مدیرعامل توسعه نیشکار بر تداوم خدمات رسانی به مناطق کم برخوردار تاکید کرد


به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و صنایع وابسته نیشکر، نظارت پزشکی و درمان رایگان بیماران نیازمند در مناطق محروم بخشی از فعالیت صنعت نیشکر در راستای مسئولیت های اجتماعی است که به طور مستمر در مناطق اطراف نیشکر در حال انجام است. پروژه ها.

پیش از این در حوزه الشعیبه و با همکاری بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی در چندین نوبت بیماران نیازمند در کشت و صنعت امام خمینی (ره) معاینه و به صورت رایگان تحت درمان قرار گرفتند.

حمایت از پزشکان جهادگر و کمک به درمان بیماران نیازمند منطقه «کوی علوی» اهواز از دیگر اقدامات شرکت توسعه نیشکر در ماه های گذشته است که بیش از ۷۰۰ خدمات تخصصی چشم پزشکی و ۱۰۰۰ مورد معاینات دندانپزشکی از جمله عصب کشی ارائه کرده است. و مرمت .

تداوم ارائه خدمات در مناطق محروم مجاور نشکر

در این زمینه مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع وابسته خدمت رسانی به مردم مناطق محروم را اولویت این شرکت دانسته و بر تداوم خدمت رسانی در این مناطق در زمینه های مختلف تاکید می کند.

دکتر عبدالعلی النصیری گفت: صنعت نیشکر پیامی اجتماعی به ساکنان مناطق همجوار دارد و در زمینه های مختلف از جمله مدرسه سازی، کمک به بیماران، نظارت پزشکی و… خدمات ارائه می دهد.

به گفته وی، کار بر اساس مسئولیت اجتماعی یکی از اعتقادات این شرکت است و خوشبختانه توانستیم در جهت جلب رضایت مناطق همجوار گام برداریم.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع وابسته، گستره خدمات صنعت نیشکر در نظارت پزشکی را گسترده دانست و اظهار داشت: در زمان شیوع گسترده ویروس کرونا همزمان با اجرای ایام حج قاسم. طرح سلیمانی در راستای تشخیص و حمایت از بیماران کرونایی در مناطق مختلف، شرکت توسعه نشرکار با نهادهای مسئول، خدمات رسانی به بیماران را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.