نمایندگی آبفا دزفول در منطقه شهیون تاسیس شد


نمایندگی آبفا در منطقه دزفول روز سه شنبه با حضور مسئولین محلی در منطقه شهیون تشکیل شد.

حسین ساداتی فر روز سه شنبه در دیدار با بخشدار شهیون با حضور رئیس دفتر نمایندگی آبوا در این منطقه گفت: با توجه به تبدیل روستای شهیون به شهرستان و وجود روستاهای فراوان در این منطقه. و مساحت وسیعی در منطقه شهیون، جهت تسهیل در ارائه خدمات به مردم، علاوه بر تمرکز و توجه بیشتر در زمینه حل مشکلات آب و فاضلاب این منطقه، راه اندازی نمایندگی آبفا در دزفول. منطقه شهیون این بخش در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: اکنون با راه اندازی نمایندگی آبفا در منطقه شهیون، تردد ساکنان این منطقه به شهر برای انجام مراحل اداری مربوط به آب و فاضلاب به پایان رسیده است، زیرا از این پس در این اداره تمامی خدمات برای مشتریان و مشترکین از جمله درخواست برای انشعاب و تعدیل صورتحساب و سایر خدمات به پایان رسیده است.

مدیر آبفای منطقه دزفول با اشاره به تعداد مرغداری های منطقه شهیون گفت: مراکز طیور نقش مهمی در ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان این منطقه ایفا می کنند، از این رو شرکت آبفا با توجه به اینکه همواره تعامل خوبی با این مراکز داشته است. اهمیت ایجاد اشتغال

سرپرست بخشداری شهیون نیز در این جلسه با قدردانی از مساعدت و همت مدیر عامل آبفا خوزستان در راه اندازی این دفتر گفت: خوشبختانه آبفا اقدامات خوبی در منطقه شهیون انجام داده است که آبرسانی به بیمارستان خانواده درمان شهرستان شهیون از جمله این اقدامات است. ناحیه. این بخش.

حسین رحیمی با اعلام آمادگی بخشداری شهیون در زمینه تعامل و همکاری با آبفا اظهار داشت: منطقه شهیون دارای وسعت وسیعی است، بنابراین خدمات رسانی به تمام روستاها و رسیدگی به آنها از مهمترین اولویت های سازمان آبفا است. ولسوالی شهیون مدیریت.