محققان استراتژی م effectiveثرتری از تجهیزات حفاظتی شخصی برای COVID-19 را نشان می دهند


تحقیقات نیوزایز-دانشگاه ساوتهمپتون و بیمارستان دانشگاهی ساوتهمپتون نشان داده است که هود تنفسی که به تازگی توسعه یافته است یک شکل ایمن از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای پرسنل پزشکی پیشانی و کارکنان پشتیبانی است. علاوه بر اینکه بیماران و کارکنان ماسک های استاندارد را ترجیح می دهند ، آنها هزینه NHS را کاهش می دهند و در ابتدای همه گیری با مشکلات زنجیره تامین PPP های یکبار مصرف روبرو نشدند.

هنگامی که همه گیری آغاز شد ، کارکنان دانشگاه و بیمارستان با همکاری شرکای صنعتی نمونه اولیه ماسک های تنفسی قابل استفاده مجدد و باتری (PeRSo) را به عنوان جایگزینی برای ماسک های یکبار مصرف استاندارد تهیه کردند. پس از آزمایش اولیه ، توزیع گسترده تأیید شد. در موج اول بیش از 1500 PeRSos ، در موج دوم بیش از 3500 مورد استفاده قرار گرفت که همه آنها به صورت جداگانه توسط کارکنان مورد نیاز بود.

دستگاه تنفس دارای یک بلوک مجهز به کمر شارژ قابل شارژ است که هوا را بسیار کارآمد فیلتر می کند و سپس با یک شیار تمیز هوای تازه را به کاپوت خالی می دمد. آنها از مجوزهای نظارتی برای استفاده در بیمارستان ها در طول همه گیری مجوز گرفتند.

یافته های اصلی این مطالعه منتشر شده است مرزهای فناوری پزشکی لازم به ذکر است که دستگاه های تنفس بسیار مورد علاقه کارکنان بودند زیرا احساس امنیت و راحتی بیشتری می کردند و بیماران را ترجیح می دادند تا بتوانند چهره کامل مراقبین خود را ببینند ، که ارتباط را بسیار آسان می کند.

تجزیه و تحلیل اقتصادی نشان داد که استفاده گسترده از PeRSo به صرفه جویی در هزینه ها پس از حدود ده هفته کمک می کند و به دلیل استفاده مجدد از آنها ، مشکلات زنجیره تامین حل شده است. تأثیر محیطی PPP های یکبار مصرف نیز به حداقل رسیده است. علاوه بر این ، استفاده گسترده منجر به کمبود کارکنان در موج دوم همه گیری شد و بیش از 80 درصد از کارکنان درخواست کردند PeRSos را برای رشد آینده حفظ کنند. PPE بهبود یافته به همه کارکنان از جمله نظافتچی ها ، کامیونداران ، فیزیوتراپیست ها و دستیاران بهداشت ارائه شد.

بنابراین ، تیم نتیجه می گیرد که PeRSos یک نوع جایگزین PPE برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در برابر عفونت ویروس کرونا است.

پل الکینگتون ، استاد بیماریهای تنفسی در دانشگاه ساوتهمپتون و همچنین مدیر پروژه ، گفت: “ما معتقدیم که استفاده گسترده از PeRSo به کارکنان اجازه می دهد تا تجهیزات حفاظتی شخصی خود را انتخاب کنند و توسط کارکنان و بیماران ترجیح داده می شود. انتشار PPE و صرفه جویی در هزینه ها به دلیل استفاده مجدد از دستگاه های تنفس. “

دکتر ترور اسمیت ، معاون پزشک دانشگاه بیمارستان ساوتهمپتون ، می گوید: “این بهترین نمونه از همکاری یک بیمارستان محلی ، دانشگاه و صنعت برای حل بحران با راه حل های ابتکاری است که به نفع بیماران و کارکنان است.دیدگاهتان را بنویسید