متخصصین کایروپراکتیک واکسن در حال تبدیل شدن به نیروی قوی تری هستند


در کارت پستال آمده بود که بازدید از Vax-Con ’21 ، که روی یک کارت پستال رنگی که سوزن ها را نشان می داد ، نصب شده بود ، یک حقیقت ناشناخته در مورد واکسن های COVID-19 به بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

این کنفرانسی بود که مردم را از سراسر کشور جذب کرد. با این حال ، این دریایی از اطلاعات غلط و توطئه در مورد واکسن ها و همچنین یک بیماری همه گیر بود که هنگام ورود آنها به تفرجگاه Dells در ویسکانسین از آنها استقبال کرد.

متخصصین کایروپراکتیک واکسن در حال تبدیل شدن به یک نیروی قوی تر هستند

در میان سخنرانان ، که در فیلم همه گیری 2020 بازی کردند ، مسئول به دست آوردن داستانهای جعلی COVID-19 فعال در مورد واکسن بود.

متخصصین کایروپراکتیک واکسن در حال تبدیل شدن به یک نیروی قوی تر هستند

در هر جلسه ، ادعاهای نادرست یکدیگر به تفصیل مورد بحث قرار گرفت ، از جمله خطر پوشیدن ماسک و واکسیناسیون.

در طول این بیماری همه گیر ، متخصصان کایروپزشکی کنفرانسی را در لاس وگاس برنامه ریزی و حمایت کردند ، که به منبع مهمی از اطلاعات غلط واکسن تبدیل شد. به گفته جراح ارشد ، “اطلاعات غلط به عنوان یک تهدید فوری برای سلامت عمومی ظاهر شد.

حتی یک بررسی توسط آسوشیتدپرس نشان داده است که یک گروه قوی و تاثیرگذار از متخصصان کایروپراکتیک با شیوع ترس و بی اعتمادی به واکسن ها از اپیدمی آنفولانزا سود برده اند. ” به گزارش آسوشیتدپرس ، آنها مکمل های خود را به عنوان جایگزینی برای واکسن معرفی کردند ، یادداشت های پزشک را در مورد معافیت از ماسک و واکسیناسیون به بیماران دادند ، مقدار زیادی به سازمان واکسن اهدا کردند و تبلیغات واکسن را در رسانه های اجتماعی به فروش رساندند. سیستم عامل های رسانه ای مانند فیس بوک و اینستاگرام. Super PAC ، که در 6 ژانویه در مقابل کنگره آمریکا علیه واکسن اعتراض کرد ، هزاران دلار از یک متخصص کایروپراکتیک گرفت.

آنها همچنین نیروی محرکه تجمعات واکسیناسیون در ویسکانسین بودند که صدها نفر از متخصصان کایروپزشکی از سراسر کشور را که بیش از 299 دلار برای شرکت در این مراسم پرداخت کردند ، به خود جلب کرد. به گزارش آسوشیتدپرس ، پزشکان متخصص کایروپزشک مجاز به گرفتن وام آموزش مداوم برای حفظ مجوز خود در حداقل ده ایالت هستند. افزایش تعداد پزشکان متخصص کایروپراکتیک با جنبش ضد واکسن ترکیب شده و از مشخصات عمومی و اعتبار پزشکی آنها برای تضعیف واکنش مردم در برابر همه گیری COVID-19 ، که جان بیش از 700000 نفر را گرفته است ، استفاده می کند.

وی گفت: “آنها اعتماد عمومی را جلب کرده اند.” زیرا مردم به اقتدار خود اعتقاد دارند. با این حال ، زیرا آنها خود را جایگزین مناسبی می دانند اریکا دی والد ، سخنگوی Wax Your Family که رهبران جنبش مدافع عمومی را دنبال می کند ، می گوید: “درمان سنتی.” پزشک به دلیل کمردرد ، و سپس تصمیم می گیرید که نمی خواهید فرزندانتان واکسینه شوند. ایجاد کلینیک های واکسیناسیون و اجازه تزریق کووید -19 به مناطق خاصی.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید