مبارزه با کاهش ایمنی از طریق رژیم غذایی


چگونه چنین است ما بهبود عملکرد سیستم ایمنی در کودکان و بزرگسالان تحت فشار جسمی یا روانی؟

تنظیم کننده های ایمنی طبیعی”-ترکیبات می تواند ایمنی ما را تنظیم کند به طور طبیعی– ”دارند گرفتن محبوبیت فزاینده ای پیدا می کند. ثه اما محبوبیت اغلب منجر به ادعاهای خوش بینانه و برداشت های متوسط ​​می شود. قرنهاست که چنین حیوانات افسانه ای جستجو شده استبه تیبازار فعلی آن مملو از افزودنیهای مختلف است وعده پشم طلایی می دهد”-ارزان و بدون یون تأثیر می گذارد ، اما به طور فعال ایمنی بدن ما را افزایش می دهدsبه اکثر دارند فقط تکرار کنوارد شدن تقریباً هیچ کس ادعا نمی کند مهم علمیزمینه نازک ” تا از آنها حمایت کند از طرف دیگر ، بتا گلوکان وجود دارد بیشتر از این 10 هزار مطالعه علمی و آزمایش بالینی. صبر کن ، چی؟ اگر به خاطر دارید بeta-glucan فیبر موجود در مخمر رژیمی است که من ذکر کردم قبل از در ویدئوی من حفظ عملکرد سیستم ایمنی در ورزشکاران مخمر مغذی، و او تا بتوانم کاهش می یابد دوره های بیماریهای شایع در کودکان خردسال. بزرگسالان چطور؟

اما ، فاول ، چرا نمی تواند محققان آیا در حال ساخت واکسنی علیه ویروس سرماخوردگی هستید؟ چون آنجا محاسبه می شود هیچ ویروس سرماخوردگی معمولی وجود نداردبه حundreds از ویروسهای مختلف دارند مورد نظر در ظاهر علائم شبیه سرماخوردگی، این چرا علاقه زیادی برای یافتن یک تقویت کننده ایمنی عمومی و غیر اختصاصی وجود دارد کار می کند در سراسر هیئت مدیره، همانطور که در ویدیوی خود بحث کردم فلاش بک جمعه: بهترین وعده غذایی برای سرکوب ایمنی استرس زابه

ایمونوگلوبولین A (IgA) یک آنتی بادی است که نقش مهمی در عملکرد ایمنی غشاهای مرطوب مانند چشم ، بینی و دهان دارد. همانطور که مشاهده می کنید ، 1: 27 من ویدیو، بممکن است حاوی مکمل های اتا گلوکان باشد بزرگنمایی ؛ تکثیر کردن یوشی مقدار بزاق 400 میلی گرم دوز روزانه به مدت چهار روز است ، اما اینطور نیست آره 100 میلی گرم و بنابراین ، تاثير گذار میزان محاسبه می شود در اطراف پیدا شد دو روزانه مخمر ، اما نصف قاشق چایخوری بی اثربه بیتا تا یک قاشق چایخوری کار زیادی انجام نداد شرکت کنندگان در تحقیق تمرین کردبه همانطور که می بینید ، ساعت 1:48 مال من است ویدیو، تیبعد از 50 ساعتیک دقیقه مبارزه سخت دوچرخه در یک محیط گرم و مرطوب ، افرادی که دارای بتا گلوکان مخمر هستند IgA را افزایش می دهند. با این حال ، باتا گلوکان ناموفق افزایش فعالیت ضد میکروبی گلبول های سفید خون از موضوعات تحت پوشش در باره یک قاشق غذاخوری در روز، همانطور که در 2:06 مشاهده می کنید ویدیوبه آنچه ما به آن اهمیت می دهیم بالینی نتایج. آیا کسانی که بتا گلوکان مصرف می کنند عفونت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند؟

در مورد دو مطالعه تغذیه ای کور ، تصادفی و کنترل شده با دارونما چطور؟ دیدن اگر بتاگلوکان مخمر ایمنی ما را بهبود می بخشد؟ بسیار خوب! صورت مردم بود 26 هفته پیگیری شدبه پنجاه موضوع وجود دارد حدود یک قاشق غذاخوری مخمر پختاز مقدار بتا گلوکان در روز و نصف دیگر را گرفت آ تسکین دهنده. شركت كنندگان تعداد اپیزودهای کل آنفولانزا را محاسبه کرد ، و تفاوت معنی داری وجود نداشت. من هستماگر نگاه کنید فقط در نیمه اول دوره مدت زمان خواندندر فصل سرما ، عفونت در گروه بتا گلوکان کمتر بود، ببیرون به عقب برگردید و به اطلاعات خود بعد از این واقعیت نگاه کنید محاسبه می شود آنچه نامیده می شود پس از تجزیه و تحلیل ، مورد پسند جامعه علمی قرار نمی گیرد زیرا احتمال تصادفی بودن یافته های شما را افزایش می دهد. با این حال،، کسانی که در طول بتا گلوکان بیمار شدند در واقع علائم خفیف تری را تجربه کردند، در 3:09 می توانید مشاهده کنید ویدیوبه به طور مشابه ، تحقیقات بزرگتر وجود داشت یافته های مشابه تیوزن سرما می تواند کاهش می یابد ، اما در تجزیه و تحلیل اولیه وجود داشت در وهله اول تفاوت قابل توجهی در تعداد سرماخوردگی ها وجود ندارد.

در واقع، “تفاوت قابل توجهی وجود ندارد بین گروه های درمانی و دارونما در شماره SRI [symptomatic respiratory infection] اپیزودها بود مشاهده گردید در مطالعات دیگرو آنجا بود nیا قابل توجه اثر در مورد پیامدهای عفونت دستگاه تنفسی فوقانی یا. سo به طور کلی ، نتایج بود بسیار ناامید

اما یک لحظه صبر کن من چی؟ قبلی ویدیو آیا در ابتدای این مقاله به آن اشاره کردم؟ کسی در مورد حفظ عملکرد ایمنی در داخل ورزشکاران با مخمر مغذیبه در این ویدئو، من هستم وجود داشت مورد بحث قرار گرفت چگونه چنین است rمحققان وجود داشت پیدا شد کاهش قابل توجه علائم سرماخوردگی آره دو هفته ها و آره چهار چند هفته بعد از ماراتن دوزها یکی قاشق چایخوری مخمراز مقدار بتا گلوکان در روز همچنین آره دو قاشق چایخوریارزشبه باشه، موضوعات اخیراً یک ماراتن دوید، اگر چه… اما صبر کن یاد آوردنه دریابید کجاست فقط اثر به نظر می رسید آیا بعد از ورزش شدید ظاهر می شود؟ به نظر می رسد که بتا گلوکان در اینجا می درخشد: در مقابل پرداخت این فعالیت بدنی بیش از حد می تواند بر عملکرد سیستم ایمنی ما تأثیر بگذارد.

این می تواند در یک ورزشکار اتفاق بیفتد فقط به معنی گم شده تحصیل یا روزهای تمرین ، اما برای سربازان یا آتش نشانان ، مثلا، مراقبت های بهداشتیحتی تحت استرس شدید جسمیمی تواند انتقادی باشد آره، باما این برخلاف نفوذ آن است فیزیکی فشاربه Vکلاه در مورد ذهنی فشار؟

این می تواند یک رویداد استرس زای زندگی باشد زنگ تفريح از غشای مرطوب ما محافظت می کند استرس روانی [has] بوده است نشان داده شده افزایش حساسیت به سرماخوردگی افزایش عفونت دستگاه تنفسی فوقانی و همینطور ما داریم صحبت می کنیم افراد استرس زا سرماخوردگی و سرماخوردگی شدید بیشتر از افرادی است که استرس کمتری دارند. بتا گلوکان امکان پذیر است کمک به هر طریقی؟ در واقع ، در مطالعه ای که بر روی زنان سالم انجام شد استرس روانی متوسط ​​، که گرفتن حدود یک قاشق چای خوری مخمر تغذیه ایاز بتا گلوکان را ارزش گذاری کنید هر یک کن او 12 هفته 60 ساله بود درصد کمتر علائمی مانند گلودرد و غیره را گزارش می دهندو یا آبریزش بینی یا سرفهبه وی گفت: به شدت توصیه می کندs اینبتا گلوکان مخمر می تواند اثرات منفی استرس بر سیستم ایمنی بدن را خنثی کند،آnd ، در ساعت 5:24 می توانید مشاهده کنید ویدیو، از مواد بتا گلوکان با تجربه 41 درصد قدرت بزرگ، اندازه گیری است انرژی فیزیکی ، تنش روحی و بهزیستی احساسی. بنابراین آنها احساس خوبی داشتند، هر دو

وقتی ما pدر تمام مطالعات انجام شده ، مخمر بتا گلوکان تولید می کند ظاهر می شود دارند “آ اثر تقویت کننده سیستم ایمنی ، حداقل در کودکان و در فشار جسمی یا روحی.

آموزش پایه

  • بتا گلوکان ، یک فیبر مخمر ، قسمت های بیماری را که در کودکان خردسال شایع است کاهش می دهد.
  • ایمونوگلوبولین A (IgA) آنتی بادی برای غشای مرطوب ما از جمله چشم ، بینی و دهان مهم است.
  • حدود دو قاشق چایخوری مخمر می تواند سطح IgA در بزاق را در چهار روز افزایش دهد.
  • مصرف مخمر بتاگلوکان ایمنی بدن ما را بهبود می بخشد و شدت سرماخوردگی را کاهش می دهد.
  • دو و چهار هفته پس از ماراتن ، محققان کاهش چشمگیری در علائم سرماخوردگی با دوز یک و دو قاشق چایخوری بتاگلوکان مخمر در روز مشاهده کردند.
  • بتا گلوکان در مقابله با فشارهای جسمی بیش از حد و استرس روانی خوب به نظر می رسد.
  • بطور کلی ، بتا-گلوکانهای مخمر بر کودکان و استرس جسمی یا روحی آنها “تقویت کننده سیستم ایمنی” است.

بهترین غذا برای پیشگیری از عفونت های دوران کودکی من یک ویدئو در مورد عملکرد سیستم ایمنی کودکان تهیه کردم. در مورد چی؟ فواید تغذیه مخمر برای سرطان؟

سمردم امیدی شاید با این حال ، مخمر نباید خورده شود. دیدن:

برای اطلاعات بیشتر در مورد غذاهایی که از عملکرد سیستم ایمنی حمایت می کنند ، به موارد زیر مراجعه کنید:


در سلامت کامل ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز آن را ندیده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید