محافظ سابق دیوید کاکس اتهامات علیه این خانواده را رد کرده است


محافظ سابق میلیاردر دیوید کاکس به دلیل انتشار اطلاعات نادرست در مورد خانواده بزرگ اهداکنندگان جمهوری خواه در رسانه ها ، که منجر به شکایت قانونی وی در سال گذشته شد ، عذرخواهی کرد.

فلیشیا راسین به طرز فجیعی ادعا کرد که همسر سوخ سوسیال و رئیس سابقش ، جولیا فلشر کوچ ، نمی خواهند پرستاران به همسرش مبتلا به سرطان لوله شیردهی بدهند و حتی چند ماه قبل از مرگ او را در اتاقی حبس کرده اند. جولای 2020 ، شکایت کمیسیون فرصت های شغلی برابر.

راسین در مصاحبه بعدی خود گفت که می ترسد شغل خود را از دست بدهد اگر دروغ و فریبکاری در خانه شامل رفتارهای تکراری او نشود.

اما روز جمعه ، راسین ، جانباز 30 ساله نیروی هوایی ایالات متحده ، در بیانیه ای مبهم که برای The Post ارسال شد ، اتهامات خود را کنار گذاشت.

“زمان من برای کار با خانواده کوچ بسیار مفید بود. متأسفانه ، پس از رفتن من ، وقتی متوجه شدم این اطلاعات واضح یا غلط نیست ، اطلاعات خانوادگی را با رسانه ها به اشتراک گذاشتم. به

فلیشیا راسین
از آن زمان ، فلیشیا راسین به خاطر کلمات اصلی خود عذرخواهی کرد.
با احترام ، دیوید روزنبرگ

“من صمیمانه از آنچه انجام داده ام و رنجی که بر خانواده تحمیل کرده ام عذرخواهی می کنم و برای آنها آرزوی بهترین ها را در آینده دارم.”

بازگشت نسبی پس از آن صورت می گیرد که راسین به توافق نامعلومی دست یافت و گفت که نمی خواهد عمر شوهر فلشر کخ ، دیوید کوچ ، غول سوخت فسیلی را طولانی کند ، که در 23 آگوست 2019 در 79 سالگی درگذشت.

راسین همچنین مدعی شد که ثروتمندترین زن فعلی نیویورک ، مادر 43.9 میلیارد دلاری ، مورد تبعیض جنسیتی قرار گرفته است.

در شکایت آمده است: “فلیسیا معتقد بود که جولیا از لوله تغذیه دیوید پدر دست کشیده است زیرا نمی تواند جولیا دیوید پدر را تغذیه کند و نمی خواهد عمر او طولانی شود.” درخواست کوچ. او ادعا کرد که “او خواهد مرد”.

راسین ادعا کرده بود که جولیا کوچ برای شوهرش دیوید کوچ لوله تغذیه نمی خواهد.
راسین ادعا کرده بود که جولیا فلشر کوچ برای شوهرش دیوید کوچ لوله تغذیه نمی خواهد.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

این شکایت می افزاید که راسین در 1 آوریل 2020 برکنار شد ، زیرا انتقال اخیر نیروی هوایی وی به کالیفرنیا مانع از محافظت م effectivelyثر از خانواده کوچ می شود.

در شکایت آمده است: “در نتیجه تبعیض / انتقام جویی ، فلیشیا متحمل رنج شده و می شود.”

کارمند سابق همچنین گفت که او در برنامه ریزی یک سفر خانوادگی مخفی و مخفی به “پروژه X” آفریقای جنوبی مشارکت داشته است.

با این حال ، “خانم کاکس نمی خواست [David] در سفر و آن را نابود کرد ، “راسین به پست و در شکایت خود گفت.

او سپس ادعا کرد که فلشر کوچ این حقیقت را پنهان کرده است که شوهرش یک خانه شهری 40 میلیون دلاری در خیابان 76 خریده است.

دیوید اچ کوچ (L) و جولیا فلشر کخ در سال 2015 در توپ زمستانی مدرسه باله آمریکایی در تئاتر David H. Koch تحصیل می کنند.
راسین با کوچلار به توافق رسیده بود.
اندرو توت / فیلم سحر و جادو

جولیا فلشر کوچ در ساوتهمپتون با والدین و دو فرزندش در دوران همه گیری زندگی می کرد.

شرکت امنیتی ماتادور که راتسینا را استخدام کرده است ، در بیانیه ای افزود: “اظهارات روشنی در این زمینه ارائه شده است که خدمات Felicia Racine به عنوان کارمند Matador را نشان نمی دهد. اکنون که به این موضوع پرداخته ایم و به جلو حرکت کرده ایم ، می توان این واقعیت را تأیید کرد که فلیشیا ماتادور در حین کارمندی خدمات امنیتی عالی و م effectiveثری ارائه می داد.

وکیل راسین روز جمعه بلافاصله درخواست اظهار نظر نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید