وزارت خارجه از مدیرعامل و رئیس دیوید فلانچ نام برد! – آمادگی جسمانی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید خود را معرفی کرد

22 ژوئن 2021 – Pinexurst ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، رئیس جدید و مدیرعامل انجمن FMFA را در اختیار دارد. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) در سال 1991 برای دستیابی به پتانسیل کامل مراکز سلامت و تناسب اندام حرفه ای تأسیس شد.

فلانش بیش از 20 سال تجربه مدیریتی در امکانات تناسب اندام پزشکی دارد. او لیسانس علوم ورزشی را از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA را از دانشگاه فرانکلین دریافت کرد. وی در 15 سال گذشته در هیئت مدیره و کمیته های وزارتخانه های مختلف وزارت خارجه خدمت کرده است. فلانچ همچنین عضو وزارت امور خارجه و مدیران کالج بهداشت آمریکا است.

جنیفر لاوی ، عضو هیئت مدیره و مدیر رفاه پرسنل در Piedmont Healthcare گفت: “از طرف هیئت مدیره ، ما خوشحالیم که هیئت اجرایی رسماً از دیوید در هیئت مدیره استقبال کرده است.” “دیوید به عنوان اولین مدیر عامل شرکت حرفه ای خود را با برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع انجمن تناسب اندام برجسته می کند. دیوید می داند که این انجمن از کجا آمده است و کجا باید برود. ما می دانیم که این صنعت ما است و زمان بسیار مهمی برای انجمن ما ، و راه بهتری وجود ندارد. “

فلانش به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، با همکاری نزدیک با اعضای وزارت خارجه ، شرکای صنعتی و شرکای استراتژیک ، سازمان را تقویت خواهد کرد. فلانچ گفت: “در 20 سال گذشته ، من این امتیاز را داشتم که رهبری انجمن ای را که عضو آن هستم ، داشته باشم.” “در طول دوران حرفه ای خود ، من تأثیر مثبت آموزش ، شبکه و صدور گواهینامه ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را تجربه کرده ام. اکنون این قدرت را دارم که سازمان را به سطح جدیدی برسانم. سال گذشته ، مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی ما بسیاری از مراکز تناسب اندام در سراسر کشور را مشاهده کرده ایم که می خواهند با بهبود سلامت اعضای خود ، پیشنهادات تناسب اندام خود را گسترش دهند. انجمن تناسب اندام پزشکی در تاریخ خود پیشرو در صنعت تناسب اندام پزشکی است. به عنوان یک منبع خدمت می کند. “باب بنیانگذار ، رئیس سابق و مدیرعامل انجمن فلانچ ، از زمان بازنشستگی به عنوان رئیس موقت و مدیرعامل مشغول به کار بوده است.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیرانتفاعی ، 501 (c) (6) است ، که مأموریت آن ارتقاء توسعه و عملکرد مراکز آمادگی جسمانی پزشکی یکپارچه است. وزارت امور خارجه از این صنعت حمایت می کند و فرصت های شبکه ای برای استانداردهای پزشکی ، برنامه های آموزشی ، آزمایش ، اندازه گیری نتایج ، توسعه حرفه ای و صنعت آمادگی پزشکی ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید