وکلای اریکا جین فاش کردند که به او توصیه شده است که RHOBH را ترک کندخانه داران واقعی بورلی هیلز چهار قسمت به درام اریکا جین اختصاص داده شده است ، اما آنها اتلاف وقت نبودند. قسمت 1 درست در بالا ، کبوتر اندی کوهن میزبان سر خود را به چند س questionsال که در انتظار ما بود اضافه کرد. البته پاسخ ها عبارتند از: ساتون استراک ، سپس دوریت / رینا / گارسل در حال تغییر دنده برای مقابله با درام. ما همچنین “رسید” های کتی هیلتون را داریم.

اما ما بلافاصله مطمئن می شویم که اریکا آماده رویارویی با تیراندازی است ، زیرا اندی از او می پرسد که شب ها چگونه خوابیده است ، و او پاسخ داد: “بسیار خوب.” هنوز از خود برای آینده دفاع می کند

“واقعا؟” او پرسید و او پاسخ داد: “بله ، من باید برعکس می خوابیدم؟” او گفت: “من مشتاقانه منتظر بسته شدن این فصل و ادامه هستم” ، و به او اطمینان داد که منتظر این دیدار است. او همچنین گفت: “خوشحالم که همه چیزهایی را که گفته ام می گویم ممکن گفتن. لطفاً درک کنید که چیزهایی وجود دارد که من نمی توانم به آنها پاسخ دهم ، اما “من تمام تلاش خود را می کنم تا هر قسمت از داستان را تا آنجا که می توانم ارائه دهم”.

اریکا همچنین گفت: “این سخت ترین قسمت زندگی من است. من از زنان می خواهم صبور باشند ، اما برخی را نپذیرفتم و برخی دیگر آنها را نفهمیدم.” در طول فصل وی همچنین تسلیت و همدردی خود را با قربانیان محاکمه همسر سابق خود تام ژیراردی و همچنین “من در وضعیت تقریبا غیرممکن هستم” و “می خواهم کسانی که به آنها توهین شده است بهبود یابند”.

حالا او همچنین پرسید که تماشای نمایش در این فصل چگونه بود و او گفت: “اینطور بود در واقعواقعاً سخت بود »و با دیدن واکنش شرکایش به اخبار ، او احساس« یأس ، عصبانیت ، غم ، سپس امید ، عشق و حمایت »کرد.

اکنون مشخص بود که اندی بهترین کار میزبانی خود را انجام می دهد ، اما او مدام از زنان دیگر می پرسید ، که همه آنها هنگام شروع به کار با وکلا مشورت کردند. ساتون متوجه شد که با او صحبت می کند دوست او یک وکیل نبود ، بلکه وکیل واقعی او بود و کریستال بیشتر با او صحبت می کرد ، زیرا اولین فصل خود را در تلویزیون نشان داد ، اما “من به طور کلی با وکلای خود مشورت می کنم.” در همین حال ، کایل “از شوهر فای ، که وکیل بود ، خواست پرونده را کنار بگذارد LA تایمز چون مقاله خیلی طولانی است. “

در آغاز جلسه ، اندی از اریکا می پرسد که آیا وکلای او به او توصیه می کنند که برنامه را متوقف کند یا خیر ، او به او می گوید: “آنها این کار را کردند ، و بعد من نه گفتم ، زیرا چیزی برای پنهان کردن ندارم.” آنها به او هشدار دادند که همه چیز را می توان سرنگون کرد و “همه چیز را می توان تجزیه و تحلیل ، پیچید ، پیچاند و بله ، ممکن است علیه شما استفاده شود ، اما واقعیت این نیست یا نه”. به در همین حال ، هنگامی که او به ترک فکر کرد ، اعتراف کرد که این کار را انجام داده است ، اما گفت: “من سیگار را ترک نکردم و می خواستم وظیفه خود را انجام دهم. من نمی توانم از آنچه برای من اتفاق می افتد فرار کنم.”

در حال حاضر ، با توجه به این که تنها درآمد او در حال حاضر بود ، او پرسید که کمبود پول برای حمایت از زندگی تام چقدر بوده است و به او گفت: “اکنون به آن توجه می شود. من سعی می کردم زنده بمانم.”

اریکا به طرفدارانش که او را از برنامه می خواستند پاسخ داد: “نه ، چرا باید من را اخراج کنم؟” و از این فرصت استفاده کرد و به شما یادآوری کرد که با وجود مطالبی که در اینترنت خوانده اید ، او هیچ اشتباهی نکرده است. باز هم می گویم: همه اینها در بخش اول است. ما می خواهیم سفر کنیم.

در اخبار دیگر اریکا ، ما متوجه شدیم که وقتی صحبت از دوستیابی می شد ، او فردی را می شناخت که “رابطه جنسی داغ می خواست” و ترجیحا “آلت تناسلی بزرگی دارد” ، اما بیشتر افشاگری های دیگر در گوشه نیمکت او هنوز در پیش است. ما متوجه شدیم که اولین شبهه در مورد ازدواج آنها زمانی ایجاد شد که اریکا به او گفت که تام کتابش را نخوانده است و “فکر می کند این یک چیز عجیب است.” او همچنین اعتراف کرد که “حسادت” می کند که تام هرگز به دیدن او در برادوی نیامده بود.

در قسمت دوم جلسه ، می فهمیم که تام نه تنها تلفن دارد ، بلکه وقتی زنی عکس سینه هایش را برای او ارسال می کند ، اریکا کپشن را حذف می کند ، “سینه های خوب ، عوضی احمق”. ” آره! فریب او و آخرین رفتار او در رسانه های اجتماعی نیز در قسمت بعدی مورد بحث قرار می گیرد ، که چهارشنبه هفته آینده ساعت 20:00 ET / PT در Bravo پخش می شود.

جریان خانه داران واقعی بورلی هیلز براوودا

دیدگاهتان را بنویسید