مسیر شمال به جنوب میدان دانشگاه اهواز روشن شد


باند شمالی – جنوبی تقاطع میدان دانشگاه الاحواز به بهره برداری رسید.

رضا امینی شهردار اهواز در مراسم بهره برداری از باند شمالی – جنوبی میدان دانشگاه که امروز (۳ آبان ماه) برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاکریم که عملیات باند دوم پل میدان دانشگاه شهید، با موفقیت انجام شد. پل قربانی که تردد از امانیه به گلستان را محدود کرده و افتتاح شد.

وی افزود: طبق قولی که به آقازاده های اهواز داده شده بود قرار بود این پل ۲۹ آبان ماه به بهره برداری برسد که به دلیل بارندگی و بارندگی، روکش نهایی پل ۴۸ ساعت به تاخیر افتاد، مسئولان فنی، اداره ساخت، پیمانکار محترم، خاتم پیامبر، عوامل شهرداری منطقه چهار، عامل حمل و نقل ترافیک و از همه مهمتر مردم کلانتری که واقعاً روی این پل صبور بودند. در عملیات.

امینی ادامه داد: مدت ها آثار و نتایج اجرای عملیات عمرانی این پل آثار زیانباری بر زندگی ساکنان این منطقه داشت که با خونگرمی، همراهی و پویایی خود به ثمر نشستن این پروژه کمک کردند. صبر علیرغم مشکلاتی که در اجرای آن وجود داشت.

و شهردار اهواز گفت: انشالله بر اساس برنامه زمان بندی بعدی دو قطعه دیگر تقاطع غیرهمسطح تا پایان دی ماه آینده به بهره برداری می رسد و با تلاش پیمانکار و مسئولان شهرداری یکی از این دو تقاطع تحویل داده خواهد شد. بخشی را تا پایان آذرماه و بخشی دیگر را تا پایان دی ماه به مردم اهواز می رساند.

وی تصریح کرد: موضوع نورپردازی پل یکی از اجزای جدید است و آنچه بر زیبایی این طرح می افزاید این است که در روزهای آینده ضلع مقابل تغییر کرده و نور ضلع شمالی بازسازی می شود. و ساخته می شود و پایه های لامپ تعبیه می شود.

امینی در پایان با قدردانی از صبر و حوصله همه مردم اهواز که زحمت کشیدند، کمک کردند و همراهی کردند، تاکید کرد: چون قرار است نقطه اتصال خروجی پل از ضلع امنیتی به پل پنجم با طاق نما ساخته شود. با اولویت و فوریت تعدادی از قطعه اول پل را از دو خطه به یک خطه تبدیل می کند، رانندگان دقت و احتیاط را در عبور از این قطعه داشته باشند تا هفته آینده این قطعه تکمیل و پل در دسترس رانندگان قرار گیرد.