مهلت ثبت نام رای دهندگان برای NY و NJ


اگر می خواهید در انتخابات آینده در نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال اتمام است. مسابقه خیمه شب بازی های شهر تعیین می کند که چه کسی پس از هشت سال مسئولیت توسط شهردار بیل دو بلاسیو ، شهر را اداره خواهد کرد. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی ایالت خود را انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. رای گیری زودهنگام در نیویورک از 23 تا 31 اکتبر انجام می شود.

در اینجا آنچه شما باید در مورد ثبت نام برای رای دادن در نیویورک و نیویورک بدانید ، آمده است

مقررات

  • جمعه ، 8 اکتبر ، در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر ، در نیوجرسی

کجا باید در نیویورک ثبت نام کنم؟

شخصاً به هر دفتر شورای انتخابات مراجعه کنید و فرم روزنامه را تا جمعه 8 اکتبر پر کنید. هر یک از پنج شهرستان دارای دفاتر و همچنین یک دفتر اجرایی در منهتن سفلی است.

می توانید فرم مقاله را بارگیری کرده ، چاپ کنید ، اطلاعات خود را پر کرده و به BOE ارسال کنید. نکته مهم: BOE هیچ فرم امضا شده دیجیتالی را نمی پذیرد ، باید خودتان آن را امضا کنید. فرم باید از طریق پست پرداخت شود. اما اگر آن را در پاکت بگذارید ، منطقی است ، اگر کاغذ چاپ می کنید ، باید پاکت را مهر و موم کنید.

این فرم باید حداکثر تا جمعه 8 اکتبر روی نشانگر پست نوشته شود و سپس تا روز چهارشنبه 13 اکتبر توسط BOE پذیرفته شود. در اینجا ، اگر در نیویورک ثبت نام می کنید ، آن را از طریق پست ارسال کنید:

شورای انتخابات

32 برادوی ، 7 پرواز

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک ، اداره وسایل نقلیه موتوری است. شما وضعیت باید دارای گواهینامه رانندگی ، مجوز یا شناسنامه راننده باشد که توسط DMV دولتی صادر شده است. همچنین در حال حاضر به چهار رقم آخر کد پستی و شماره امنیت اجتماعی خود با DMV نیاز دارید.

به خاطر داشته باشید: DMV در واقع برگه های ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، آنها فقط اطلاعات هیئت انتخاباتی را جمع آوری کرده و سپس داده ها را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر ، در آخرین لحظه به این بستر آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد تکیه نکنید.

طبق وب سایت دولتی DMV ، BOE های محلی موظفند پس از اتمام مراحل ثبت نام با رای دهنده تماس بگیرند. سپس آنها این توصیه را می کنند و به ما تأکید می کنند: “لطفاً اجازه دهید تا شش هفته استماع از شورای انتخابات در منطقه یا شهر شما. اگر بعد از 6 هفته از آنها خبری ندارید، از طریق تلفن یا آدرس ذکر شده در وب سایت شورای انتخاباتی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. ”

کجا باید در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

می توانید بدون گواهینامه رانندگی معتبر یا گواهینامه رانندگی صادر شده توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) به صورت آنلاین ثبت نام کنید. شما همچنین می توانید از یک شماره تأمین اجتماعی استفاده کنید ، اما طبق مقررات وزارت امور خارجه ، “برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید امضای خود را امضا کرده یا روی صفحه بارگذاری کنید. اگر نمی توانید امضای دیجیتالی الکترونیکی ارائه دهید ، به صورت آنلاین ثبت نام کنید.” شما برنده شدید ” پر نباش. ‘

همچنین می توانید فرم را چاپ کرده و به منطقه مربوطه ارسال کنید. فرم ها را در اینجا پیدا کنید.

چه کسی می تواند برای رای دادن در نیویورک ثبت نام کند؟

شهروندان ایالات متحده ، 18 سال به بالا ، می توانند ثبت نام کنند و رای دهند (کودکان بین 16 تا 17 سال می توانند پیش ثبت نام کنند ، اما تا رسیدن به 18 سالگی مجاز به رای دادن نیستند). شما همچنین باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات فرصت داشته باشید. نمی تواند به دلیل ارتکاب جرم در زندان بماند. تشخیص دادگاه از نظر روانی ناتوان است ؛ یا حق رای دادن را در جای دیگر مطالبه کنید.

چه کسی می تواند برای رای دادن در نیوجرسی ثبت نام کند؟

شهروندان ایالات متحده ، 18 سال به بالا ، می توانند ثبت نام کنند و رای دهند (نوجوانان 17 ساله می توانند در نیوجرسی پیش ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز در آنجا اقامت داشته باشید و نمی توانید محکومیت خود را سپری کنید ، “در نتیجه متهم به جرم مطابق این یا سایر ایالت ها یا قوانین ایالات متحده محکوم شده است.”

چگونه می توانم ثبت نام خود را بررسی کنم؟

اگر سوالات بیشتری داشته باشم چطور؟

دیدگاهتان را بنویسید