همه عامل کنار هم قرار دادن احیای برجام است، با این حال …/ ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا بر بالا سپاه به هماهنگی می‌رسند؟


مذاکرات احیای برجام

رویداد۲۴ همراه خود اینکه سند ۲۷ صفحه‌ای هماهنگی کنار هم قرار دادن امضا بوده، با این حال دیپلمات‌ها باقی مانده است با توجه به منصفانه مساله کلیدی میان ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا به نتیجه نرسیده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن موضوع وضعیت یال قادر مطلق انرژی‌های نیروی دریایی ایران یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. آمریکا آمریکا در زمان ریاست جمهوری ترامپ ذیل کمپین کمتر از فشار علیه ایران بعد اجتناب کرده اند حروج این ملت اجتناب کرده اند برجام، سپاه را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد. جاری بعد اجتناب کرده اند تحویل داد سه سال، مساله خروج این انرژی‌ها اجتناب کرده اند فهرست تروریست‌ها به معضل بسته شدن احیای برجام در مقامات بایدن تغییر شده است. انگیزه آن هم حساسیت بالای سیاسی موضوع در هر ۲ پایتخت یعنی واشنگتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهران است. این حساسیت عملا رسیدن به حداقل یک اجماع را غیر قابل دستیابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر عملی کرده است.

موضوع بی نظیر اینجا است که تحریم‌هایی که برچسب تروریستی داشتند در هماهنگی برجام بی نظیر هم برداشته نشده بودند. آمریکا انواع زیادی اجتناب کرده اند تحریم‌ها علیه ایران را بعد اجتناب کرده اند برجام سال ۲۰۱۵ همراه خود این بهانه که تحریم‌ها ارتباطی به هماهنگی نداشته نگه داشته بود، با این حال الان تهران معتقد است موضوع تحریم‌ها در هم تنیده شده است.

منصفانه مقام آمریکایی نزدیک به موضوع که نامش برده نشده، به پولیتیکو آموزش داده شده است موضع آمریکا اینجا است که به همان اندازه روزی که ایران قبول نکند اقداماتی برای تعمیر اولویت‌هایی ورای برجام انجام دهد واشنگتن حاضر نیست سپاه را اجتناب کرده اند فهرست گروه‌های تروریستی خارج تنبل، چون این کار هم به معنای واقعی کلمه هستند در چارچوب برجام نیست. این مقام آمریکایی تاکید کرده موضع آمریکا اصلاح ناپذیر است به طور قابل توجهی اینکه شبح‌های جاری سپاه علیه آمریکا همچنان یکپارچه دارد.

نشریه آمریکایی پولیتیکو هم در گزارشی به قلم استفانی لیختن اشتاین خبرنگار حاضر در وین که اجتناب کرده اند نزدیک مذاکرات را رصد می‌کرده، نوشته نباید فراموش کرد که مقامات بایدن همراه خود منصفانه اجماع ۲ حزبی در خصوص عدم خروح سپاه اجتناب کرده اند فهرست گروه‌های تروریستی مواجه است. هر ۲ حزب دموکرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمهوری‌خواه معتقدند سپاه باید در فهرست نگه دارد. مقام آمریکایی به پولیتیکو آموزش داده شده است بایدن بعید است {در این} مکان بازو به خروج سپاه اجتناب کرده اند لیست تروریستی ذیل چارچوب مذاکرات برجام بزند.

همین بن‌بست به معنای واقعی کلمه هستند مذاکرات وین را که تعدادی از ماه پیش به تذکر به سطوح پایانی رسیده بود را متوقف کرده است. مذاکرات به معنای واقعی کلمه هستند مناسب روزی متوقف شد که روسیه در خلال مناقشه اوکراین تقاضا‌هایی را اجتناب کرده اند طرف آمریکایی مطرح کرد. روسیه اجتناب کرده اند آمریکا خواست ضمانت‌هایی برای کار‌های آتی همراه خود ایران حاضر تنبل. با این حال این بن‌بست نبود که کار را متوقف کرد اما علاوه بر این برچسب تروریستی بر سپاه به بلندترین مانع بر بالا راه برجام تغییر شده است.


اصولاً بیاموزید: مقامات رئیسی به امضای هماهنگی هسته‌ای با بیرون خروج سپاه اجتناب کرده اند لیست تحریم‌ها تن می‌دهد؟


پولیتیکو در گزارش شخصی نوشته واشنگتن در ابتدا هدایت خروج سپاه اجتناب کرده اند فهرست تروریستی را در ازای عقب‌نشینی ایران اجتناب کرده اند حمله به مواضع آمریکایی‌ها در جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید توقف قالب انتقام‌گیری اجتناب کرده اند افسران سابق آمریکا تخصصی ایجاد می کند ترور سردار سلیمانی بازو داشتند مطرح کرده بوده، با این حال ایران همراه خود این هدایت مخالفت کرده است.

انریک مورا مقام اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید هماهنگ کننده مذاکرات مایل بین ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا این هدایت را بین ۲ طرف تغییر کرده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین منصفانه ماه پیش هم همه تلاشش را برای رسیدن به حداقل یک راه رفع بین تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن به کار بسته بود، با این حال مذاکرات همچنان متوقف است.

حسبن امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوزف بورل پاسخگو برای پوشش خارجی اتحادیه اروپا به تازگی کسب اطلاعات در مورد احتمال برگزاری منصفانه نشست همراه خود هم صحبت کرده‌اند. وزیر خارجه ایران در تصمیم تلفنی به بورل آموزش داده شده است مقامات آمریکا باید شجاعت اصلاح پوشش‌های خطا کاخ سفید را داشته باشد. شکی نیست که مقامات ایران در جستجوی رسیدن به حداقل یک هماهنگی ثابت، محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند است.

با این حال وضعیت در واشنگتن، گره در کار تحمیل کرده است. انواع زیادی اجتناب کرده اند سناتور‌های جمهوری‌خواه به علاوه برخی سناتور‌های کلیدی حزب دموکرات به کاخ سفید فشار می‌آورند که سپاه را اجتناب کرده اند فهرست گروه‌های تروریستی خارج نکند. جو منچین سناتور دموکرایت اخیرا در نامه‌ای به آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا آموزش داده شده است «بگذارید روشن بگویم سپاه منصفانه گروه تروریستی است. ما نباید در استفاده اجتناب کرده اند ابزار تعمیر تحریم‌ها، همراه خود هدف مشکل نشاط کنونی، کوته‌نظرانه رفتار کنیم.»

ردیابی این سنانور آمریکایی به معنای واقعی کلمه هستند به مساله ضعیف بنزین بعد اجتناب کرده اند تحریک کردن جمله روسیه به اوکراین است. احیای برجام جریان نشاط به بازار نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان کالا نفت به ملت‌های متحد واشنگتن را به حالت در گذشته برمی‌گرداند، اجتناب کرده اند این رو متحدان آمریکا از نزدیک در جستجوی احیای برجام‌اند.

به گزارش رویداد۲۴ تحلیلگران سیاسی هدایت کرده‎‌اند که ذیل برجام منصفانه هماهنگی تولید دیگری برای مذاکره بر بالا خروج سپاه اجتناب کرده اند گروه‌های تروریستی تحمیل شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این انجمن در مذاکراتی تولید دیگری این مساله مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد، با این حال همزمان برجام هم همراه خود موفقیت احیا شود.

کلسی دونپورت سرپرست یکی اجتناب کرده اند دپارتمان‌های صفحه بحث مدیریت سلاح در آمریکا می‌گوید اگر توجه‌انداز احیای برجام اجتناب کرده اند بین برود، فاجعه هسته‌ای تحریک کردن می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال منصفانه نبرد دراماتیک بالاست. احیای برجام تنها انتخاب برای جلوگیری اجتناب کرده اند در تکل فاجعه هسته‌ای است.

تحلیلگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسران دولتی در آمریکا هشدار داده‌اند که زمان احیا کردن برجام رو به نوک است. بیش اجتناب کرده اند ۴۰ تحلیلگر امور بین‌الملل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقام سابق مقامات در آمریکا در نامه‌ای سرگشاده هشدار داده‌اند که ایران در جاری حاضر ظرف منصفانه به همان اندازه ۲ هفته به درجه اورانیوم غنی‌شده مورد نیاز برای بمب بازو پیدا می‌تنبل.

ایران همه وقت آموزش داده شده است این سیستم هسته‌ای‌اش صلح‌آمیز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قصد ساخت بمب اتم ندارد. همراه خود این جاری آژانس در سراسر جهان نشاط اتمی اخیرا ورود‌هایش برای بازرسی موقعیت یابی‌های هسته‌ای ایران را اجتناب کرده اند بازو داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است برخی مفسران معتقدند ورزش‌های مدیریت نشده ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید به {افزایش است}.

خبرنگار پولیتیکو آموزش داده شده است محتوای متنی پیش‌نویس هماهنگی همراه خود میانجی‌گری اروپا بیش اجتناب کرده اند منصفانه سال است که نوشته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ادغام کردن مواردی اجتناب کرده اند جمله بازگشت آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران به تعهداتشان ذیل برجام است. همه جزییات فنی این پیش‌نویس به تایید طرف‌های هماهنگی یعنی بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایران، روسیه، چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا رسیده بود.

منصفانه مقام ارشد آمریکایی تخصصی ایجاد می کند جریان مذاکرات موقعیت داشته به پولیتیکو آموزش داده شده است «افرادی که خودشان را وقف مذاکرات کرده بودند تخلیه شدند، چون به حداقل یک هماهنگی خیلی خوشایند به نفع همه طرف‌ها بازو پیدا کرده بودند، با این حال این هماهنگی برای مسائلی که هیچ ارتباطی هم به امتیازات هسته‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید برجام ندارد، به گروگان گرفته شده است.»