ورزش منظم برای بزرگسالان – تناسب اندام کندی


صرف نظر از سن شما ، داشتن سبک زندگی فعال مزایای زیادی دارد. مطالعات نشان می دهد که افراد مسنی که ورزش می کنند تعادل را بهبود می بخشند و خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های قلبی ، دیابت ، پوکی استخوان و آلزایمر را کاهش می دهند. مهمترین چیز این است که نوع ورزشی را که دوست دارید پیدا کنید تا به آن وفادار بمانید.

شدت تمرین بستگی به تجربه شما دارد ، نه سن شما. اگر نسبتاً نشسته اید ، به احتمال زیاد هنوز برای جلسه مشترک آماده نیستید. در عوض ، شما می خواهید تمرینات کم فشار را شروع کنید که برای سالمندانی که به تازگی تمرینات ساده را شروع کرده اند ایده آل است:

پیاده روی

شروع یک برنامه ورزشی می تواند به سادگی راه رفتن باشد و پیاده روی برای سلامتی شما عالی است. یک مطالعه مشهور هاروارد نشان داد که فقط سه روز پیاده روی در هفته خطر حمله قلبی را تا 35 درصد کاهش می دهد.

دلیل دیگری که پیاده روی برای سالمندان مفید است این است که با بهبود تعادل از افتادن جلوگیری می کند. از آنجا که هوا برای پیاده روی در هوای بسیار گرم یا خیلی سرد است ، افراد در هر سنی ترجیح می دهند به باشگاه ورزشی بروند ، جایی که می توانند پیاده روی کنند.

تمرینات تعادلی و قدرتی

برای افزایش قدرت و تعادل می توانید چند تمرین ساده در خانه انجام دهید. در اینجا چند نمونه از تمریناتی است که می توانید اکنون انجام دهید:

  • در جای خود قدم بزنید
  • در حالی که روی صندلی نشسته اید روی یک پا بایستید
  • بالا بردن دیوارها
  • رول شانه
  • ایستادن روی انگشتان پا

کلاس برای بزرگسالان

در حالی که پیاده روی و تمرینات ساده تعادل را می توان در هر مکانی انجام داد ، پیوستن به یک برنامه تمرینی برای افراد مسن بهترین راه برای پیروی از روال تمرین است ، در حالی که بر چیزها تأثیر نمی گذارد.

پیشنهادات کلاس های ارشد معمولاً شامل نسخه های سبک وزن برنامه های بدنسازی محبوب مانند تمرینات آب و ZUMBA® است. برخی از کلاسهای بالا را می توان هنگام نشستن نیز انجام داد ، بنابراین تقریباً برای همه افراد چیزی وجود دارد.

هنگامی که به تمرینات کم تأثیر عادت کردید ، ممکن است تصمیم بگیرید که کار خود را سرعت بخشیده و تمرینات شدیدتر را به برنامه خود اضافه کنید.

علاوه بر کلاسهای “جمعیت زیاد” و تعدادی برنامه سرگرم کننده دیگر ، کلاسهای کیک بوکسینگ را نیز در شهرستان کامدن ارائه می دهیم. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد در دسترس بودن کلاسها در هرجای جنوبی جرسی بیشتر بدانید.دیدگاهتان را بنویسید