هزینه خود را مدیریت کرده و جمعیت خود را با استفاده از پیشرفته ترین ردیاب سلامتی و تناسب اندام Fitbit افزایش دهیدسلامت شرکت ، سلامت | توسط کارکنان Fitbit | 25.08.21 | 4 دقیقه مطالعه

دیدن استقامت الهام بخش است. به ویژه در پاسخ به چالش های بی سابقه در 18 ماه گذشته. ویزیت مجازی پزشکان ، کلاسهای آمادگی جسمانی و کلاسهای آشپزی زنده به افراد کمک کرد تا از خود مراقبت کنند و بازگشت به حالت عادی غیرممکن است. شرایط نظم را دوباره تعریف کرده است و در این سفر جدید ، مردم به جستجوی ابزارها و منابع برای کمک به آنها در این راه ادامه خواهند داد. به مردم آنچه برای سلامتی و رفاه خود نیاز دارند ، بدهید. راحت تر از آن است که فکر می کنید

معرفی Fitbit Charge 5 ™ + Premium ، پیشرفته ترین ناظر ما در سلامتی و تناسب اندام

Fitbit Charge 5 With با طراحی سبک و سبک وزن ، به افراد این امکان را می دهد تا به دلیل ویژگی های هوشمند و راحتی ، از تمرینات و تمرینات خود حداکثر استفاده را ببرند.

و او یک عضو Fitbit Premium است1 برنامه Fitbit بینش های پیشرفته و دستورالعمل های شخصی و کاربردی را ارائه می دهد تا به شما در دستیابی به اهداف سلامتی و تناسب اندام با استفاده از داده های کاربر کمک کند.

حفظ نبض در سلامت قلب

ارائه اطلاعات بیشتر در مورد سلامتی کاربران به آنها این امکان را می دهد که نه تنها بفهمند چه اتفاقی برای بدنشان می افتد ، بلکه مکالمات آگاهانه تری با متخصصان بهداشت داشته باشند.

اگر تشخیص دهیم که ضربان قلب کاربر بیشتر یا کمتر از حد ضربان قلب است ، اعلانات بالا و پایین در مورد ضربان قلب با استفاده از فناوری PurePulse ما اعلان هایی را در دستگاه و برنامه ارائه می دهد.

به زودی: این اولین پیرو فیبریلاسیون دهلیزی در مچ دست ما خواهد بود که با نوار قلب (ECG) که ریتم قلب را ارزیابی می کند کار می کند.2به کاربران می توانند انگشت خود را بر روی حلقه فولاد ضد زنگ ساعت نگه داشته و به مدت 30 ثانیه بایستند تا این مطلب را دریافت کنند ، که می توانید آن را بارگیری کرده و با پزشک به اشتراک بگذارید.

یافتن بهترین روزها برای کار و بهبودی

در برخی از روزها ، بهترین کاری که یک فرد می تواند برای بدن خود انجام دهد تنظیم مجدد است. به تازگی ، رتبه بندی تناسب اندام روزانه Fitbit Premium از داده های بدن انسان برای کمک به آنها در درک زمان آماده بودن برای انجام تمرینات بدنی – در صورت ورزش یا اولویت بهبودی استفاده می کند.3به هر روز صبح ، آنها حساب شخصی خود را بر اساس تنوع ضربان قلب (HRV) ، بی خوابی اخیر و خستگی تناسب اندام (به زبان ساده ، ورزش) ، و همچنین نتایجی که بر رتبه آنها ، هدف توصیه شده AZM و پیشنهادات تأثیر می گذارد ، می گیرند. محتوای ممتاز به آنها کمک می کند تا بهترین تصمیمات را برای بدن خود بگیرند.

کاربران می توانند به بیش از 200 کلاس از مربیان شخصی معتبر و مارک های معروف مانند barre3 ، Daily Burn ، Les Mills در هر مکان و هر زمان دسترسی داشته باشند.4 و POPSUGAR

مدیریت دقیق استرس

درک عمیق تری از استرسی که بدن مدیریت می کند می تواند به افراد کمک کند تا استرس را به طور م reduceثرتری کاهش دهند. حسگر EDA Charge 5 در مچ دست و تجربه درون برنامه ای به کاربران این ایده را می دهد که چگونه به استرس واکنش نشان می دهند ، بنابراین آنها درک بهتری از مواردی که به استرس آنها کمک می کند از طریق رتبه بندی روزانه مدیریت استرس دارند.

کاربران می توانند بیش از 300 جلسه ذهن آگاهی را برای کمک به مدیریت استرس ، انجام تمرینات ذهن آگاهی ، بهبود وضعیت بدن یا استراحت قبل از خواب امتحان کنند. با روش هوشمند Deepak Chopra ، تعدادی آموزش از Aaptiv ، Aura ، Breethe ، Calm وجود دارد.5 و ده درصد خوشحال

با استفاده از ویژگی های هوشمند زندگی را آسان کنید

فرم و عملکرد در Fitbit Charge 5 uchun برای بهترین تجربه کاربر ترکیب شده است.

ویژگی های بصری عبارتند از:

  • خواندن آسان ، صفحه لمسی رنگی AMOLED 2 برابر روشن تر از Fitbit Charge 4 است
  • عمر باتری تا 7 روز است6، برای چندین روز و شب بدون شارژ متصل شوید
  • امکان ارسال سریع اعلان ها و اعلان های مچ از تلفن هوشمند کاربر (فقط اندروید)
  • حالت “مزاحم نشوید” به کاربران امکان می دهد اعلان ها را در صورت نیاز به تمرکز خاموش کنند

سفرهای سلامتی و سلامتی را با استفاده از Premium شخصی کنید

هنگامی که با هر دستگاه Fitbit ترکیب می شود ، Premium تجزیه و تحلیل عمیق تری از داده های کاربران ارائه می دهد تا به آنها در حرکت ، درک استرس ، خواب بهتر و خوردن بهتر کمک کند. مهم نیست که یک سفر سلامتی کجاست ، صرف نظر از سطح فعالیت ، Fitbit Premium در مکانی ملاقات می کند که آنها را در رسیدن به اهداف خود حمایت می کند.1به

آیا می خواهید درباره ویژگی ها و عملکردهای دستگاه Fitbit بیشتر بدانید و بدانید چگونه می توانند به جامعه شما کمک کنند؟ در اینجا بیشتر بیابید.

  1. فقط کاربران Premium جدید و بازگشتی. نیازمند پیوستن به سازمانی است که از برنامه Fitbit حمایت می کند. نیازی به پرداخت نیست. دستگاه باید ظرف 60 روز پس از نصب فعال شود. محتوا و ویژگی های ممتاز ممکن است تغییر کنند. فقط در ایالات متحده و کانادا.
  2. برنامه Fitbit ECG فقط در کشورهای منتخب موجود است و برای افراد زیر 22 سال در نظر گرفته نشده است. برای اطلاعات بیشتر به fitbit.com/ecg مراجعه کنید.
  3. به سرعت. آماده سازی روزانه نیاز به عضویت در Fitbit Premium دارد. توصیه های محتوای ممتاز در همه جا در دسترس نیست و ممکن است فقط به زبان انگلیسی باشد.
  4. محتوا ممکن است فقط به زبان انگلیسی باشد.
  5. حداکثر 30 محتوای آرام به زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ژاپنی ، کره ای ، پرتغالی و اسپانیایی موجود است.
  6. بسته به کاربرد و عوامل دیگر

دیدگاهتان را بنویسید