مدرسه سیاتل رژه هالووین را لغو کرد زیرا “دانش آموزان را رنگارنگ می کند”


مدرسه ابتدایی سیاتل رژه امسال هالووین را لغو کرد و گفت: “دور زدن دانش آموزان رنگارنگ که تعطیلات را جشن نمی گیرند”.

منطقه مدرسه گفت که تصمیم برای لغو رژه کدو تنبل ، جایی که دانش آموزان می توانند لباس هالووین را بپوشند ، پس از یک بحث پنج ساله توسط یک گروه برابری نژادی در مدرسه ابتدایی روز بنیامین فرانکلین گرفته شد.

جیسون رنتس ، مجری برنامه گفتگوی رادیو KTTH می گوید: “بسیاری از رویدادهای اجتماعی و محله ای وجود دارد که دانش آموزان و خانواده ها می توانند هالووین را جشن بگیرند.” “از لحاظ تاریخی ، رژه کدو تنبل از دانش آموزان رنگین که تعطیلات را جشن نمی گیرند ، دور می زند. به طور خاص ، این دانش آموزان خواسته اند در هنگام وقوع حادثه در محوطه دانشگاه منزوی شوند.

در بیانیه آمده است: “مطابق تعهد SPS به دانش آموزان رنگین ، به ویژه مردان آمریکایی آفریقایی تبار ، کارکنان متعهد هستند که مراسم روز کدو تنبل را با فرصت های جامع و آموزشی در روز مدرسه تکمیل کنند.” با همه گیری مداوم COVID-19.

مدیر مدرسه استنلی جاسکات تأیید کرد که رژه لغو شده است.

هالووین یک مسئله بسیار دشوار برای مدارس است. بله ، من موافقم که این رویداد دانش آموزان ما را رنگارنگ کرد. در طول رژه کدو تنبل ، تعدادی از دانش آموزان ما فعالیت های جایگزین را در کتابخانه انتخاب کردند. جاسکوت در این باره گفت: “این وضعیت منزوی بود و از ارزش های ما برای یک مکان فراگیر و ایمن برای همه دانش آموزان ما ، به ویژه دانش آموزان رنگارنگ و کسانی که نسبت به سر و صدا و هیجان رژه حساس هستند ، مطابقت نداشت.” اخبار فاکس.

مدرسه در خبرنامه 8 اکتبر به والدین این لغو را اطلاع داد و از آنها خواست امسال به فرزندان خود اجازه ندهند کت و شلوار بپوشند. خبرنامه توضیح داد که پذیرش لباس می تواند برای بسیاری از کودکان ناراحت کننده باشد ، سر و صدای زیادی داشته باشد و برای کودکان شلوغ نیز ناامید کننده باشد.

در عوض ، امسال ، دانش آموزان در فعالیتهایی مانند بازبینی رویدادهای پاییزی ، مانند “واحدهای آموزشی موضوعی در مورد پاییز” و “آثار هنری پاییز” شرکت خواهند کرد.

یک دختر بچه با لباس جادوگر در بیرون از خانه در هالووین استراحت می کند.
مدرسه در خبرنامه 8 اکتبر به والدین این لغو را اطلاع داد و از آنها خواست امسال به فرزندان خود اجازه ندهند کت و شلوار بپوشند.
گتی ایماژ

دیوید مالکین ، که از پسر 7 ساله خود BF Day دیدن کرد ، این تصمیم را “یک تمرین بیهوده سفید سفید” نامید.

مالکین در برنامه خود در روز دوشنبه گفت: “من راهی برای حل هرگونه نابرابری در حدی که نابرابری وجود نداشته باشد ، نمی بینم.” “می دانید ، این کار به نمایندگی از کارگردان و کارکنان سفیدپوست بسیار عالی به نظر می رسد.”

مالکین ، آسیایی ، گفت که والدین هیچ ارتباطی با این تصمیم ندارند.

وی گفت: “من مطمئن هستم که آنها نمی خواهند در مورد نژاد یا ملیت از کسی بشنوند ، اما نمی خواهند با آنها قدم بزنند.”

دیدگاهتان را بنویسید