نیکس به لطف ایوان فورنیر تام تیبودو از لطف جدیدی برخوردار است


ایوان فرنیه قبل از امضای قرارداد با نیکس از طریق یک بازیکن آزاد ، 9 فصل را در تیم های NBA با سرمربیگری تام تیبو گذراند.

گارد تیرانداز 73 میلیون دلاری در اولین جلسه تمرینی خود پس از مطالعه سیستم دفاعی مربی مربی سال NBA در چند هفته چه نظری دارد؟

فورنیر پس از تمرین روز پنجشنبه در تاریتاو به شوخی گفت: “حالا که من دویده ام ، چه فرقی می کند.” “اما ، همانطور که بارها گفته ام ، وقتی با تیبس روبرو شدم ، او همیشه با یک تیم منظم بازی می کرد که به دلیل اشتباه نکردن خودشان شکست نمی خورد. شما باید آنها را شکست دهید.

در شب هایی که ضربه نمی زنند ، به هر حال می توانند برنده شوند زیرا همیشه با دفاع و نظم بازی می کنند و امیدوارم امسال نیز بتوانیم آن تیم باشیم. “

جایگزینی رجی بولاک و الفرد پیتون قدیمی با فورنیر و کمبا واکر باید نیکس را به صورت هجومی تقویت کند ، اما فورنیر معتقد نیست که تیم جدید او ویژگی دفاعی ساخته شده توسط تیمبودو در فصل گذشته را از دست خواهد داد.

“من فکر می کنم مدافع خوبی هستم. شما می توانید با مربی کلیف در این مورد صحبت کنید. ”فورنیر در مورد استیو کلیفورد ، مربی سابق مجیک ، گفت:” من در ذهن خود شک ندارم. من فکر می کنم از لحاظ دفاعی ، اولین چیز این است که کار را بشناسید و رقابت کنید.

تام تیبو و ایوان فرنیه
تام تیبودو در تابستان بسیار تلاش کرد تا ضربه ایوان فورنیر ، نانوا ، نوانا را به نیکس اضافه کند.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

من خودم را رقابتی می دانم ، بنابراین به هیچ عنوان به دفاع فکر نمی کنم. حتی اگر وحدت وجود داشته باشد ، ما در دفاع خوب خواهیم بود. در مورد آن هیچ تردیدی نیست. ”

فورنیر در پاسخ به این س Thال که تیبودو چگونه پیام دفاعی خود را به تیم می رساند ، افزود: “من فکر می کنم او با اخلاق کاری که در عمل به کار می برد بسیار برجسته است … همه ما خسته هستیم. همه ما بسیار سخت کار می کنیم ، اما به نوعی او می داند چه موقع باشد ، شوخی کند ، لبخند بزند و نگرش خوب و مثبتی داشته باشد. از ما می خواهد که همه چیز را در تمرین ارائه دهیم.


تیبودو فاش نکرد که کدام پیشکسوتان در بازی تدارکاتی شنبه در واشنگتن استراحت خواهند کرد ، اما اذعان کرد که غیبت نرلنس نوئل در بازی ایندیانا در روز سه شنبه نگاهی طولانی به جریکو سیمز ارشد داشت که با 8 امتیاز به پایان رسید. شش ریباند در 24 دقیقه.

تیبو گفت: “عالی بود.” او تمام تابستان اینجا بود ، بنابراین تابستان را بسیار پربار گذراند. وقتی بازی شروع شد ، وقتی نرلنز به نحوی از زمین خارج شد ، این بود که او را خوب ببیند و پاهایش را خیس کند. بدیهی است ، او چیزهایی را برای یادگیری و بهبود نیاز داشت. اما او یک بچه عالی ، یک کارگر بزرگ است و چیزهای زیادی به تمرین ما اضافه کرده است. بنابراین دیدن او در آنجا بسیار خوب بود. ”

دیدگاهتان را بنویسید