“من فقط این را آموخته ام”: بخش افسران آموزش مدارس ایالت نیویورک


وقتی شهردار بیل دو بلاسیو واگذاری واکسن COVID-19 را به همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد ، گفت که خانواده ها پول زیادی برای پر کردن جای خالی کارکنان واکسینه نشده در 1800 مدرسه دولتی شهر دارند. وجود آن

بخشی از برنامه این بود که کارکنان مرکزی – کارکنان DOE که در دفاتر اداری کار می کنند – در مدارس و هزاران معاون معلم مستقر شوند.

به گفته دی بلاسیو ، این کارکنان مرکزی که مجدداً منصوب شده اند دارای تجربه کار در کلاس های درس با دانش آموزان و مجوزهای آموزشی هستند.

دی بلاسیو گفت: “ما هزاران و هزاران معلم مجرب واکسینه شده آماده کار داریم. این اولین گام مشخص است ، اما در عین حال ، کارکنان مرکز دارای هزاران معلم هستند ، معلمان دارای مجوز که می توانند در صورت نیاز نقش های متفاوتی را ایفا کنند.” در جلسه توجیهی 23 سپتامبر.

با این حال ، برخی از کارکنان مرکزی بدون تجربه تدریس خود را در کلاس درس پیدا کردند. ارین کوتور ، یکی از مقامات دولتی مرکزی ، به جای دفتر معمول در نزدیکی دفتر آموزش و پرورش در منهتن ، به مرکز آموزش اولیه در بروکلین منصوب شد.

کوتور ، که دارای پست های اداری به عنوان مدیر آموزش و پرورش ویژه در مدارس چارتر بوده و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، می گوید: “من گواهینامه ای برای کار با کودکان ندارم.

کوتور گفت: “بنابراین وقتی من روز دوشنبه به مرکز Pre-K آمدم ، فکر کردم احتمالاً به عنوان میز درب نگهبانان یا در آشپزخانه کمک می کنم.” او می گوید: “و من در کلاس های زیادی سرگردان بوده ام ، بیشتر با بچه های سه ساله.”

کوتور که تا 15 اکتبر سه نفر را در یک گروه کوچک در مدرسه قرار داد ، گفت که دو همکار دیگر در تلاش هستند تا بار تمام تیم را به دوش بکشند.

سخنگوی DOE گفت که حدود 1000 کارمند مرکزی در این هفته در مدارس مشارکت داشته اند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثر آنها دارای مجوز ، عنوان و تجربه آموزشی هستند.” “برای کسانی که نمی کنند ، آنها پشتیبانی اداری ، کنترل اضافی و غیره را ارائه می دهند.”

بر اساس واکسن DOE ، کارمندان باید حداقل یک دوز واکسن را قبل از شروع روز مدرسه 4 اکتبر مصرف کنند ، یا از تعطیلات بیمه درمانی استفاده کنند یا با اخراج از کار بازنشسته شوند. این دستور پس از آنکه این هفته بسیاری از چالش های حقوقی و اتحادیه ها شهر را مجبور به چشم پوشی از مزایای پزشکی و مذهبی کرد ، این دستور اجرا شد.

دکتر اوهانلون گفت ، از روز چهارشنبه ، تقریباً 95 درصد از 148000 کارمند این بخش واکسیناسیون را انتخاب کرده بودند. از 78،600 معلم DOE ، 96 or یا 75،500 واکسینه شدند. از 23400 نفر از متخصصان حرفه ای که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کردند ، 93 or یا 21600 نفر واکسینه شدند.

با این حال ، تعیین تکلیف نشان می دهد که هزاران معلم واکسینه نشده و متخصصان حرفه ای این هفته به سر کار نیامده اند و نبود این کلاس ها می تواند تأثیر بگذارد ، به ویژه در دانش آموزان با نیازهای ویژه.

پائولت هیلی ، عضو شورای شهر آموزش و پرورش ویژه ، قرار است از طریق پسرش لوکاس DOE کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت کند ، خدمتی که این هفته ناگهان لغو شد.

هیلی گفت: “آنها از طریق Google Classroom ایمیلی ارسال کردند که می گفت کلاس های دیگر را در سایت های دیگر پوشش می دهند و نمی توانند این هفته درمانی انجام دهند.”

ورسکا گفت یک متخصص واجد شرایط که با پسر هفت ساله جسیکا واورکا ، تئو ، در مدرسه ای در بروکلین کار می کرد ، به او گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

سرانجام ، پسرش روز پنجشنبه به عنوان یک متخصص جدید منصوب شد ، اما این شورش با این واقعیت آغاز شد که تئو ، که نیازهای ویژه زیادی دارد ، چندین روز است که به درستی پشتیبانی نمی شود. این بدان معناست که حتی به معنی دسترسی مداوم به غذا چون مشکل خوردن بود در عوض واورکا او را در خانه نگه داشت.

واورکا می گوید: “به هیچ کس چیزهای کوچکی گفته نمی شود که یک کودک” حرفه ای “می تواند برای درست کردن زندگی و تحصیل خود انجام دهد.” و چگونه ممکن است؟ مخصوصاً وقتی کارکنان مرکزی شما پایین می آیند؟ چگونه کودکان را تشخیص می دهند؟ ”

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری برای معلمان DOE است که مسئولیت آنها به همکارانی واگذار می شود که در موقعیت دیگری قرار گرفته یا نیستند.

کری مک کورمک ، که در آینده سمینارهای شغلی را در کالج های پایه یازدهم و دوازدهم و آکادمی برانکس شرقی تدریس می کند ، می گوید: “ما هر روز چند نفر را بیرون می بریم و آنها افراد را پوشش می دهند.” “ما یک معلم داشتیم ، او فقط در یکی از اقامتگاه های پزشکی – بسیار کم و در میان آنها – قرار داده شده بود ، بنابراین در حال حاضر ما دو معلم داریم که کلاس های او را پوشش می دهند. او معلم ریاضی است ، بنابراین آنها دروس اضافی او را جمع آوری می کنند. آنها آن را گرفتند.”

مک کورمک افزود: “همه فقط خشک می شوند.”

کوتور گفت که پیش دبستانی که به او واگذار شده بود چهار کارمند خود را به دلیل واکسیناسیون از دست داد.

او گفت: “معلمان واقعاً به کمک احتیاج داشتند ، فقط در کلاسها دستهای اضافی داشتند.” “اما این بسیار زیاد است ، زیرا … من می خواهم مطمئن شوم که هیچ یک از بچه ها آسیب ندیده اند. برخی از بچه ها نیاز به توجه ویژه دارند و من آمادگی این کار را ندارم.”دیدگاهتان را بنویسید