میلیون ها کودک در ایالات متحده غذای کافی ندارند


فادیلا سابالوس ، متخصص تغذیه که در گروه سلامت برونکس تحت حمایت CHF ثبت نام کرده است ، می گوید: “تغذیه اساس سلامت است. مانند مسکن ، غذا نیز باید از حقوق بشر باشد.”

این ممکن است غیر واقعی به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودکی که انتظار می رود امسال ناامنی غذایی را تجربه کنند در واقعیتی کاملاً متفاوت زندگی می کنند. این کودکان قادر نیستند مواد مغذی کافی برای رشد و نمو طبیعی ، زندگی سالم و فعال را در اختیار بدن خود قرار دهند. غذا چیزی است که آنها و خانواده هایشان برای دستیابی به آن تلاش می کنند.

هنگامی که کودکان دچار سوءتغذیه هستند ، اثرات آن شدید است. کودکانی که از گرسنگی رنج می برند بیشتر در معرض بیماری های خاصی مانند آسم هستند. اختلالات رشدی مانند مهارت های گفتاری و حرکتی ؛ و مشکلات اجتماعی و رفتاری ناامنی غذایی می تواند اضطراب مربوط به غذا و رفتارهای نامنظم مانند حذف وعده های غذایی و نوشیدن را تشدید کند. همانطور که ما با ابتکار سالم و آماده برای یادگیری کار می کنیم ، گرسنگی می تواند باعث عقب ماندگی کودکان از مدرسه شود – تمرکز هنگام گرسنگی دشوار است یا هنگام سردرد نمی توانید غذا پیدا کنید. برای مربیان ، استرس و اضطراب ناشی از گرسنگی بر کودکان نیز تأثیر می گذارد. اگر کودک و خانواده اش در چند سال اول زندگی کودک دچار ناامنی غذایی شوند ، تأثیر آن می تواند بسیار بزرگ باشد.

مانند همه مشکلات بهداشتی در این کشور ، نابرابری در هویت نژادی به دلیل نژادپرستی سیستمیک وجود دارد: از هر 12 نفر یک نفر در خانه های ناامن از غذا زندگی می کند ، در مقایسه با 6 نفر برای ساکنان لاتینکس ، 5 تا 1 برای سیاه پوستان و 1 نفر برای سرخپوستان. 4

همانطور که فادیلا گفت ، اطمینان از این که همه کودکان و خانواده هایشان از غذای مغذی برخوردار هستند نه تنها برای سلامتی و آینده همه خانواده ها ضروری است.

با توجه به کاهش و کاهش مشاغل در طول همه گیری COVID-19 ، واقعیت گرسنگی در یک سال و نیم گذشته برای بسیاری از کودکان به یک واقعیت باورنکردنی تبدیل شده است ، بنابراین برخی از برنامه های شریک ما به طور مداوم انبار و تحویل غذا را ترکیب کرده اند. خدمات در فعالیت های خود

“والدین نمی توانند کار کنند و باید زندگی خود را تأمین کنند. آنها از کیفیت غذا چشم پوشی می کنند تا بتوانند غذای خود را در طول یک ماه برای فرزندانشان تهیه کنند. ” “قطعاً می تواند بر توسعه آنها و چشم انداز بلند مدت تولید مواد غذایی تأثیر بگذارد.”

در برنامه فادیلا ، تیم به محض شروع همه گیری نیاز فزاینده ای به غذا مشاهده کرد. آنها خدمات ذخیره مواد غذایی موجود قبل از همه گیری را گسترش داده اند ، و همچنین غذا را از مینی بوس های تحت حمایت CHF به بیمارانی که نمی توانند مستقیم سفر کنند یا در پناهگاه های مناطق حومه شهر زندگی کنند ، تحویل داده اند.

در اورلاندو ، جنوب شرقی فلوریدا ، کودکان با چنین مشکلی روبرو هستند. همکاران ما در کلینیک تلفن همراه Teen Xpress ، واقع در مدرسه ، به طور استراتژیک از خطوط توزیع غذا در مدارس محلی بازدید کردند. در یکی از این ملاقات ها ، آنها با تینا 11 ساله آشنا شدند. هنگامی که تینا تحت معاینه پزشکی قرار گرفت ، آنها از سلامت روانی او و نیازهای خانواده اش پرسیدند. آنها دریافتند که مراقبین او در طول همه گیری بیکار بودند ، حمل و نقل محدود بود و غذای کافی وجود نداشت. آنها یک بسته غذایی به خانواده تینا دادند ، ترتیب منظم تحویل غذا و دیدارهای مجازی را برای رفع نیازهای آنها ترتیب دادند.

ماریا کنترراس ، هماهنگ کننده برنامه مشارکت خدمات بهداشتی خانواده آیداهو ، می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نمی شود ، نمی توانید سایر نیازهای سلامتی خود را برآورده کنید.” ماریا و تیمش نیاز فزاینده ای به تغذیه در بیماران خود مشاهده کردند. با کمک مالی صندوق ویژه سلامت کودکان برای نیازهای اجتماعی مرتبط با سلامت در طول همه گیری ، برنامه ماریا توانست جعبه های غذایی را برای خانواده های نیازمند تهیه کند. هر جعبه یک خانواده چهار نفره را تا 14 وعده غذا می داد و شامل دستور العمل هایی بود که از غذای ارائه شده استفاده می کردند.

در حال حاضر ، در هجدهمین ماه این بیماری همه گیر ، جایی برای بهبود یافتن وجود ندارد ، سیاست های فدرال و ایالتی نیازهای عظیم امنیت غذایی را برآورده می کند. پرزیدنت بایدن خواستار افزایش 25 درصدی برنامه کمکی تغذیه تکمیلی (SNAP) شد که در ماه اکتبر اجرایی می شود. در برنامه 42 میلیون آمریکایی ، 43 درصد کودکان هستند. در شهر نیویورک ، هر خانواده دبیرستانی 820 دلار تا 1320 دلار در ازای دریافت غذاهای مدرسه به دلیل آموزش از راه دور بر روی کارت EBT دریافت کردند.

در ردیف اول تیم ها ، ارائه دهندگان ما نیز تسلیم نمی شوند. ماریا می گوید: “ما بسیار سپاسگزاریم که تعداد زیادی از بیماران برای تغذیه فرزندان و خانواده های خود روی میز گذاشته شده اند.” “برخی حتی گفتند” تو زندگی من را نجات دادی “، زیرا آنها نمی دانستند از کجا بروند ، از کجا شروع کنند. این داستانهای زیادی است که ما داریم.”دیدگاهتان را بنویسید