همه باید در گفتمان سازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنت سازی موضوع سال عملکرد داشته باشند


همه باید در گفتمان سازی و فرهنگ سازی موضوع سال نقش داشته باشند

جمعه رودبار امام قصران شمیرانات اظهار داشت: مانترا سال ۱۴۰۱ رمز و راز شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهایی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه باید {در این} گفتمان، سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاری عملکرد آفرینی کنند.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، زیارت اسلام والمسلمین سید مجتبی حسنی امام جماعت رودبار قصران شمیرانات در اولین خطبه های نماز جمعه سال ۱۴۰۱ ضمن تبریک سال نو همراه خود ردیابی به تبیین این مانترا اظهار داشت: سال توسط مقام معظم مدیریت همراه خود عنوان «ساخت، اطلاعات بنیان، تحمیل حرفه». این نامزدها رمز و راز خاصی دارند که مسئولین به طور قابل توجهی مدیران اجرایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر مردم که عموماً طبقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبقات مختلف نخبگان هستند آن هر کدام کدام باید {در این} گفتمان، سنت هر دو جریان عملکرد آفرینی کنند. طبیعتاً بعد اجتناب کرده اند مدیران، اولین افرادی که به این مطالبات می پردازند، نخبگان، رسانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید صاحبان سکو هستند.


وی همراه خود تاکید بر افزایش بدون در نظر گرفتن تا حد زیادی ساخت تصریح کرد: روزی که چرخ ساخت اجتناب کرده اند حرکت باز می ایستد، اوضاع مات تبدیل می شود، بیکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید افتادگی در حاکمیت دردسرساز تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید وضعیت معیشتی افراد دردسرساز تبدیل می شود. این ربطی به آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اروپا ندارد، خودمان باید حلش کنیم.


امام جمعه رودبار القصران شمیرانات بهترین نبرد همراه خود آمریکا را کار در ملت عنوان کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکپارچه داد: کار، ساخت، اشتغال را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد برای مرتب کردن چیزها ملت مقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهادی بود.


وی تاکید کرد که علما; یعنی ساخت ثروت اجتناب کرده اند علم، اظهار داشت: محبوبیت مقدمه منصفانه پدیده ابتدا به معنای تعیین جایگزین های کارآفرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس رشد ممکن علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری است، یعنی تحمیل هم افزایی بین علم، ثروت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازاریابی به طور قابل توجهی {در این} موضوع اجتناب کرده اند فناوری شیک.» ایده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملکرد های سبک مسکن اسلامی.


وی علاوه بر این همراه خود ردیابی به گلایه رئیس معظم انقلاب مبنی بر انباشت مشکل های مالی در دهه ۹۰ (کارنامه ضعیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورم بالا) اظهار داشت: اولین پیام نوروزی به آیت الله سید ابراهیم رئیسی در مسجد اعظم خرمشهر در بیت المقدس تعیین کنید عکس دارد. پیام های مهم اجتناب کرده اند جمله {پاسخ به} ندای مدیریت


بازگشت به تبدیل می شود: مشکل بی نظیر افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور آنها به طور قابل توجهی کودکان در هر کاری است که مشکلات را رفع می تنبل.


سوراخ در روابط امارات همراه خود آمریکا


امام جمعه رودبار قصران شمیرانات در بخشی تولید دیگری اجتناب کرده اند سخنان شخصی به بازدید بشار اسد به امارات ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: بازدید بشار اسد به امارات به منزله تحسین اجتناب کرده اند حقانیت وی در ساختار توانایی سوریه است. این امر باعث نگرانی آمریکا در امارات شد.


وی افزود: امارات به تصمیم پیشنهادی آمریکا در محکومیت روسیه، بازدید وزیر امور خارجه آمریکا به مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ خنک ابوظبی به تقاضا های آمریکا برای همکاری در مدیریت بازار نفت پس اجتناب کرده اند حمله روسیه به اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون بشار رای ممتنع داد. ابوظبی – بازدید اسد به ابوظبی .. سوراخ آشکاری در روابط امارات همراه خود مقامات آمریکا موجود است.


وی خاطرنشان کرد: عزت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذلت بهایی دارد. سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات بشار اسد برای حفاظت اجتناب کرده اند گفتمان از دوام بهای سنگینی پرداختند را انتخاب کنید و انتخاب کنید درست در این لحظه میوه های شیرین شخصی را درو می تنبل. نتیجه ایستادگی در جبهه از دوام، مقابله همراه خود غرور را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایبندی به آمریکا، آیینه عبرت است.


هر که اجتناب کرده اند ولایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جبهه حق فضا بگیرد محکوم به شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذلت است


حجت الاسلام والمسلمین مجتبی حسنی در یکپارچه همراه خود دقیق اینکه هرکس اجتناب کرده اند ولایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جبهه حق فضا بگیرد محکوم به شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذلت است، افزود: ارتباطات را انتخاب کنید و انتخاب کنید وابستگی های مادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حسی مانع معنویت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانع معرفت خدا تبدیل می شود. اگر حجاب اجتناب کرده اند گوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دل برداشته شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسان اجتناب کرده اند ملاحظه محض به مادیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلبستگی به مادیات در اطراف شود، با بیرون شک انسان خدا را خواهد دید; برداشتن این حجاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید برداشتن این رباط ها چیزی جز توانایی تقوا نیست.


همدردی، صله رحم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک به افراد اجتناب کرده اند اجزا تقرب به حضرت بقیه الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم است.


وی ضمن تبریک نیمه شعبان به تشریح راه های مختلف همنشینی همراه خود حضرت بقیع (عج) صنوبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: یکی اجتناب کرده اند راه های این امر معامله با به شبانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاشقان خداست. ص). افراد می توانند همراه خود تعمیر مشکلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها رسانی همراه خود ابراز همدردی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همدلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاع اجتناب کرده اند احوال اقوام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسایگان دل امام ما را راضی کنند.


حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی حسنی یکپارچه داد: هرکس همراه خود امر را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاکمیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولایت خداوند در کنار باشد همه عامل در اختیار اوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری اجتناب کرده اند هیچ زور را انتخاب کنید و انتخاب کنید حادثه را انتخاب کنید و انتخاب کنید توطئه ای نمی ترسد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنچه به امر خداوند پیوند خورده است، تحت سلطه بر تنظیم شخصیت است که کمترین آن اینجا است که آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید منقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید باد را اجتناب کرده اند بین می برد.


در نهایت درگذشت آیت الله ریشهری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سید مجتبی رودباری امام جماعت شهرستان رودبار قصران شمیرانات را آسایش می گوید.
انتهای پیام/