هرگز اجازه ندهید شهادت شما بیهوده باشد


آنتوان ماتیس مادر بچه هایی است که هفته ها و ماه های زیادی را در NICU گذرانده است. او به تنهایی به ما آموخت: “اجازه دهید شهادت شما هرگز بیهوده نباشد.”

آنتوان وضعیت غالباً ترسناک و ناامیدکننده بودن در دیوارهای NICU را درک می کند. با این حال ، هنگامی که خانواده اش به NICU سفر کردند ، خدا آنها را با عشق و احساس امید و آرامش احاطه کرده بود ، اکنون او می خواهد با خانواده های دیگر در دوچرخه سواری NICU خود سفر کند.

یادداشتهای امید 6.27 مجموعه ای از کارت های تبریک دست ساز با پیامهای الهام بخش بر اساس تجربه آنتوان در NICU است.

“یادداشت های امید” در 6.27 بیان شهادت آنتوان است و به دیگران که در این راه پیموده اند امید می دهد. این کارت های تبریک دست ساز در بسته هایی بسته بندی شده اند که برای کمک به دوستان و اعضای خانواده هنگام سفر در طول تجربه NICU طراحی شده اند.

“یادداشت های امید” را در فیس بوک از 6.27 دنبال کنید زیرا در ماه آگاهی از تولد زودرس (نوامبر) نشان داده شده است.

از آنجا که بسیاری از تجربیات NICU هفته ها (و برخی ماه ها) به طول می انجامد ، عزیزان تشویق می شوند تا با ارسال کارت تبریک به کسانی که در NICU هستند به طور مرتب در تماس باشند و جریان امیدواری مداوم داشته باشند. بگو ، “من اینجا هستم!”

سفر زندگی پر از مکانهای زیادی است که باید از شهادتهای ما سپاسگزار باشیم. تامارا جی اسمیت در مصاحبه ای با خانم بلک فلوریدا در سال 2019 بیان می کند که چگونه سفر آنتوانس با لطف هدایت شد. چگونه از شهادت خود استفاده می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید