نحوه آمادگی مالی برای بازنشستگی


با وجود پس اندازهای بسیاری از پزشکان در دوران حرفه ای خود ، بهترین راه زندگی پس از بازنشستگی شامل هزینه های خاصی است که باید در نظر گرفته شود. همه این هزینه ها تحت تأثیر یک عنصر اصلی قرار می گیرد: تورم. پزشکان باید به خاطر داشته باشند که ارزش دلار سال 1995 قدرت خرید یکسانی در سال 2035 نخواهد داشت. هزینه های روزانه ارتباط مستقیمی با زمان دارد. بر اساس گزارش اداره آمار کار که بر اساس آن تورم در ایالات متحده از 1.3 درصد به 2.3 درصد در هر سال افزایش یافته است ، منابع مانند غذا ، گاز و خدمات آب و برق هر سال همچنان افزایش می یابد.

یکی دیگر از عواملی که پزشکان هنگام سازماندهی بازنشستگی باید در نظر بگیرند ، افزایش مالیات است. بر اساس گزارش Trading Economics ، نرخ مالیات شخصی در ایالات متحده از 35 درصد در سال 2004 به 39.6 درصد در سال 2013 افزایش یافته است ، که نشان می دهد پزشکان قادر خواهند بود مالیات بر درآمد بازنشستگی خود را 10 سال دیرتر از آنچه امروز باید پرداخت کنند ، پرداخت کنند. پزشکان باید ثروت مورد نیاز برای حفظ سبک زندگی مطلوب پس از بازنشستگی را در نظر بگیرند ، به ویژه اینکه درآمد خالص بازنشستگان با افزایش تورم و مالیات همراه است. سرمایه گذاری هوشمند بر روی خود یا مشاور مالی یکی از راه های صرفه جویی در ثروت است. اگرچه پرداخت وجوه بازنشستگی مانند 401 (k) s و 403 (b) s تصمیم عاقلانه ای است ، اما این معمولاً حسابهای مالیاتی معوق است. در آن زمان ، درآمد مشمول مالیات کاهش می یابد ، اما پزشکان ممکن است هنگامی که شروع به دریافت پول با درآمد ثابت می کنند ، مالیات بیشتری بر این درآمد بپردازند. Roth IRA ، شما مالیاتی را پیش پرداخت می کنید که احتمال پرداخت مالیات کمتر است ، که به شما در پرداخت مالیات معوق کمک می کند. هزینه های مسکن یکی دیگر از شرایط مهم بازنشستگی است. به گفته انجمن ملی املاک و مستغلات ، در ماه مه 2021 ، خانه ها رکورد افزایش متوسط ​​قیمت 23.6 درصد را ثبت کردند. به عنوان مثال ، پزشکان بازنشسته باید هنگام برنامه ریزی برای جابجایی ، نوسانات بازار مسکن را در نظر بگیرند ، زیرا ممکن است قیمت مسکن در 10 سال اخیر تقریباً مشابه بازار مسکن نباشد. استفاده از درآمد حاصل از یک خانه پولی برای خرید یک خانه جدید به بازنشستگان اجازه می دهد تا سود مورد نظر را پرداخت کنند ، در مقابل سود پرداخت شده هنگام تأمین مالی خرید خانه جدید با وام مسکن. همچنین: خریداران نقدی فروشندگان را بیشتر دوست دارند.

بازنشستگان باید هزینه های مراقبت های بهداشتی را نیز در نظر بگیرند ، زیرا برخی از کاهش های مرتبط با سن اجتناب ناپذیر است. در مطالعه ای در سال 2019 ، HealthSystemTracker.org تخمین زد که به طور متوسط ​​یک شهروند آمریکایی سالانه نزدیک به 11000 دلار برای مراقبت های بهداشتی هزینه می کند. در حالی که پیش بینی می شود خدمات Medicare و Medicaid تا سال 2028 به طور متوسط ​​1.1 درصد سریعتر از تولید ناخالص داخلی سالانه رشد کنند ، پزشکان بازنشسته باید از این فرصت برای پوشش هزینه های مراقبت های بهداشتی مرتبط با سن استفاده کنند. حسابهای صندوق سلامت (HSA) یک گزینه عالی است که به شما امکان می دهد با کاهش درآمد مشمول مالیات از طریق مشارکت ، عدم پرداخت مالیات بر درآمد حسابها ، و همیشه پول برای هزینه های پزشکی واجد شرایط ، در مالیات صرفه جویی کنید.

برنامه ریزی املاک یکی دیگر از مسائل مهم بازنشستگان است. پزشکان باید نرخ ساعتی خدمات وکالت برای برنامه ریزی املاک را در نظر بگیرند که می تواند تا 350 دلار در ساعت هزینه داشته باشد. اگرچه بسیاری از پزشکان در ابتدای کار وصیت یا وکالتنامه ای ارائه کرده اند ، اما باید در مورد چگونگی تغییر زندگی و وضعیت مالی آنها در طول چند دهه فکر کنند. مرور زمان به زمان برنامه ریزی املاک و مستغلات به اطمینان از رفاه مالی کمک می کند ، حتی در زمان بازنشستگی ، در حالی که عزیزان شما پس از مرگ با مشکلات دیگری روبرو نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید