هواپیماهایی که از سفرهای “بسیار عالی” لندن استفاده می کردند با شاهین ها برخورد کردند


هنگامی که جتس آخرین بار به لندن رفت ، رایان فیتزپاتریک و براندون مارشال ارتباط برقرار کردند ، در حالی که تاد بولز اولین فصل کامل خود را به عنوان سرمربی هدایت کرد.

شش سال بعد ، تاتنهام تیم جدیدی است که می خواهد به ورزشگاه معرفی کند.

جت ها قرار بود پنجشنبه شب به مدت 7 ساعت به لندن سفر کنند و صبح جمعه فرود بیایند ، قصد دارند در پرواز استراحت کنند و چند روز قبل از “استقبال” شاهین ها در خارج از کشور مستقر شوند.

تیم ها در مورد زمان پروازهای بین المللی فکر کرده اند ، اما مکتب فکری فعلی شامل خروج پنجشنبه شب است و آتلانتا نیز از او پیروی می کند.

روبرت صالح ، مربی جتس ، که از سال 16-2014 مربی جگوارها بود ، به یاد می آورد که جگوارها اولین فصل خود را به انگلستان رساندند و پس از بازی یکشنبه گذشته “هفته ناخوشایندی” داشتند.

او گفت: “سال بعد ما این کار را پنجشنبه انجام دادیم و این برای من بود که حداقل با بازیکنان صحبت کنم – آنها روز یکشنبه بهترین احساس را داشتند.” ما برنده شدیم و سال بعد نیز همین کار را کردیم و برنده شدیم.

“بخش اجرایی واقعا یک برنامه عالی دارد.”

جت ها
روبرت صالح ، سرمربی جتز
AP

او نمی خواست در مورد جزئیات برنامه صحبت کند ، اما کیلان کول ، گیرنده وسیعی که برای تیم های جگوار که اغلب در خارج از کشور بازی می کنند ، بازی می کند ، گفت که تغییرات زیادی نمی خواهد. او امیدوار بود پرواز را در خواب بگذراند و در لندن با فاصله 5 ساعت از خواب بیدار شود ، اما همچنین به کاوش و آموزش بپردازد.

علاقه زیادی به یادگیری نحوه آماده سازی بهترین تیم وجود دارد. هماهنگ کننده با تجربه مایک لافلور ، که هرگز این سفر را تجربه نکرده است ، به ران میدلتون ، مربی متکی است ، او همچنین در جکسون ویل است و در هفتمین بازی خود در خارج از کشور بازی خواهد کرد. لافلور برای مشاوره با ناتی هکر ، هماهنگ کننده حمله Packers صحبت کرد.

لافلور پنجشنبه گفت: “من فکر می کنم ما در ورزشگاه دیگری بازی خواهیم کرد.” من فکر می کنم زمان تغییر خواهد کرد ، اما ما فوتبال بازی می کنیم و کار داریم. “

پس از برخورد ، جت ها می توانند نفس بکشند و وارد هفته خداحافظی (تعطیلات؟) می شوند.


انتظار نمی رفت چندین شاهین مهم وارد هواپیما شوند.

کالوین ریدلی ، یکی از بهترین گیرندگان در لیکون و هدف مورد علاقه مت رایان ، به دلیل کار شخصی خود به این سفر نرفت. یکی دیگر از گزینه های خوب برای رایان راسل گیج است که او نیز به دلیل مصدومیت مچ پا بازی را از دست می دهد.

در دور دوم دور دوم Jets شاهد یک سری گیرنده هستیم. یکشنبه گذشته ، افراد غیر جولیو جونز و AJ Brown Titans به دلیل مصدومیت در بخش حضور داشتند.


ایمنی آدریان کلبرت (ضربه مغزی) ، تایلر کرافت (پشت) ، ایمنی مارکوس مای (مچ پا) و گیرنده وسیع جف اسمیت (ضربه مغزی) آموزش ندیده اند. کرنر به بردین اچولز (ضربه مغزی) و مدافع ناتان شفرد (زانو) محدود شد.

جت ها جیمی موری را به خط حمله رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید