نتومبلا واکسر COVID-19 را به عنوان یک مرحله مهم FS می ستاید


پس از اینکه مشخص شد میلیون ها واکسن COVID-19 به استان ارسال شده است ، Free State یک جعبه دیگر در لیست خود قرار داد. کمپین واکسیناسیون ، که در کل دو میلیون نفر جمعیت دارد ، به عنوان یک دستاورد بزرگ مورد استقبال قرار گرفت ، اما نخست وزیر سیسی نتومبلا از بقیه مردم خواست بیرون بروند و دستگیر شوند.

او از همه کسانی که به درخواست وی برای واکسیناسیون در جریان همه گیری کووید -19 گوش دادند ، تشکر کرد.

نتومبلا گفت: “این یک پیروزی واقعی است زیرا این مزیت را در مبارزه با COVID-19 به ما می دهد. ما صمیمانه از کسانی که نجات یافتند از ترس سپاسگزاریم.”

دولت آزاد میلیون ها واکسن COVID-19 ارسال کرده است. (عکس: ارائه شده)

با جوانان تماس می گیرد

نتومبلا گفت: “اکثر افراد واکسینه شده بین 36 تا 70 سال سن دارند ، بنابراین ما می خواهیم جوانان را تشویق کنیم تا از این فرصت استفاده کنند.” اخبار سلامتبه

وی گفت که استان امیدوار بود تا دسامبر از مصونیت مردم برخوردار شود ، بدین معنا که حداقل 80 درصد باید واکسینه شوند. مصونیت جمعیت ، که به آن “ایمنی خوک” نیز گفته می شود ، در صورتی که از طریق واکسیناسیون یا در نتیجه عفونت قبلی ایجاد شود ، یک محافظت غیر مستقیم در برابر یک بیماری عفونی است.

بازگشت به کلاس

انتظار می رود که نخست وزیر به همراه مونسنگ تسیو Health MEC فرایند واکسیناسیون جاری در Xariep را که به شدت به منابع و نیروی انسانی نیاز دارد ، رهبری کنند. هنگامی که مدارس در روز دوشنبه بازگشایی می شوند ، Ntombela انتظار افزایش تعداد موارد را ندارد.

“مدارس بازگشایی می شوند و ما انتظار افزایش چشمگیر این موارد را نداریم زیرا ما موفق به واکسیناسیون اکثر معلمان و سایر کارکنان شدیم. اتحادیه ها از کسانی که از واکسیناسیون خودداری می کنند می خواهند این کار را انجام دهند زیرا ما نمی خواهیم افراد مسن را بیاورند. ویروس به مدرسه می رود. “Ntombela توضیح داد.

مدارس دولتی رایگان در موج سوم شرایط سختی را تجربه کردند و حداقل 120 ویروس تحت تأثیر قرار گرفتند.

نتومبلا از رهبران کلیسا و مدنی خواست تا از جوامع بخواهند تا از خود و دیگران محافظت کنند.

وی در پایان گفت: “ما هنوز در خطر نیستیم. مردم ما باید به دولت کمک کنند تا این خبر را منتشر کند زیرا می دانیم که مردم در کلیساها و سازمان های دیگر جمع می شوند و از آنها می خواهیم که برای واکسیناسیون با مردم صحبت کنند.”

آخر هفته گذشته ، ناتومبلا و تسیوگا با دیوید مابوزا ، معاون رئیس جمهور ، همراه شدند ، که به عنوان بخشی از کمپین واکسن ووما در آخر هفته از QwaQwa و Bloemfontein دیدن کرد. بیش از 20000 نفر در سه روز واکسینه شده اند. – اخبار سلامتدیدگاهتان را بنویسید