هفتاد و پنجمین زادروز دیوید بووی در این ماه به صنعت خواهد آمد


چه تعداد محدودی کارت مترو ، تظاهرات تشریفاتی یا علائم مترو ، یادگاری های دیوید بووی به تنهایی در خانه فرزندخوانده اش در شهر نیویورک از زمان مرگش در سال 2016 ادامه داشته است. بوی در 8 ژانویه 75 ساله می شد. 2022 و دارایی آن Bowie 75 را راه اندازی می کند ، جشن یک ساله ای که شامل افتتاح دو فروشگاه پاپ آپ منتخب ، از جمله در شهر است.

پنجره بازشو بسیار نزدیک به خانه قدیمی او در خیابان لافایت ، واقع در خیابان 150 ووستر است. هفت روز در هفته از 29 اکتبر از ساعت 11:00 تا 19:00 – 75 روز قبل از تولد باز است و تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت. (پاپ آپ دیگری در خیابان 14 هدون ، لندن ، جایی که بووی از جلد عکس گرفته است ، برگزار می شود ظهور و سقوط Ziggy Stardust and Spider from Mars.)

املاک و مستغلات می گوید این پنجره بازشو “غواصی حرفه ای منحصر به فرد و عجیب” را در فهرست و تاریخ پشتی بووی ارائه می دهد ، از جمله: اتاقهای مشاهده صوت و فیلم HD با همکاری 360 Reality Audio ؛ چندین ساعت محتوای ویدیویی ، از جمله مطالب بی سابقه در پشت صحنه و تصاویر کمیاب حرارت و حقیقت دوره ها (دو بار گذشته که او در تور بود) ؛ فرصت برای خرید مقادیر محدود Bowie LP ، لباس و غیره. عکسهای مختلف از بووی ؛ و دیگران. همچنین انتظار می رود در هفته های آینده مهمانان ویژه اعلام شوند.

می توانید وب سایت Bowie75 را باز کنید و درباره رویدادهای Bowie که برای سال آینده برنامه ریزی شده است بیشتر بیاموزید.

Bowie 75 پنجره بازشو در SoHo

Bowie 75 پنجره بازشو در SoHo

گلوله

Bowie 75 پنجره بازشو در SoHo

املاک دیوید بووی

بووی تقریباً پنج سال پیش ، در 10 ژانویه 2016 ، در خانه اش در خیابان 285 لافایت ، دو روز پس از 69 سالگی و انتشار آخرین اثرش درگذشت. ستاره ی سیاهبه ظاهراً آپارتمان قبلی او در ابتدای سال به قیمت 16 میلیون دلار فروخته شد.

می توانید رتبه بندی هر آلبوم بووی را در اینجا مشاهده کنید. (توجه مهم: چند سالی است که گرد و غبار نشسته است ، ستاره ی سیاه اکنون باید در لیست شش یا هفت بهترین آلبوم گنجانده شود.)

دیدگاهتان را بنویسید