هریس در حالی که مقامات با مکزیک در مورد مسائل مربوط به مهاجرت ملاقات می کنند از نانوایی Tonki’s Minis در نیوآرک دیدن می کند


کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور ، “پادشاه مرزی” دولت بایدن ، روز جمعه در نانوایی نیوجرسی کالاها را برداشت – سایر مقامات کاخ سفید با همتایان مکزیکی خود برای مقابله با بحران مهاجرت غیرقانونی دیدار کردند.

هنگامی که گودال در نیوآرک متوقف می شود ، هریس وظیفه نگهبانی گزارش 3.5 میلیون دلاری رئیس جمهور بایدن را بر عهده داشت و واکسن های کووید -19 را اداره می کرد.

رئیس جمهور در 24 مارس به هریس گفت که دولت در حال مذاکره با مکزیک و کشورهای آمریکای مرکزی برای کاهش جریان مهاجران غیرقانونی است که از مرز ایالات متحده عبور می کنند.

بایدن در آن زمان گفت: “وقتی صحبت می کند ، به جای من صحبت می کند.” “نیازی به بررسی با من نیست. او می داند که چه می کند و امیدوارم بتوانیم به انجام آن ادامه دهیم.”

با این حال ، به استثنای سفر به مکزیک و گواتمالا در اوایل ماه ژوئن و سفر کوتاهی به ال پاسو در همان ماه ، هریس این موضوع را در ملاء عام دور زد – الکساندر مایورکا ، وزیر امنیت داخلی را به عنوان چهره باقی گذاشت. سیاست مهاجرت دولت

سناتور کوری بوکر (سمت چپ) با نایب رئیس جمهور هریس از نانوایی دیدن کرد.
سناتور کوری بوکر (سمت چپ) با نایب رئیس هریس از نانوایی بازدید کرد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

مایورکاس و دادستان کل کشور مریک گارلند به همراه مقامات ارشد به سرپرستی آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا روز جمعه با مقامات مکزیکی دیدار کردند.

بلینکن با آندرس مانوئل لوپز اوبرادور رئیس جمهور آن کشور ملاقات کرد و هیات دیگری را به همراه دیگر مقامات مکزیکی به رهبری مارسلو ابرارد وزیر امور خارجه رهبری کرد.

بلینکن در یک کنفرانس خبری با ابرارد گفت که مذاکرات “م effectiveثر” بوده و توضیح داد که این گروه بر سه موضوع اصلی مربوط به ایالات متحده ، مکزیک و مرز مشترک آنها متمرکز شده است. این مسائل عبارتند از: سلامت و ایمنی شهروندان هر کشور. مبارزه با مواد مخدر ، سلاح و قاچاق انسان ؛ جلوگیری از پولشویی و همکاری در تحقیقات و تعقیب فعالیت های جنایی سازمان یافته.

وزیر امور خارجه گفت ایالات متحده و مکزیک می خواهند نه تنها برای “مدرن سازی سیستم اجرای قانون ، بلکه برای تقویت سلامت عمومی ، حاکمیت قانون و فرصت های اقتصادی گسترده تر” همکاری کنند.

به گزارش واشنگتن اگزامینر ، مقامات آمریکایی در حال ردیابی حدود 20 هزار مهاجر هاییتی هستند که در کلمبیا جمع شده اند و خود را برای عبور از مرز آماده می کنند.

حتی در نیوجرسی ، هریس نمی تواند به طور کامل از مشکل مهاجرت فرار کند.

گزارش NJ گزارش می دهد. com. حدود 30 مهاجر و دانش آموز غیرقانونی در خارج از مرکز مراقبت از کودکان هریس در آبشار کوچک تظاهرات کردند ، جایی که کاخ سفید و دموکرات های چپ لایحه ای را درباره هزینه های اجتماعی در مقیاس بزرگ ارائه کردند.

تظاهرکنندگان از رئیس جمهور خواستند تا از راه مدنی در قانون پیشنهادی حمایت کند. تلاش دموکرات های سنا برای افزودن چنین زبانی توسط مجلس نمایندگان رد شد.

هریس ، معاون رئیس جمهور ، پس از گشت و گذار در محل واکسیناسیون COVID-19 در نیوجرسی ، در حین توقف پیت با دانش آموز صحبت می کند.
هریس ، معاون رئیس جمهور ، پس از گشت و گذار در محل واکسیناسیون COVID-19 در نیوجرسی ، در حین توقف با دانش آموز صحبت می کند.
EPA

ماریانا ولاسکز ، برگزارکننده این برنامه می گوید: “من به عنوان یک کارمند کلیدی بهداشت در دوران همه گیری ، هر روز جان خود را به خطر می اندازم تا به باز ماندن بیمارستان کمک کنم.” “اما من از از دست دادن فرزندانم می ترسم. نیوجرسی خانه من است.”

پس از خروج از مرکز مراقبت از کودکان ، هریس از سایت واکسیناسیون COVID-19 در کالج اسکس بازدید کرد ، جایی که سناریو کوری بوکر (D-NJ) به پیشنهاد شهردار سابق نیوآرک در نانوایی Tony Minis متوقف شد.

به گزارش NJ.com ، هریس یک کیک مخملی قرمز و پای هویج ، یک کیک نارگیلی آناناسی و یک کیک اسفنجی بستنی شکلاتی خریداری کرد. فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی ، تصمیم گرفت با چهار کیک برود ، در حالی که بوکر گیاه خوار ، غذا نخورد.

دیدگاهتان را بنویسید