نرم افزار تلفن همراه و پیام های متنی (SMS)


درباره سلامت موبایل

سلامت موبایل محاسبه می شود از سال 1984 ، یک کارمند معتبر غربالگری و ارائه دهنده بهداشت حرفه ای. بیش از 37 سال است که Mobile Health راهکارهای غربالگری کارکنان را در اختیار کارفرمایان قرار می دهد.، شهرداری ها و سیستم های مدارس ایمن تر ، سالم تر و کارآمدتر باشد محیطبه Mobile Health به عنوان بهترین شرکت مراقبت های بهداشتی در سال 2021 به دلیل سرعت نتایج ، نوآوری دسته و فناوری بالا شناخته شده است.

آزمایش سریع و قابل انعطاف COVID-19 و واکسیناسیون

آزمایش و پیشگیری از بیماری اساس سلامت موبایل است. بنیاد و تخصص ما به انواع مختلف سازمان ها در سراسر ایالات متحده برای طیف گسترده ای از راه حل های آزمایش و واکسیناسیون برای اطمینان از ایمنی کارکنان ، مشتریان و رویدادهای آنها گسترش یافته است. 50 یا 50،000 بیمار ، Mobile Health برنامه های ایمن و م toثری برای تشخیص و جلوگیری از COVID-19 دارد.

مراقبت های بهداشتی شغلی صلح یک ارائه دهنده واحد است

خدمات بهداشتی اولیه تلفن همراه اطمینان می دهد که کارکنان با خیال راحت ، سالم و کارآمد کار می کنند. Mobile Health تحت یک قرارداد خدمات غربالگری کامل را ارائه می دهد. ما به کارفرمایان اطمینان می دهیم که همه خدمات از یک ارائه دهنده واحد و جامع است. بازرسی های سازگار با OSHA در محل کار شما یا در بیش از 6500 مکان ایالات متحده از کارگران محافظت می کند و اطمینان می دهد که کارفرمایان از مقررات بهداشتی ایالتی و فدرال پیروی می کنند.

لیست نمادهای تلفن همراه-سلامتی

در محل ، کلینیک یا تلفن همراه – ما تنها چیزی هستیم که شما نیاز دارید

Mobile Health بر اساس نیاز شما خدمات بهداشتی و آزمایش و واکسیناسیون COVID-19 را در اختیار شما قرار می دهد. رویکرد ما را به روشی ساده ، آسان و مناسب شرح دهید. ما می توانیم بیماران را ببینیم:

  • از طریق بیش از 6500 کلینیک ما در سراسر ایالات متحده. ما در حیاط کارکنان شما هستیم!
  • به آدرس شما چه اتاق استراحت ، چه پارکینگ ، چه کلاس درس ، ما برای دیدن بیماران به محل می آییم.
  • در پارک سیار ما ناوگان آزمایش و واکسیناسیون ما از بیماران بدون توجه به جایی که آنها هستند به جاده می روند.

اعلان پیامک / پیام متنی

در هر زمان می توانید سرویس پیامک را لغو کنید. در کد کوتاه “STOP” را تایپ کنید. بعد از اینکه پیامک “STOP” را برای ما ارسال کردید ، ما به شما اطلاع می دهیم پیامی که تأیید می کند اشتراک شما لغو شده است. پس از آن ، پیام های SMS دریافت نخواهید کرد سلامت موبایلبه اگر می خواهید دوباره بپیوندید ، مانند دفعه اول ثبت نام کنید و ما مجدداً برای شما پیامک ارسال می کنیم.

با پیام های متنی کمک کنید

اگر در برنامه پیام رسانی با مشکل روبرو شدید ، می توانید برای راهنمایی بیشتر به کلیدواژه HELP پاسخ دهید. با ما تماس بگیرید آره 888-314-0838به

مسئولیت حامل و نرخ داده ها

شرکتهای مخابراتی هیچ مسئولیتی در قبال پیامهای تأخیری یا ارسال نشده ندارندبه ممقالات و نرخ داده ها ممکن است در مورد هر پیامی که به ما و شما از ما ارسال می شود اعمال شود. شما ممکن است پذیرفتن چندین بار در روز پیام می دهدبه اگر در مورد طرح متن یا طرح داده س questionsالی دارید ، ایده خوبی است که با اپراتور بی سیم خود تماس بگیرید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

لطفا ببینید https://www.mobilehealth.net/privacy-policy/ برای مشاهده سیاست حفظ حریم خصوصی ما.

دیدگاهتان را بنویسید