هواداران در دیدار تدارکاتی تیم ملی امید عمان را پشت سر گذاشتند


هواداران در دیدار تدارکاتی تیم ملی امید عمان را پشت سر گذاشتند

شاگردان ساکت الهامی در دیداری دوستانه تیم فوتبال امید عمان را شکست دادند.


به گزارش ایلنا که رسانه رسمی کانون هواداران اعلام کرد، هواداران در این دیدار که ساعت ۱۷:۰۰ روز جمعه به اتفاق گروه داوری ترک الاصل در یکی از پنج ورزشگاه گرین برگزار شد. پارک ورزشی پارک. با نتیجه یک بر صفر تیم امید عمان پیروز شد.


تنها گل بخش هواداران در دقیقه ۴۵ با پاس محمد شرمهعلی، ضربه سر صائب محبی و ریباند محمد جواد محمدی به ثمر رسید.


میلاد فرهانی، مهدی عبدی، فریبرز گرمی، صائب محبی، علی سبحانی، نماع اتزری، محمد شهری، داریوش شجیان، رضا مقانلو، محمد جواد محمدی و حسین صادقی یازده بازیکن منتخب ساکت الهامی در دیدار دوستانه سنگین مقابل عمان بودند که من از اول شروع کردم.


در نیمه اول و قبل از به ثمر رساندن تک گل این دیدار، سرمربی تیمش سه تغییر را انجام داد و علی سبحانی، داریوش شجایان و رضا مقانلو را از زمین خارج کرد و امیرحسین پورمحمد، سید محمد میری و ایمان غلام را جایگزین آنها کرد. به ترتیب. ..


ساکت الهامی در نیمه دوم جای خود را به عزت الله برقاز، محسن سفید چغایی، علیرضا خدابخشچی و محمد عباسی داد تا فریبرز جارمی، صائب محبی، حسین صادقی و محمد جواد محمدی را به جای خود بگذارد تا از اکثر بازیکنان خود در دیدار تدارکاتی مذکور استفاده کند.


از نکات جالب این دیدار می توان به داوری یک طرفه از گروه داوری زیر نظر فدراسیون فوتبال ترکیه اشاره کرد تا بازی را با نتیجه نیمه آخر مساوی کند و سه پنالتی واضح برای بازی گرفته نشود. هوادارانی که البته اعتراضی به کادر فنی هواداران نداشتند و الهامی تنها در حالی که ناراحتی خود را نشان می داد سکوت اختیار کرد.


انتهای پیام/