها هر دو آزمایش های مشکل برانگیز است.” ما این کودک ها را طوری دوست داریم کدام ممکن است انگار کودک های خودمان هستند.»