نظامی روسیه بالا مرحله یک تهاجم به اوکراین را ادعا کرد


ارتش روسیه: مرحله اول عملیات در اوکراین با تمرکز بر دونباس به پایان رسید

مناسبت ۲ وزارت حفاظت روسیه روز جمعه ادعا کرد کدام ممکن است مرحله یک عملیات ارتش این ملت در اوکراین «به طور درست پایان دادن شده است» را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهایش اکنون بر «آزادسازی» قلمرو دونباس در شرق اوکراین هدف اصلی خواهند کرد.

به آموزش داده شده است سرگئی رودسکوی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه، جدایی طلبان مورد حمایت روسیه اکنون مدیریت “۹۳ سهم اجتناب کرده اند لوهانسک” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “۵۴ سهم اجتناب کرده اند دونتسک”، ۲ جمهوری خودخوانده در شرق اوکراین را در اختیار دارند. این ۲ همراه خود هم شناخته شده به عنوان قلمرو دونباس شناخته می شوند.

روسیه ذکر شد کدام ممکن است هدف بی نظیر عملیات ارتش شخصی در اوکراین «آزادسازی دونباس» است. پیش اجتناب کرده اند این، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه آموزش داده شده است بود کدام ممکن است «نازی‌زدایی اجتناب کرده اند تجهیزات تحت سلطه اوکراین» انگیزه بی نظیر حمله به اوکراین {بوده است}.

معاون رئیس ستاد کل نظامی روسیه افزود: در جاری حاضر نیروی اثیری اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سامانه پدافند اثیری تقریباً به طور درست منهدم شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی اثیری این ملت نیز منهدم شده است.

وی افزود: هواپیماهای جنگی روسیه ۱۶ فرودگاه ارتش اوکراین را هدف قرار دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۹ انبار مهمات را کدام ممکن است ۷۰ سهم تسلیحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه نظامی اوکراین در آن ذخیره شده است بود، منهدم کردند. هفت سامانه موشکی توچکا-یو به در کنار ۸۵ سهم مهمات، ۳۰ نمایندگی غول پیکر اقتصادی ارتش منهدم شد کدام ممکن است ۶۸ سهم تسلیحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه اوکراینی را به طور درست بازیابی کردند. بدین انجمن به طور معمول مرحله یک عملیات در اوکراین به بالا رسید.

وی افزود: متأسفانه ۱۳۵۱ سرباز روسی (در اوکراین) کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۸۲۵ نفر زخمی شدند.

وزیر حفاظت روسیه بار تولید دیگری در رسانه ها به نظر می رسد شد

سرگئی شویگو، وزیر حفاظت روسیه، کدام ممکن است ۲ هفته است خبری اجتناب کرده اند او در رسانه ها آشکار نشده است، عصر پنجشنبه یک بار دیگر در یک واحد مصاحبه ویدئویی همراه خود ولادیمیر پوتین در تلویزیون روسیه به نظر می رسد شد.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در {پاسخ به} سوالی دانستن درباره غیبت وی به خبرنگاران ذکر شد: وزیر حفاظت کارهای زیادی برای انجام دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون زمان ورزش رسانه ای نیست.

آسانسور ناوگان روسیه در دریای آزوف

روز جمعه رسانه های بومی گزارش دادند کدام ممکن است اوکراین روز جمعه مدعی شد روسیه حضور دریایی شخصی را در دریای آزوف آسانسور کرده است. خبرگزاری مناسب اوکراین (Ukrinform) به نقل اجتناب کرده اند ستاد کل اوکراین گزارش داد کدام ممکن است عالی مین روب کودک، عالی قایق موشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ فروند فروند اجتناب کرده اند تنگه کرچ کدام ممکن است دریای سیاه را به دریای آزوف متصل می تدریجی، حرکت کردند.

این گزارش می افزاید: روسیه “در بدست آوردن به نیازها بی نظیر عالی نبرد غول پیکر – محاصره کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشروی به همان اندازه مرزهای اجرایی مناطق دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک” ناکام ماند. {در این} ادعا آمده است کدام ممکن است نیروهای روسیه “سودآور به تحمیل عالی کریدور زمینی بین جمهوری خودمختار کریمه سریع شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخشی اجتناب کرده اند قلمرو دونتسک شدند.”

فرانسه، یونان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه “عملیات بشردوستانه” را برای تخلیه ماریوپل انجام می دهند

امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه آموزش داده شده است است کدام ممکن است همراه خود یونان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه برای تخلیه ماریوپل همکاری خواهد کرد. او ذکر شد کدام ممکن است “هر کدام ممکن است بخواهد” ماریوپل را در کل عملیات انصراف خواهد کرد.

ماکرون ذکر شد کدام ممکن است در ۴۸ هر دو ۷۲ ساعت بلند مدت همراه خود ولادیمیر پوتین دانستن درباره این موضوع صحبت خواهد کرد.

کمیساریای برتر پناهندگان گروه ملل در ادعا ای ادعا کرد کدام ممکن است حداقل ۱۰۸۱ غیرنظامی در نبرد روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین بین ۲۴ فوریه به همان اندازه ۲۴ مارس کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۷۰۷ نفر زخمی شدند. علاوه بر این {در این} مدت ۳ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۲۵ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۰۶ پناهجو اجتناب کرده اند کشورهای همسایه اجتناب کرده اند جمله لهستان تقاضا پناهندگی داده اند.

پاریس فرستاده روسیه را احضار کرد

فرستاده روسیه در پاریس روز جمعه پس اجتناب کرده اند تخلیه عالی انیمیشن در حساب مناسب توییتر شخصی به وزارت خارجه فرانسه احضار شد.

وزارت خارجه فرانسه در ادعا‌ای ادعا کرد: «این توئیت‌ها غیرقابل قبول هستند». این موضوع همین الان به فرستاده روسیه ادعا شد.

در زیرین یکی اجتناب کرده اند این کاریکاتورهای توهین آمیز به انگلیسی نوشته شده است: «همبستگی ecu؛ «چون آن است واقعاً هست».

توییت های کشتی شده در روز پنجشنبه پس اجتناب کرده اند مدتی بردن شدند. به گزارش خبرگزاری مکعب، فرستاده روسیه در پاسخ به این اقدام، ملاحظه افسران فرانسوی را به «اقدامات تحریک آمیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخرب علیه تصویر های دیپلماتیک روسیه» جلب کرد.

افسران ارشد آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ecu بر همکاری مشترک برای مقابله همراه خود روسیه تاکید می کنند

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، در جریان کنوانسیون مطبوعاتی مشترک همراه خود اوروزولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا در بروکسل برای مقابله همراه خود “نبرد وحشیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرقابل توجیه پوتین علیه افراد اوکراین” بر اتحاد فراآتلانتیک تاکید کرد.

بایدن همراه خود دقیق اینکه ۲ طرف بر اوج عالی ساختار مشترک برای کاهش وابستگی به بنزین روسیه به هماهنگی رسیدند، افزود: آمریکا همراه خود همکاری شرکای در سراسر جهان شخصی، امسال ۱۵ میلیارد متر تاس LNG مازاد را به اروپا کشتی خواهد کرد.

{در این} دیدار، اورسولا فون لاین اجتناب کرده اند حمایت آمریکا اجتناب کرده اند اروپا توصیه کرد.

فون در لاین همراه خود تاکید بر خواستن به “آسانسور ایمنی نشاط اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقلال اجتناب کرده اند بنزین های فسیلی روسیه” ذکر شد: “هدف ما کاهش را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان بردن این وابستگی است.” این امر تنها همراه خود در نشاط های تجدیدپذیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این تامین بنزین اجتناب کرده اند دارایی ها تولید دیگری امکان پذیر است.

اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا همراه خود صدور ادعا ای مشترک پیامدهای حمله ها روسیه به اوکراین را محکوم کردند.

رهبران ecu کنار هم قرار دادن اند به همان اندازه اقدامات بیشتری را انجام دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده ها برای خیلی زدن تحریم ها را متوقف کنند، از آنها همچنان به امتحان شده برای تحمیل قیمت های مالی بر روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلاروس شکسته نشده می دهند.

آنها علاوه بر این ادعا کردند کدام ممکن است اختصاص داده شده به شکسته نشده حاضر کمک های بشردوستانه به اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای میزبان همسایه هستند.

آنها علاوه بر این بر اهمیت آسانسور دموکراسی در اوکراین، مولداوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قلمرو مشارکت شرقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اهمیت افزایش ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت فراآتلانتیک هماهنگی کردند.

کیف اجتناب کرده اند رهبران اتحادیه اروپا خواست به همان اندازه مرزهای خارجی اتحادیه را به روی روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلاروس کدام ممکن است همراه خود مسکو در تهاجم ارتش به اوکراین همکاری کردند، ببندند.

وزارت زیرساخت اوکراین همراه خود صدور نامه ای به اتحادیه اروپا هدایت برداشتن درست ارتباط زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریایی همراه خود روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلاروس را داده است.

{در این} ادعا آمده است: «چنین اقدامی برای جلوگیری اجتناب کرده اند ورود کالاهای ۲ منظوره کدام ممکن است ممکن است توسط ملت متجاوز برای مقاصد ارتش استفاده شود، حیاتی است».