ویلسون – تنها خدمه هند غربی که هدایت جام جهانی T20 را بر عهده داشت – NationNews Barbados – millnews.com


منتشر شده

ویلسون تنها خدمه هند غربی است که هدایت جام جهانی T20 را بر عهده دارد
دکتر

دبی – جوئل ویلسون از ترینیداد تنها هند غربی است که قضاوت یک گروه 16 داور و چهار داور مسابقه را بر عهده دارد که 20 بازی جام جهانی مردان را از 17 اکتبر تا 14 نوامبر در امارات متحده عربی و عمان قضاوت می کند. zosi خواهد بود.

شورای بین المللی کریکت (ICC) ، نهاد حاکم بر این ورزش ، روز پنجشنبه اعلام کرد که مقامات بازی در دور مقدماتی بازی ها و مرحله گروهی نمایشگاه جهانی تعیین می شوند.

آدریان گریفیت ، مدیر داوران و داوران ارشد HC گفت: “ما خوشحالیم که برخی از مقامات برتر جهان را با 16 تیم داور و چهار داور مسابقه به جام جهانی T-20 دعوت کردیم.”

تعیین داوران و داوران توسط ICC به این معنی است که برای اولین بار از زمان شروع همه گیری COVID-19 ، داوران بی طرف برای همه بازی ها وجود خواهند داشت.

گریفیت ، بازکن سابق باربادوس و وست اندیز گفت: “هدف ما این است که همیشه بهترین مقامات را تعیین کنیم و همچنین در همه بازی ها توانسته ایم داوران و داوران بی طرف تعیین کنیم.” ما برای آنها آرزوی موفقیت می کنیم و معتقدیم آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که بازی ها بدون مشکل پیش می روند. “

ویلسون 54 ساله در حال حاضر تنها هند غربی است که در هیئت داوران 11 نفره نخبگان ICC عضویت دارد ، که بهترین داور ورزشی جهان است و 36 تست ، 101 بین المللی یک روزه و 42 بین المللی 20 داوری را داوری کرده است. به

داوران غربی هندی ، گرگوری برتویت و لزلی ریفر جونیور از بارباد ، و همچنین نیگل دوگوئید از گویان و پاتریک گوستارد از جامائیکا ، اعضای هیئت داوران بین المللی ICC نادیده گرفته شدند.

کاپیتان سابق وست اند سر ، ریچی ریچاردسون ، یکی از اعضای هیئت داوران مسابقات نخبگان ICC ، این مسابقات را از دست خواهد داد.

ویلسون در 17 بازی در طول مسابقات ، شامل هفت جلسه تمرینی ، دو مرحله مقدماتی و هشت بازی گروهی ، عضو تیم داوری است.

او در سه جلسه گرم کردن ، یک بازی مقدماتی و چهار مسابقه گروهی در زمین حضور خواهد داشت ، در دو جلسه گرم کردن و سه دیدار گروهی داور ویدئویی خواهد بود و در دو جلسه گرم کردن چهارمین داور خواهد بود. ، یک بازی مقدماتی و یک بازی گروهی.

(CMC)دیدگاهتان را بنویسید