مریا کری “دیوانه” نیک کانن تلفن همراه را برای دوقلوها خرید


ماریا کری زمانی که دو فرزند خردسالش یک تلفن همراه خریدند ، همین احساس را تجربه کرد.

گفته می شود 52 نفر دیپای 52 ساله پاپ هنگامی که شوهر سابقش ، نیک کانن ، 41 ساله ، در اوایل سال جاری سازهایی را برای دوقلو مراکشی و مونرو 10 ساله خود خریداری کرد ، هوشیاری خود را از دست داد.

کانن می گوید کری نمی خواهد بچه هایش از ترس گوگل یا اطلاع از خواهر و برادرهایشان در اینترنت تلفن هوشمند داشته باشند.

“بزرگترین دوقلوهایم ، راک و رو ، می خواستند تلفن همراه بگیرند [age] 8 کانن هنگام تماشای کلیپی برای قسمت بعدی برنامه گفتگوی نیک کانن خود شناخته شد.

“آنها آی پد دارند ، من همه آنها را دوست داشتم ، اما ماریا گفت:” بله ، آنها ما را در گوگل جستجو نمی کنند. ما بازی نمی کنیم زیرا از برادران و خواهران جدیدمان اطلاع داریم. “

کانن پنج فرزند دیگر دارد ، از جمله چهار فرزند که از سه زن مختلف در سال گذشته به دنیا آمدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=F1czJYe8me8

رپر Feelin ‘Freaky به مخاطبان برنامه گفتگو گفت: “من در 8 سالگی به آن احترام گذاشتم ، اما بعد از آن ما توافق کردیم و آن را در 10 سالگی گفتیم تا بتوانند آن را بدست آورند. آیا سن 10 سال سن متوسط ​​است؟ ماریا:” نه “س ، “او گفت.

با این حال ، کانن اعتراف کرد که او بدون اجازه همسر سابق خود یک تلفن همراه در مراکش و مونرو خریداری کرده است.

“من هنوز برای آنها تلفن همراه دارم [10th] تولد ، “او گفت.

“ما با پرش یک مهمانی عالی داشتیم ، دوستان آنها آمدند ، عالی بود. سپس زمان باز کردن هدایا فرا رسید ، من فکر کردم ،” اینها را اینجا بگذارم و به مادرت بگویم ، من برمی گردم. ” ماریا هنوز از دست من عصبانی است. “

او به شوخی به دوربین خیره شد: “ماریا ، من را ببخش!” بخش را تمام کرد.

در حالی که کری ممکن است فکر کند بچه های آنها برای داشتن تلفن همراه بسیار کوچک هستند ، اما اکنون آنقدر بزرگ شده اند که جلوی دوربین می روند.

کری را می توان در شبکه های اجتماعی به همراه مراکش و مونرو مشاهده کرد
اینستاگرام

در ماه ژوئیه ، مونرو 10 ساله اولین مدل خود را در یک تبلیغ جدید برای OshKosh B’Gosh انجام داد.

در کمپینی برای بازگشت به مدرسه با عنوان “امروز یک روز است” ، پسر جوانی طوفان خود را به مادر مشهور خود نشان داد و او را در تمام طول روز به داخل فاضلاب فرستاد ، لباس های مخصوص بر تن داشت و برای موهایش آواز خواند.

در عین حال ، کانن می گوید که دو فرزندش با کری در آینده خواهر و برادر بیشتری خواهند بود.

او در مصاحبه ای با Entertainment Tonight در اوایل سال جاری می گوید که می تواند “برنامه خدا” باشد زیرا بیش از هفت فرزند دارد.

فکرش را بکنید ، نمی توانید بگویید: “نه ، کارم تمام شد”. کانن در این برنامه گفت: “وقتی خدا می گوید” نه ، نه “چه اتفاقی می افتد.

کانن در سال 2018 با مراکش و مونرو ملاقات کرد
گتی ایماژ

کانن علاوه بر مراکش و مونرو ، پدر یک پسر 4 ساله به نام گلد و یک دختر 10 ماهه به نام شاهزاده توانا است. او این دو فرزند را با بریتانی بل 33 ساله ، برنده مسابقه میس گوام 2014 به اشتراک می گذارد.

در همین حال ، خواننده رپ در 14 ژوئن امسال با پسر دوقلوی زیون میکسولدیان و وارث Zillion ، دی جی 29 ساله Abbi De La Rosa ملاقات کرد.

سپس ، فقط نه روز بعد ، در 23 ژوئن ، او پدر پنجمین پسر خود ، ذن ، با مدل آلیسا اسکات شد.

دیدگاهتان را بنویسید