معرفی برندگان جایزه تحقیقاتی Fitbit Health Equity Health Initiative


شرایط مزمن ، دیابت ، تحقیقات سلامت ، سلامت ، سلامت روان ، خواب | جان مور ، MD ، نامزد علوم | 21/13/21

نسخه ای از این پست برای اولین بار در وبلاگ کلمات کلیدی Google ظاهر شد: https://blog.google/products/fitbit/these-researchers-are-driving-health-equity-fitbit

جوامعی با منابع کمیاب در سراسر کشور به دلیل ساختار و نابرابری ها مدتهاست از عدم تعادل بهداشتی رنج می برند. متأسفانه همه گیری بسیاری از این شکاف ها را افزایش داده است.

با این وجود ، تحقیقات بهداشتی در بخش مراقبت های بهداشتی دیجیتال محدود است. برای کمک به حل این مسائل ، ما ابتکار تحقیق Fitbit Health Equity را راه اندازی کرده ایم ، که به حمایت از محققانی کمک می کند که کار خود را زود شروع کرده و برای رفع عدم تعادل سلامت در جوامع تلاش می کنند.

طی دهه گذشته ، محققان از دستگاه های Fitbit در بیش از 900 مطالعه بهداشتی در زمینه دیابت ، بیماری های قلبی ، انکولوژی ، سلامت روان ، بیماری های عفونی و سایر زمینه ها استفاده کرده اند. امروز ، ما به شش محقق در مجموع بیش از 300000 دلار در دستگاه ها و خدمات Fitbit برای حمایت از پروژه های تحقیقاتی اعطا می کنیم. علاوه بر این ، Fitabase ، شریک قدیمی Fitbit ، دسترسی به همه سیستم عامل های مدیریت داده پروژه را برای کمک به محققان در تحقیق و به حداکثر رساندن تجزیه و تحلیل فراهم می کند.

با برندگان جایزه آشنا شوید و درباره پروژه های آنها بیشتر بیاموزید:

بهبود مراقبت های پس از زایمان برای زنان سیاه پوست روستایی

احتمال مرگ زنان سیاه پوست در ایالات متحده دو تا سه برابر بیشتر از زنان سفیدپوست است. در گرجستان ، نابرابری در بین جمعیت روستایی بیشتر است. شریلین فرانسیس ، دانشجوی دکتری در برنامه محاسبات انسان محور جورجیا تک گفت: “به عنوان زنان سیاه پوست ساکن گرجستان ، احتمال بارداری ما بیشتر است.” تحقیقات وی بر بهبود مراقبت های بعد از زایمان برای مادران سیاه پوست روستایی متمرکز است. به عنوان بخشی از این مطالعه ، شرکت کنندگان یک ساعت هوشمند Fitbit Sense و مقیاس Fitbit Aria Air دریافت خواهند کرد. شریلین و همکارانش امیدوارند با ترکیب فعالیت بدنی ، ضربان قلب ، خواب ، وزن و داده های تغذیه با نتایج سلامت ، راه هایی را برای کاهش خطر بیماری شدید مادران برای مادران سیاه پوست ترکیب کنند.

نگاهی به سلامت خواب در جوانان تراجنسیتی

جوانان ترنسجندر (14 تا 19 سال) در معرض خطر بالای سلامت ضعیف خواب و پیامدهای مربوط به سلامت جسمی و روحی هستند. با این حال ، هیچ تحقیقی برای بررسی تأثیر گذار پزشکی و استفاده از هورمون درمانی تأیید کننده جنسیت بر سلامت خواب وجود ندارد. دانشیار جسی دیچ ، استادیار روانشناسی در دانشگاه ایالتی اورگان ، خواب شرکت کنندگان را با استفاده از Fitbit Charge 5 تجزیه و تحلیل می کند. امید است که یافته ها به نقاط احتمالی تداخل با سلامت خواب اشاره کنند که می تواند رفاه را بهبود بخشد. جامعه ای که در معرض خطر بدتر شدن سلامت قرار دارد.

پیشگیری از توسعه دیابت نوع 2 در افراد بالغ لاتین

علل و عوارض دیابت نوع 2 (T2D) تأثیر نامتناسبی بر مشتقات دارد. بر اساس تجربیات شخصی ، Roni F. Santiago ، MA ، اولین محقق در موسسه تحقیقاتی دیابت Sansum است و برنامه های T2D را پشتیبانی می کند که از جامعه سانتا باربارا پشتیبانی می کند. روني و تيمش با همكاري محققان دانشگاه تگزاس A&M ، قصد دارند شركت كنندگان سالم لاتيني و افراد مبتلا به ديابت يا T2D را كه مانيتور دائم گلوكز و ساعت هوشمند Fitbit Sense دريافت مي كنند ، جذب كنند. آنها امیدوارند فعالیت بدنی ، نظارت بر رژیم غذایی و الگوهای خواب را تجزیه و تحلیل کنند تا درک کنند که چگونه این اقدامات بر قند خون و پیامدهای سلامتی ، از جمله گذار از دیابت به قبل از T2D ، تأثیر می گذارد.

بررسی نحوه تأثیر نژادپرستی سیستمیک بر سلامت مادر و جنین

زنان باردار سیاه پوست و اسپانیایی نسبت به سفیدپوستان غیر اسپانیایی میزان بیشتری از مرگ و میر ناشی از بارداری را تجربه می کنند. احتمال مرگ کودکان سیاه پوست در سال اول زندگی دو برابر کودکان سفید پوست است. Toluwalase Ajayi ، MD ، متخصص اطفال ، پزشک مراقبت تسکینی و محقق بالینی در Scripps Research ، یکی از محققان اصلی در مطالعه PowerMom FIRST است که بخشی از تحقیقات PowerMom آن است. PowerMom FIRST با هدف پاسخ به س questionsالاتی در مورد اینکه چگونه نژادپرستی و تبعیض سیستمیک می تواند بر سلامت مادر و جنین در این گروه های آسیب پذیر تأثیر منفی بگذارد ، پاسخ می دهد. در این مطالعه ، 500 مادر سیاه پوست و اسپانیایی تبار ردیاب Fitbit Luxe و مقیاس Aria Air دریافت می کنند. علاوه بر داده های بیومتریک به دست آمده از دستگاه های Fitbit ، محققان به بررسی عدم تعادل سلامت ، پیامدهای نامتناسب سلامت ، ناهماهنگی در کیفیت مراقبت های بهداشتی و سایر عواملی که ممکن است بر سلامت مادر تأثیر بگذارد ، پرداختند. این داده ها ، مانند خواب و ضربان قلب ، به محققان کمک می کند تا درک کنند که چگونه می تواند بر سلامت زنان باردار سیاه پوست و اسپانیایی تاثیر بگذارد.

ایجاد یک سبک زندگی سالم با کودکان دارای سلامت نابرابر

تجربیات آسیب زا ، مانند همه گیری COVID-19 و بی عدالتی اجتماعی ، با عادات بهداشتی ضعیف یک جمعیت محدود دانش آموز همراه است. اگرچه بین عادات ناسالم مانند عدم تحرک بدنی ، تغذیه نامناسب و وضعیت اقتصادی اجتماعی رابطه قطعی وجود دارد ، اما اطلاعات روشنی در مورد اقدامات موثر وجود ندارد. سوزان رامسوندارسینگ ، مدیر تحقیقات ملی مدارس PhD-SKY ، می گوید که برنامه های مبتنی بر شواهد را با هدف بهبود رفاه و عملکرد تحصیلی دانش آموزان کم درآمد توسعه می دهد. محققان دستگاه Fitbit Inspire 2 را به برنامه SKY School پیوند می دهند ، که به کودکان می آموزد چگونه با استفاده از ابزارهایی مانند تکنیک های تنفس مهارت های اجتماعی و عاطفی و سلامت و رفاه خود را ارتقا دهند. ششصد دانش آموز نوجوان به سه گروه تقسیم می شوند تا تأثیرات آنها بر ضربان قلب ، خواب و فعالیت بدنی در طول سال تحصیلی 2021-22 را اندازه گیری کنند.

کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی در خانواده های اسپانیایی در کلرادو

اسپانیایی ها بیشتر از سفیدپوستان غیر اسپانیایی مستعد ابتلا به بیماری های قلبی عروقی هستند و عوامل خطر متغیر مانند دیابت و فشار خون بیشتر است. ویکتوریا باندرا ، MS فیزیولوژیست-فیزیولوژیست و محقق اولیه در UCHealth Healthy Hearts در لاولند هلند است که تحقیقاتش بر مبارزه با نابرابری های بهداشتی است که بر جامعه اسپانیایی تأثیر می گذارد. شرکت کنندگان در برنامه خانواده قلب سالم ، Fitbit Charge 5 دریافت می کنند و در یک برنامه 6 ماهه در مورد خطرات قلبی عروقی ، رفتار سالم و غربالگری سلامتی شرکت می کنند. محققان شرکت کنندگان 13 سال به بالا را تشویق کردند تا رفتارهای جدیدی مانند عادات غذایی و فعالیت بدنی را از دستگاه جدید Fitbit مشاهده و تغییر دهند. سپس تغییرات سطح فعالیت بدنی ، ترکیب بدن و متغیرهای بیومتریک را برای ارزیابی تأثیر برنامه خانواده قلب سالم تجزیه و تحلیل می کنند.


در 14 سال گذشته در Fitbit ، ماموریت ما کمک بوده است همه ما در سراسر جهان زندگی فعال و سالمی داریم و در کنار Google ، از فناوری برای بهبود سیستم مراقبت های بهداشتی خود نیز استفاده می کنیم. امیدوارم ابتکار تحقیق برابری سلامت Fitbit به تشویق تحقیقات پوشیدنی و ایجاد شواهد و روشهای جدید برای رفع عدم تعادل سلامت ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید