هرشل واکر جلسه کمپین سنا را به دلیل سرنگ سواستیکا لغو کرد


هرشل واکر ، جمهوری خواه در سنای آمریکا در جورجیا ، پس از نشان دادن گروهی از سرنگ های ساخته شده برای ایجاد سواستیکا در پروفایل توییتر خود در اعتراض به دستور واکسن این رویداد ، جمع آوری کمک های مالی در تگزاس را متوقف کرد.

این جمع آوری کمک های مالی قرار بود روز شنبه در حومه شهر دالاس ، در خانه تهیه کننده فیلم بتینا سوفیا ویویانو لانگلیس انجام شود.

مالوری بلونت ، سخنگوی کمپین گفت: “هرشل دوست قوی جامعه اسرائیلی و یهودی و علیه هرگونه نفرت و تعصب است.” “در حالی که این نمودار قصد دارد اعتبار واکسن را بی اعتبار کند ، نماد مورد استفاده بسیار توهین آمیز است و ارزشهای هرشل واکر یا کمپین او را نشان نمی دهد.”

قانون اساسی آتلانتا ، که اولین بار تصویر را ثبت کرد ، گزارش شده کمپین واکر در ابتدا آن را “برنامه واکسیناسیون اجباری” توصیف کرد.

بعد از اینکه مجله قانون اساسی داستان خود را منتشر کرد ، تصویر نمایه ویویانو-لنگل به “خدا برکت تگزاس” را تغییر دهد.

دن گوتلیب ، سخنگوی حزب دموکرات گرجستان می گوید: “هرشل واکر از سواستیک دفاع کرد.”

تصویر سرنگ سواستیکا در اعتراض به واکسن در دیگر نقاط ایالات متحده و سراسر جهان ظاهر شده است. در اوایل سال جاری ، نماینده مارجوری تیلور گرین (R-Ga.) پس از مقایسه قدرت ماسک و واکسن با قوانین ضد یهودی که توسط آلمان نازی در طول هولوکاست وضع شده بود ، عذرخواهی کرد.

معاون رئیس جمهور گفت: “کسانی که جنایات انجام شده توسط نازی ها را با سیاست های بهداشتی مدرن مرتبط می دانند باید از مقایسه های بی شرمانه دست بردارند ، مسئولیت خود را برعهده بگیرند و از رنج یهودیان به عنوان یک تاکتیک سیاسی استفاده نکنند.” در بیانیه آمده است که لیگ علیه تهمت. “ما خوشحالیم که جمع آوری کمک های مالی لغو شده و اقدامات صاحبخانه به عنوان توهین آمیز شناخته شده است.”

به گفته واکر ، عکس پروفایل "بسیار توهین آمیز است و ارزش های هرشل واکر یا ستاد انتخاباتی او را منعکس نمی کند."
به گفته واکر ، عکس پروفایل “بسیار توهین آمیز است و ارزش های هرشل واکر یا ستاد انتخاباتی او را نشان نمی دهد.”
عکس توسط AP / Ben Grey

واکر ، که امیدوار است در انتخابات عمومی سال آینده در برابر رافائل وارنوک دموکرات شرکت کند ، به 500 دلار کمک های خیریه و 5800 دلار برای پذیرایی شخصی VIP نیاز داشت. واکر روز دوشنبه گفت که این کمپین در سه ماهه سوم امسال 3.7 میلیون دلار جمع آوری کرد.

واکر ، برنده اسبق جایزه هایزمن در بولداگ های دانشگاه جورجیا ، توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق – که او را تشویق به شرکت در مسابقه در اوایل سال جاری کرد ، تأیید کرد. واکر در انتخابات اصلی با سه جمهوری خواه دیگر از جمله گری بلک ، کمیسر کشاورزی گرجستان روبرو خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید