“همه مردم جهان باید این را ببینند”بردار ، اسکاتی. امروز، سفر با ستاره فارغ التحصیل ویلیام شاتنر سوار بر موشک Blue Origin جف بزوس شد و پیرترین مردی شد که به فضا سفر کرد.

این بازیگر بیشتر به خاطر بازی در نقش کاپیتان کرک در یک سریال تلویزیونی فوق العاده که خدمه یک کشتی ستاره ای است شناخته می شود. USS Enterprise کاوش در فضا و “جسورانه رفتن به جایی که هیچ کس تا به حال نرفته است.” شاتنر سرانجام سفر به فضا را تجربه ای “وصف ناپذیر” خواند.

شاتنر در مصاحبه ای گفت: “همه مردم جهان باید این کار را انجام دهند. همه باید آن را ببینند.” اخبار ABC بعد از پرواز “باورنکردنی بود. چیزهای کوچک – بی وزنی – اما دیدن شما که آبی (آسمان) را می زنید و اکنون به تاریکی خیره شده اید … و سپس رفته است. فقط حرکت می کرد. این یک تجربه باورنکردنی بود. کار کرد. “

شاتنر به بزوس گفت: “آنچه به من دادید عمیق ترین تجربه ای است که می توانم تصور کنم. امیدوارم هرگز نتوانم از شر آن خلاص شوم.”

این سفر با ستاره آدری پاورز ، نایب رئیس ماموریت و عملیات پرواز Alum Blue Origin نیز به کریس بوشوییزن و گلن د ویرس پیوست. مطابق با TMZ، پرواز شاتنر به عنوان بخشی از مستند آینده فیلمبرداری شد.

شاتنر در بیانیه مطبوعاتی گفت: “من مدتهاست درباره فضا شنیده ام.” “من از فرصت استفاده می کنم تا آن را با چشم خودم ببینم. چه معجزه ای. “او در حال حاضر مجری و مجری کانال” تاریخ “است گزارش نشده، به کشف این اسرار حل نشده ، از جمله داستان هایی در مورد بیگانگان و بشقاب پرنده ها می پردازد.

پرواز 12 اکتبر Blue Origin پس از اولین پرواز موفقیت آمیز شرکت در 20 ژوئیه ، زمانی که خود بزوس به فضا سفر کرد ، انجام شد. اخیراً ، Blue Origin در میان ادعاهای آزار و اذیت جنسی و نگرانی در مورد مقررات ایمنی با جنجال مواجه شده است.

کجا باید تماشا کرد سفر با ستارهدیدگاهتان را بنویسید