هردمن: هواداران ما با افتخار ورزشگاه را ترک کردند


هردمن: هواداران ما با افتخار ورزشگاه را ترک کردند


به گزارش النا، جان هردمن، سرمربی تیم ملی کانادا اولین نفری شد که تجربه حضور در جام جهانی مردان و زنان به عنوان مربی را چشید.


او در جام جهانی زنان در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۱ با تیم ملی نیوزلند و در سال ۲۰۱۵ با تیم کانادا حضور داشت. سپس این مربی در سال ۲۰۱۸ روی نیمکت تیم ملی مردان این کشور نشست و روند ۳۶ ساله صعود کانادایی ها به جام جهانی را شکست.


هردمن پس از شکست یک بر صفر کانادا مقابل بلژیک در چهارمین روز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: ما موقعیت هایی داشتیم که می توانستیم از آنها استفاده کنیم. ما می توانستیم در آن مسابقه پیروز شویم و صدر گروه باشیم. این ماموریت ما بود، اما موقعیت های گلزنی را از دست دادیم.


سرمربی تیم ملی کانادا در ادامه به تمجید از بازیکنانش پرداخت و گفت: به عملکرد کانادا افتخار می کنم. هواداران ما با افتخار ورزشگاه را ترک کردند و این برای ما مهم بود. من آمار را به بازیکنان نشان دادم و به آنها گفتم شما به اینجا (جام جهانی) تعلق دارید. خیلی وقت است که در این مسابقات شرکت نکرده ایم. من به بچه ها گفتم که برای بازی با کرواسی آماده می شویم و این تیم را شکست می دهیم. به سادگی.انتهای پیام/