ویرجین آتلانتیک SVG – NationNews پروازهای خود را به باربادوس آغاز می کند – millnews.com


منتشر شده

ویرجین آتلانتیک پروازهای خود را به سمت SVG آغاز کرده است
ویرجینیا آتلانتیک روز چهارشنبه اولین پرواز خود را به سنت وینسنت و گرنادین انجام داد – FP

کینگ استون – ویرجین آتلانتیک اولین پرواز خود را از لندن هیترو به سنت وینسنت و گرنادین (SVG) روز چهارشنبه انجام داد ، خدمات مستقیم این کشور به اروپا.

دو بار در هفته ، این سرویس از طریق باربادوس پرواز می کند و هر چهارشنبه و یکشنبه هواپیمای 237 صندلی A330-300 شرکت هواپیمایی را اداره می کند.

خدمات جدید به فرودگاه هیترو لندن به مسافران SVG این امکان را می دهد تا مستقیماً به لندن متصل شوند و از طریق هیترو لندن به صورت یکپارچه به شبکه ویرجین آتلانتیک متصل شوند.

مشخص نیست چند مسافر در اولین پرواز آمدند ، اما خدمه کابین شامل یک وینسنت بودند.

هانا گفت: “ما بسیار خوشحالیم که در اولین پرواز خود اینجا هستیم و سرویس ما به SVG در هفته دو بار بالاخره آغاز شد و ما بسیار خوشحالیم که این رابطه طولانی مدت تقویت شده است و ما گردشگران زیادی را به جزیره زیبای شما جذب می کنیم.” سویفت گفت: مدیر کشورهای کارائیب در آتلانتیک ویرجینیا ، در مراسم استقبال.

کارلوس جیمز ، وزیر گردشگری و فرهنگ در این مراسم گفت که این یک فرصت عالی برای SVG است.

وی گفت: “ما از ویرجینیا آتلانتیک استقبال می کنیم ، ما از زمانی که ساخت فرودگاه بین المللی Argyle را به پایان رساندیم ، اولین پرواز ماوراء آتلانتیک به SVG را می پذیریم.”

در همین حال ، اداره حزب کارگر گفت که دکتر رالف گونسالوز ، نخست وزیر ، که این فرودگاه را که در فوریه 2017 افتتاح شد ، ساخت ، گفت که از این پیشرفت “شادی بی پایان” احساس می کند.

نخست وزیر ، شعار انتخابات عمومی حزب خود در نوامبر 2020 گفت: “اکنون ، با ویرجینیا ، من احساس می کنم شما SVG را افزایش می دهید و من از این بابت بسیار سپاسگزارم ، مردم SVG بسیار سپاسگزار هستند.”

(CMC)دیدگاهتان را بنویسید