مهلت قبل از رای گیری ایالت نیویورک را از دست ندهید


پس از مشارکت بی سابقه در انتخابات سراسری سال گذشته ، گزارش جدیدی از مرکز دادگستری برنان نشان داد که بیش از 425 لایحه برای محدود کردن رای در 49 ایالت ارائه شده است. نیویورک یکی از آنها بود.

برای اولین بار ، رای دهندگان باید بیش از یک هفته زودتر از انتخابات قبلی برای رای دادن درخواست دهند. بر اساس قانون جدیدی که بهار سال گذشته به تصویب قانونگذار رسید ، باید شوراهای انتخابات محلی وجود داشته باشد پذیرفتن بیانیه ای در مورد عدم حضور رای دهنده 15 روز قبل از انتخابات. رای دهندگان توانستند این کار را انجام دهند نامه درخواست های آنها یک هفته قبل از روز انتخابات

این واژه را مشخص می کند دوشنبه ، 18 اکتبر تا شوراهای انتخاباتی درخواست های رای گیری برای انتخابات عمومی 2 نوامبر را بپذیرند.

این قانون نیویورک را به عنوان یکی از هفت ایالتی که قوانینی را به منظور کاهش زمان درخواست رای دهندگان برای رای گیری از طریق پست تصویب کرده اند ، ذکر کرده است. ایالت های دیگر عبارتند از آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، آیووا ، کنتاکی و اوکلاهما.

قانون جدید در مورد استفاده از آراء غایب ، همراه با سایر اصلاحات انتخاباتی تصویب شده توسط قانونگذار ایالت ، کنترل دموکرات های ایالت را در سال 2019 به دست گرفت. این تغییرات شامل رای گیری زودهنگام ، ثبت نام خودکار رای دهندگان و بازگرداندن حق رای است. دستگیر شده و دو طرح آتی رای گیری برای سازماندهی ثبت نام یک روزه رای دهندگان و سیستم رای گیری بدون بهانه عصر ، که همه آنها توسط وکلا به عنوان گامی در جهت گسترش دسترسی به رای گیری اعلام شده است.

سناتور ایالتی زلنور میری ، که ریاست کمیته انتخابات را بر عهده دارد و از قانونی حمایت می کند که پنجره رای دهی را برای غایبین محدود می کند ، با هدف حمایت از رای دهندگان – نه مجازات آنها – انجام می شود.

“در سال 2020 ، شورای انتخاباتی تقریباً 35000 رأی غایب را یک روز قبل از انتخابات ارسال کرد ، که دریافت آنها به موقع توسط رای دهندگان بعید یا غیرممکن شد. دسترسی به رأی ها را محدود نمی کند ، اما با ارائه تعداد بیشتری از رای ها را گسترش می دهد. زمان دقیق خروج از درب ، “میری گفت.

وی افزود: “ما می خواهیم موانع رای گیری را از بین ببریم و اگر بدانیم این قانون با این هدف مطابقت ندارد ، قطعاً در مورد آن تجدید نظر می کنیم.”

اگر قصد دارید برای رای دادن اقدام کنید ، باید این را بدانید.

چگونه می توان برای رای گیری اقدام کرد؟

می توانید از طریق درگاه آنلاین شهر ، نامه ، ایمیل یا فکس با افرادی که برای رای دادن شرکت نکرده اند تماس بگیرید. نکته اصلی این است که مطمئن شوید برنامه تا دوشنبه 18 اکتبر دریافت شده است. اگر به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 متقاضی هستید ، علامت “بیماری موقتی” را در برنامه خود علامت گذاری کنید.

آیا راهی برای تأیید درخواست من به هیئت امنا وجود دارد؟

شما باید از ناظر رأی دیدن کنید تا مطمئن شوید که درخواست پذیرفته شده است. BOE اعلام کرد که به روزرسانی سیستم 24 ساعت و زمان درخواست سیستم 72 ساعت طول خواهد کشید.

چه اتفاقی می افتد پس از پر کردن و ارسال مجدد برگه ثبت نام نشده من؟

باز هم ، ناظر رأی باید به شما بگوید چه زمانی BOE رأی را قبول می کند. رأی های گم شده باید حداکثر تا 2 نوامبر روی یک پست پستی قرار داده شود و تا 9 نوامبر توسط BOE یا برای رای گیری های نظامی در خارج از کشور تا 15 نوامبر پذیرفته شود. همچنین می توانید قبل از موعد یک برگه رأی که ​​در محل رای گیری یا دفتر شورای انتخابات نیست ، بگذارید.

فکر می کنم فراموش کرده بودم پاکت سوگند را امضا کنم. آیا آرای من شمرده شده است؟

اگر BOE از شما بخواهد که رای خود را تصحیح کنید ، بلافاصله پاسخ می دهید. قانونگذار قانونی به نام فرایند شفا را تصویب کرده است که بر اساس آن BOE در صورت دریافت رای با اشتباهات جبران ناپذیر با رای دهندگان تماس می گیرد. فرایند درمان کامل در اینجا شرح داده شده است.

هنوز تصمیم نگرفته ام مهلت مطلق برای درخواست رای دادن چقدر است؟

شما می توانید شخصاً به دفتر BOE برای رأی دادن تا عصر اول نوامبر مراجعه کنید. اما باز هم ، کسانی که به صورت آنلاین یا از طریق پست درخواست رای منفی می کنند ، باید مطمئن شوند که درخواست آنها تا 18 اکتبر توسط BOE دریافت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید