نکاتی برای دستیابی به اهداف تناسب اندام در سال 2021


همیشه اولویت بندی تناسب اندام آسان نیست ، اما اگر می خواهید سالم بمانید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که مناسب شما و شیوه زندگی شما باشد. در این پست وبلاگ ، ما در مورد شش نکته صحبت خواهیم کرد که به شما در رسیدن به اهداف خود در سال 2021 کمک می کند!

1. پیشرفت خود را با استفاده از ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید

با استفاده از این برنامه می توانید تعداد کالری های سوزانده شده در تلفن خود ، تعداد گام هایی که برداشته اید یا چند مایل در طول روز پیاده روی کرده اید را پیگیری کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل یک مانیتور ضربان قلب و یک مانیتور خواب هستند که برای ردیابی شاخص های سلامتی عالی هستند. این ابزارها مشاهده پیشرفت را در طول زمان آسان می کنند ، به طوری که به جای تسلیم شدن ، دستاوردهای شما به شما انگیزه می دهد.

2. ورزش را عادت دهید ، برای خود اهداف و یادداشت های واقع بینانه تعیین کنید

ایده خوبی است که اهداف واضحی برای خود تعیین کنید – هر روز 0 تا 60 دقیقه ورزش نکنید. در عوض ، اهداف کوچکی را تعیین کنید که در طول روز اهداف بزرگی را برای شما تعیین می کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه ورزش کنید ، سعی کنید هر ساعت یک یادداشت برای خود تنظیم کنید و هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، تمرینات سریع انجام دهید.

3. تمرینی را که دوست دارید پیدا کنید تا بتوانید آن را برای مدت طولانی انجام دهید

سعی کنید ورزشی را که دوست دارید پیدا کنید – دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر از این تمرین لذت می برید ، مدتی می مانید و در سفر تناسب اندام خود به رشد خود ادامه می دهید.

اگر هیچ یک از این حرکات را دوست ندارید (یا اصلا چیزی را دوست ندارید) ، سعی کنید انواع تمرینات را بیاموزید تا حرکتی مناسب شما پیدا نشود!

4. به اندازه کافی بخوابید

بی خوابی می تواند منجر به بی حالی و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم شود. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این باعث افزایش قدرت شما می شود و شما را تشویق به کار در آن روز می کند.

5. به کلاس تناسب اندام گروهی بپیوندید

پیوستن به تیم برای کار به شما در حفظ انگیزه و پاسخگویی کمک می کند. این یک راه سرگرم کننده برای داشتن تناسب اندام با خروج از خانه است! اگر بدنبال سالن ورزشی هستید که دوره های تناسب اندام ارائه می دهد ، از وب سایت ما به آدرس www.fitnessfor10.com دیدن کنید و Fitness را با 10 دلار بررسی کنید.

گروه رسانه آلفا

دیدگاهتان را بنویسید