نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


جامعه #TeamLSF

به دوستان جدید نیاز دارید؟ یکسان! همانطور که سفر خود را در مورد کاهش وزن تجربه کردم ، احساس کردم که تنها هستم. هیچ کس واقعاً نمی فهمد که من چه چیزی را پشت سر می گذارم یا چرا این همه تغییر ایجاد کرده ام. من اطمینان دارم که یک سیستم پشتیبانی قوی و زنان به شما در پاسخگویی کمک می کنند – این کلید موفقیت آمیز ایجاد و حفظ تغییرات است و در اینجا جامعه #TeLLSF آمده است!

اگر تازه وارد Love Sweat Fitness هستید ، من می خواهم ارتباط با سایر دختران بد * LSF را برای شروع شکستن اهداف خود بسیار آسان کنم!

من هستمnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای ارتباط با تیم LSF است! اگر به دنبال مسئولیت هستید اما نمی خواهید اهداف فکری شخصی خود را با اهداف فیزیکی خود تکمیل کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! در اینجا می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را در برنامه LSF ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و انگیزه روزانه را از تیم خود دریافت کنید! ما همه با هم هستیم و هرچه بیشتر اشتراک بگذارید ، بیشتر می توانیم به شما کمک مورد نیاز را ارائه دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما باز است تا بتوانم پست های شما را ببینم و به شما کمک کنم!

از هشتگ ها و جستجو استفاده کنید

به این ترتیب می توانید دختران بیشتری را دنبال کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید ، ببینید در مورد Love Sweat Fitness چه می گذرد و مطمئن شوید که من نیز به شما کمک می کنم!

جامعه #TeamLSF ، نحوه اتصال برای دریافت پشتیبانی و انگیزه

فیس بوک

آیا نیاز به صحبت با یک دختر دارید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای اشتراک گذاری ، مشاوره و ارتباط با تیم خود است! امروز درخواست عضویت کنید و ما شما را می پذیریم. این فقط برای GIRLS است ، بنابراین می توانید احساس اطمینان و راحتی کنید!

یوتیوب

آیا عضو کانال من شدید؟ هر یکشنبه من ویدیوهای جدیدی ارسال می کنم که زندگی من ، نکات کاهش وزن و هکرهای بزرگ را به اشتراک می گذارند تا به شما کمک کنند بهترین زندگی خود را داشته باشید! به انجمن ما در YouTube بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم به شما تبریک بگویم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک جامعه ، ما خدمت می کنیم. ما به عنوان مکانی امن برای همه زنان به اینجا آمده ایم تا دیوارهای خود را برداشته و به همدیگر کمک کنند. ایمن ، صادق و بی دفاع در مورد عمیق ترین بی اعتمادی خود به یکدیگر. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF بی شباهت به سایر افراد است و من مشتاقانه منتظر مشارکت در داستان شگفت انگیز شما هستم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید