مربیان UNC تمایل مصرف کنندگان به کار آنلاین با استفاده از فناوری پیشرفته را کشف می کنند


اخبار – عادی ماندن هنگام تماشای تلویزیون یا شستن لباس ها ، برای اکثر مردم معمول است که تلفن را برداشته ، سایت خرده فروشی را مرور کرده و چند بار روی “خرید” کلیک کنند. این امر به ویژه هنگامی شروع شد که همه گیری شروع شد ، زمانی که بسیاری در خانه ماندند. اگرچه خرید آنلاین راحت است ، اما می تواند گران باشد.

دانیل برانون ، متخصص بازاریابی ، می گوید: “مردم تمایل دارند هنگام پرداخت تلفن همراه یا آنلاین بیش از حد پرداخت کنند ، زیرا مانند پرداخت بدون درد است ، لازم نیست پول نقد پرداخت کنید.” کسب و کار در دانشگاه کلرادو شمالی (MCB).

برانون نظریه های مربوط به خریدهای آنلاین و برنامه های پرداخت را مورد بررسی قرار داد و به طور خاص دریافت که راهی وجود دارد که به مردم کمک می کند تا به سرعت از پس انداز خود جلوگیری کنند. او اینجاست.

پرداخت کامل

برانون و دوست دانشگاهی اش به دکتر مو منشاد ، استاد UNC مراجعه کردند تا راهی برای جلوگیری از هزینه های اضافی در اینترنت از طریق موتور ارتعاشی فشار سه بعدی متصل به تلفن پیدا کنند.

منشاد ، دانشیار سیستم های اطلاعات رایانه ای MCB ، می گوید: “همه تلفن های همراه دارای ارتعاشاتی هستند که برای اطلاع رسانی به مصرف کنندگان استفاده می شود ، مانند زمانی که شما یک پست را در یک شبکه اجتماعی فعال یا اظهار نظر می کنید.” “هنگامی که هزینه ای را با دستگاه تلفن همراه خود پرداخت می کنید ، می خواستیم ببینیم که چگونه اعلان ارتعاش مشابه بر میزان هزینه مصرف کنندگان در این دستگاه ها تأثیر می گذارد.”

در خریدهای سنتی و شخصی ، مصرف کنندگان جنبه فیزیکی صف کشیدن یا برداشتن پرداختی از کیف پول خود را تجربه می کنند ، که تحقیقات نشان می دهد می تواند منجر به احساس ضرر شود. فروشگاه های آنلاین این مسئله را حذف می کنند ، بنابراین این زوج به دنبال راهی دیگر برای از بین بردن این احساس بودند.

برانون می گوید: “ما می خواستیم ببینیم آیا شدت ارتعاش زیاد یا پایین لرزش هاپتیکال باعث پرداخت درد می شود یا خیر.”

از طریق آزمایش ، معلمان دریافتند که ارتعاشات لغزنده می توانند کار کنند. فناوری هفتگی از ارتعاشات و موتورها برای شبیه سازی لمس استفاده می کند.

اولین قدم ایجاد دستگاهی بود که منشاد می توانست با استفاده از چاپگر سه بعدی واقع در دفتر خود انجام دهد. او سپس یک برنامه تلفن همراه ایجاد کرد که به یک میکروکنترلر ارتعاشی موتور متصل شده و آن را به پشت تلفن متصل می کرد.

“یکی از مواردی که ما روی آن کار می کنیم توسعه دستگاهی است که به شما امکان می دهد قسمت لمسی تلفن را کنترل کنید. به طور سنتی ، در گوشی های قدیمی ، نمی توانید شدت ارتعاش را کنترل کنید ، بنابراین ما مجبور شدیم دستگاه را بسازیم.” منشود گفت.

با استفاده از این دستگاه ، اساتید نمونه هایی از 160 دانشجوی کارشناسی را برای شرکت در آزمایش جستجو کردند. یک تجربه خرید در زیرزمین MCB ایجاد شد ، جایی که هر دانش آموز از قفسه ای از چیپس های مختلف سیب زمینی انتخاب می کرد ، از یک برنامه پرداخت تلفن همراه برای اسکن کد QR استفاده می کرد و سپس روی دکمه “خرید” در برنامه کلیک می کرد. پس از فشار دادن دکمه خرید ، دانش آموزان در مورد شدت کم ، شدت زیاد یا ارتعاش بازخوردی دریافت نکردند. سپس از آنها سال شد که چقدر مایلند برای سفر خرید بعدی هزینه کنند.

کسانی که ارتعاش با شدت کم را تجربه کردند ، گفتند هزینه کمتری صرف کرده اند.

برانون می گوید: “در روانشناسی ، این نظریه وجود دارد که محرک های با فرکانس پایین ، مانند صداهای فرکانس پایین ، می توانند باعث ایجاد خطر یا خطر شوند.” “اگر بیش از حد به یک فیلم ترسناک فکر کنید ، احساسات مردم بسیار کم خواهد شد. این احساس وحشتناکی را ایجاد می کند.”

منشاد می گوید فرکانس های بالا اثر معکوس دارد.

منشاد گفت: “شدت زیاد با هیجان یا مثبت بودن بیشتر همراه است.”

به طور خاص ، این مطالعه نشان داد که در مقیاس 1 تا 100 دلار ، دانشجویانی که پس از خرید دارای ارتعاش شدید بودند ، مایل بودند به طور متوسط ​​41.37 دلار در سفر غذایی بعدی خود هزینه کنند ، در حالی که به طور متوسط ​​50.65 دلار بود. گفت که آنها مایل به صرف ارتعاشات شدید هستند.

برانون می گوید: “منظور ما این بود که افرادی که ارتعاشات کمتری دارند کمی بیشتر احساسات منفی را تجربه می کنند و سپس هزینه کمتری صرف می کنند.”

در حالی که یافته ها ، که به مصرف کنندگان کمک می کند تا چند دلار پس انداز کنند ، برانون و منشاد را هنگام خرید آنلاین هیجان زده می کنند ، اما آنها می دانند که تجربیات مشابه در آینده می تواند سود هنگفتی را برای دانشجویان UNC به همراه داشته باشد.

مشارکت دانش آموزان

کارا کوین گفت ، وقتی در زیرزمین کالج تجاری مونفورت قدم می زدم ، چندین استاد را دیدم که این تجربه شگفت انگیز را داشتند و آنها پرسیدند آیا می خواهم در یک نظرسنجی پنج دقیقه ای شرکت کنم.

کین ، دانشجوی سال پنجم UNC ، یکی از دانشجویانی بود که برای شرکت در تجربه پرداخت تلفن همراه انتخاب شد. او در دسته دانشجویانی قرار گرفت که پس از خرید یک کیسه تراشه در آیفون ، هیچ گونه بازخوردی در مورد ارتعاش دریافت نکردند.

کوین می گوید: “دیدن اساتید من در آزمایش انجام شده بسیار عالی بود و آنها تحقیقات خود را خارج از تدریس انجام می دادند.”

کوین به عنوان یک متخصص بازاریابی ، بارانون را مکرراً مطالعه کرده است و اخیراً از تجربه منشاد در انتخاب دوره های سیستم های اطلاعات رایانه ای (CIS) برای خردسالان در بازاریابی دیجیتال استفاده کرده است. او گفت اگرچه بازاریابی و کشورهای مستقل مشترک المنافع با یکدیگر تفاوت اساسی دارند ، اما آموخته است که علوم اغلب سازگار هستند.

کوین گفت: “همه آنها به هم متصل هستند. من می توانم آنچه را که در CIS آموخته ام در بازاریابی دیجیتال خود ، به ویژه کدگذاری ، اعمال کنم.”

برانون و منشاد می خواهند روی حرکت به جلو تمرکز کنند.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که دانش آموزان را در سطح خاصی از درک و ایجاد سیستم های تعاملی یا رابط ها قرار دهیم. ما چیزهای زیادی داریم که می توان در بازاریابی ، مهندسی نرم افزار ، سیستم های اطلاعات رایانه ای (CIS) ، حسابداری و سایر زمینه ها استفاده کرد.” منشاد سعی خواهد کرد تجربه را نشان دهد و به کار گیرد. ”

بسیاری از آزمایشگاه های با تجربه

MCB در حال حاضر برنامه مهندسی نرم افزار داخلی خود را ارائه می دهد ، اما منشاد و برانون می خواهند آن را یک گام فراتر بگذارند.

منشاد می گوید: “ما می خواهیم دانش آموزان را در زمینه بازاریابی در گروه های تحقیقاتی و متمرکز مشارکت دهیم و می خواهیم دانشجویان کشورهای CIS در مورد فرایندهای تجاری پشت توسعه مطلع شوند.”

MCB برنامه ها و بودجه ای برای گسترش ابزارهای تحقیقاتی دارد. به عنوان مثال ، منشاد قبلاً پنج تا سه چاپگر سه بعدی دریافت کرده است که دانش آموزان می توانند از آنها استفاده کنند. در همان زمان ، برانون و منشاد در حال توسعه آزمایشگاه Multixperience (MX) هستند.

برانون گفت: “ما می خواهیم برنامه ها و دوره هایی را در دانشگاه یا مدرسه تجاری راه اندازی کنیم که از برنامه آزمایشگاهی به عنوان بخشی از برنامه درسی استفاده می کند.” “دانش آموزان باید برنامه نویسی اولیه ، مانند ایجاد رابط برای برنامه ها و ایجاد نمونه های اولیه را بیاموزند.”

هدف این است که یک تا دو سال آینده کلاس یک یا دو قسمتی راه اندازی شود.

برانون می گوید: “با کمک آزمایشگاه MX ، دانش آموزان نه تنها می توانند برای آموزش و تحقیق در کلاس درس حضور داشته باشند ، بلکه فناوری را نیز آزمایش می کنند.”

این آزمایشگاه دانش دانش آموزان را در مورد تحقیقات انتقادی ، کشف و خلاقیت در UNC افزایش می دهد و یک تجربه آماده برای شغل را فراهم می کند.

منشاد می گوید: “در نهایت ، هر دانش آموز برای ارائه رزومه به ارزش از هر کلاس نیاز دارد.” “ما به دانش آموزان نشان می دهیم که به عنوان معلم از استانداردهای صنعت پیروی می کنیم. ما نحوه استفاده از این فناوری را می دانیم و می توانیم این ابزارها را به آنها آموزش دهیم تا در مصاحبه در محل کار تجربه داشته باشند. ”

به عنوان مثال ، اگر کارفرمایی از کوین بپرسد که آیا تجربه بازرسی یک محصول را دارد ، مثلاً برنامه ای که هنگام خرید چیزی در اینترنت ارتعاش ایجاد می کند ، می تواند به سرعت به “بله” پاسخ دهد.

مطالعات برانون و منشاد منتشر شده است مجله تحقیقات تجاری در عنوان مقاله “پرداخت هپتیک: مطالعه بازخورد ارتعاش به عنوان وسیله ای برای کاهش هزینه های سربار در پرداخت های تلفن همراه.”دیدگاهتان را بنویسید